Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo izgleda 3-5-2 sa Marsijalom i Romom napred. Wing bek savrsena pozicija za malog Micela.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Valerenga jednom napadal, Micel izgubio igraca. Jebi ga, vidi se da je igrao krilo ceo zivot
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Opet nam ne sude penal


        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

        Comment


        • Originally posted by Cylokin View Post
          Čak i Bojan Đorđić lepo kaže sada: "Man Utd is not Everton, to be successful here, your first touch needs to be there, the technique and vision need to be there, Fellaini is only comfortable when United play "the fellaini way" but United shouldn't be playing the "Fellaini way", you need to win midfield battles with creativity".
          Bitno da Bojan Djordjic zna a Van Gal i Murinjo ne znaju...

          Comment


          • Bravoooooooo mali!

            Comment


            • Originally posted by mikisavic89 View Post
              Bitno da Bojan Djordjic zna a Van Gal i Murinjo ne znaju...
              Na stranu njegova fudbalska karijera, kad god sam ga slušao uvek je govorio smisleno i vidi se da zna o čemu priča. Ovo što je rekao je samo ono što velika većina navijača Man Uniteda već zna a što manjina iz samo njima znanog razloga ne želi da prizna.

              3:0 , nice one!

              Comment


              • Baš mi drago zbog ovog klinca. Još Pereira da krunise golom i sve pet [emoji1305]


                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                Comment


                • Timoti i Taunzebe odlicni danas.
                  sigpic

                  Comment


                  • Čudno nervozan Pereira danas


                    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                    Comment


                    • Zamisli treba da das gol a ispred tebe stoje Pogba i Erera. I onda ako prodjes njih tu je Matic. I ako prodjes njega, ceka te Baji. U slucaju da njega prodjes, moras De Hei da sutiras na gol. Ja da izadjem na teren i vidim sve to ispred sebe, poceo bih da placem i otisao kuci.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Nemanja Matić has passed his medical at Manchester United. Official announcement likely on Monday. (Source: MEN)

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Zamisli treba da das gol a ispred tebe stoje Pogba i Erera. I onda ako prodjes njih tu je Matic. I ako prodjes njega, ceka te Baji. U slucaju da njega prodjes, moras De Hei da sutiras na gol. Ja da izadjem na teren i vidim sve to ispred sebe, poceo bih da placem i otisao kuci.
                          😂

                          A Lukaku trči za tobom, puše ti za vrat.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Zamisli treba da das gol a ispred tebe stoje Pogba i Erera. I onda ako prodjes njih tu je Matic. I ako prodjes njega, ceka te Baji. U slucaju da njega prodjes, moras De Hei da sutiras na gol. Ja da izadjem na teren i vidim sve to ispred sebe, poceo bih da placem i otisao kuci.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ognjen View Post
                              Nemanja Matić has passed his medical at Manchester United. Official announcement likely on Monday. (Source: MEN)
                              Me like this.

                              £40m?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Zamisli treba da das gol a ispred tebe stoje Pogba i Erera. I onda ako prodjes njih tu je Matic. I ako prodjes njega, ceka te Baji. U slucaju da njega prodjes, moras De Hei da sutiras na gol. Ja da izadjem na teren i vidim sve to ispred sebe, poceo bih da placem i otisao kuci.
                                Cek gde je u toj prici Felaini?
                                Trci pored aut linije, kao fol se zagreva a u stvari ti sve po spisku, da te dekoncentrise? Taj njegov zadatak u timu Junajteda mi je jedini logican i realan.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X