Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Vrv takav problem ne bi ni imali, da nismo imali Felea in the first place.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Bruka sto nece da mu izadju u susret i dovedu to sto zeli, a zeli bas realne mete, ne trazi Nejmara za 300 miliona
        Dosta se trosilo poslednjih par sezona + je vec potroseno puno na pocetku ovog. Kapiram da je Glejzerima bas cim da daju 40-50 mil funti na Perkana kojem ce uskoro 29 god.

        Dajer bi vrv kostao oko 60ak, Matic isto mator... U neku ruku ih i razumem, ali ako su vec hteli Murinja morali su biti svesni da ce on traziti dosta igraca u prajmu, ili posle prajma.
        sigpic

        Comment


        • A veceras se pominje i Matuidi, mislim ove mete Perisic, Matuidi i sl... stvarno da se covek zapita da li je Murinjo malo odlepio. Pored njih Matic deluje kao Redondo.
          sigpic

          Comment


          • Perisic bi nam bio najbolje pojacanje ovog ljeta, mene fascinira kako ljudi ne znaju za njega i kako ga ne postuju. Ali kapiram da je to jer ga ne prate, evo na rc su ga do danas redom pljuvali, posto su ga gledali protiv Celsija sad je svima ok, idioti klasicni engleski. Ovo sto je danas radio Celsiju je bila perverzija cista. Mi takvog igraca nemamo, em on nema nikakvu pomoc od lijevog beka u Interu, em opet bez problema busi i stize da drzi kompletnu stranu.
            sigpic

            Comment


            • Gledao sam ga u Dortmundu, u Volfsburgu ne nesto, u Interu dovoljno. Prosek. Apgrejd na Janga, ali ne 50 mil apgrejd vec oko 20ak. Znaci nista igrac.
              sigpic

              Comment


              • U Interu im je najbolji igrac i jedan od najboljih igraca lige, ne znam kako je to prosjek igrac. Mi imamo prosjecne igrace, to sto su igrali prosle sezone Martijal, Mikitarjan, Lingard i Jang nije cak ni prosjek, ispod svakog minimuma, sto prije to shvatimo bice nam lakse. Ne smijemo da gatamo i da se molimo da ce oni da prorade, jer sta ako ne prorade? Horor sezona jos jedna. Taj Felaini ima veca muda nego svi oni zajedno. Kasnimo 20 bodova za sampionom vec cetiri godine, dovodimo zvijezde i bolikurce umjesto da dovodimo igrace kao sto je Valensija, krvave radnike koji ostavljaju poslednju kap znoja na terenu. I sad kad Murinjo to i oce oni mu ne daju. Treba da ode, jer bi doveli opet nekog Di Mariju pjeske jer je zvijezda, a sta donosi na terenu to nije toliko ni bitno.
                sigpic

                Comment


                • Ako ću da biram između toga da dođe Perišić ili da se ne dovede niko, naravno da biram da dođe, ali Manchester United može i mora bolje da gađa od iznad prosečnih igrača kao što su Perišić.
                  Za Fellainija da ne pričam, je jednostavno ne mogu da verujem kako se određeni navijači (velika manjina) zadovoljavaju onakvim antitalentom kakav je Fellaini i žele da ga zadrže. Jebeni Twilight Zone.
                  "Ima muda" Ratnik je", pa nismo jebeni Stoke pa da skupljamo igrače koji "imaju muda" a ovamo ne znaju dva ljudska pasa da spoje.
                  Pa forsirao bih klinca Perreiru koliko god da je "neiskusan" ali barem dečko zna da pika lopte.

                  Nego Jose ko Jose, uvek је voleo da ima tako par tarabe u timu...

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    U Interu im je najbolji igrac i jedan od najboljih igraca lige, ne znam kako je to prosjek igrac. Mi imamo prosjecne igrace, to sto su igrali prosle sezone Martijal, Mikitarjan, Lingard i Jang nije cak ni prosjek, ispod svakog minimuma, sto prije to shvatimo bice nam lakse. Ne smijemo da gatamo i da se molimo da ce oni da prorade, jer sta ako ne prorade? Horor sezona jos jedna. Taj Felaini ima veca muda nego svi oni zajedno. Kasnimo 20 bodova za sampionom vec cetiri godine, dovodimo zvijezde i bolikurce umjesto da dovodimo igrace kao sto je Valensija, krvave radnike koji ostavljaju poslednju kap znoja na terenu. I sad kad Murinjo to i oce oni mu ne daju. Treba da ode, jer bi doveli opet nekog Di Mariju pjeske jer je zvijezda, a sta donosi na terenu to nije toliko ni bitno.
                    Cekaj, koliko kontradiktornosti ne mogu da ispratim, glava me zabolela.

                    Jedan od najboljih igraca lige? Ok, ako bi gledali listu top50 igraca Serije A, pretpostavljam da bi se mozda nasao tu negde, pri kraju. To opet govori o kvalitetu trenutnom te lige nego o Perkanu.

                    Felaini ima veca muda? Ok ali kakve to veze ima sa fudbalskim kvalitetima, mada se cak i za muda ne bih slozio.

                    Prosek igrace, kao Lingard itd....? Treba da dovodimo krvave radnike kao Valensija? I taj Valensija je prosek igrac. I taj Lingard je kravavi radnik. Ko je onda tu ok a ko ne?

                    Felainiju se racunaju neki golovi kao veliki uspeh + mu se pripisuje LE. Zasto? Zato sto je dao gol Selti na Trafordu? Nebitno sto je pre toga Rasko u produzetku izbacio Anderleht, dao Selti gol u gostima i namestio isti taj gol Felainiju? A odigrao je finale dobro... Znaci da nije Maruan igrao, nas bi onaj preplaseni i totalno nepripremljeni Ajaks dobio u finalu? Okej.

                    Ako se Felainiju to pripisuje kao + stavka, zasto se Lingardu zanemaruje gol u finalu FA kupa, pa tek onda u ostala 2 finala Miki Maus takmicenja?
                    sigpic

                    Comment


                    • Prodas Felainija za 25, a uzmes Matica za 50. Moze, moze!

                      Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        Nisam, sve sto rade je u tajnosti (ili ja nemam pravi info). Nismo cak mogli ni da se fotografisemo sa nekim od igraca sinoc posle utakmice zbog obezbeđenja. A i nije bas da su hteli da priđu da se slikaju.

                        Jedini koji je prišao je Fosu-Mensah, ali ga je obezbeđenje odmah oteralo jer je rulja htela da razbije ogradu. Smešna stvar je da smo svi mislili da je on Pogba, a onda on izlazi iz busa i prilazi, mi razočarani što nije Pogba, a Boga mi i on, baš mi ga bilo žao.

                        Valensija je isto hteo da priđe, ali ni njemu obezbeđenje nije dozvolilo. Ostali, pravac u bus.
                        Bas je bezveze sto se toliki put predje, sad pa ko zna kad, a opet i ne organizuje u svakom gradu po javni trening i na kraju druzenje, slikanje sa navijacima. Bas neprofesionalno
                        Ako si imao pravi info

                        Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        Prodas Felainija za 25, a uzmes Matica za 50. Moze, moze!

                        Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
                        Moze!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Bas je bezveze sto se toliki put predje, sad pa ko zna kad, a opet i ne organizuje u svakom gradu po javni trening i na kraju druzenje, slikanje sa navijacima. Bas neprofesionalno
                          Znas kako oni su ljudi na pripremama, i bilo bi jos neprofesionalnije da umorne noge stoje satima pored navijaca i da se slikaju.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Cuj satima...
                            Ali ti navijaci donose lovu.
                            Na kraju i javni trening bi sigurno bio dovoljan, po neki autogram...kada se vec otislo na drugi kontinent, jer sledece idu na neki drugi.

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Prodas Felainija za 25, a uzmes Matica za 50. Moze, moze!

                              Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
                              Ma kakvih 25, nisu ni Kinezi ludi dati toliko za njega
                              Uspjeh je ako ga prodamo za 10mil mislim da je zadnja godina ugovora


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X