Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "We played Sevilla, they played Ajax. That's the difference."




    Since last Klopp trophy, he's lost 5 cup finals. Mourinho has won La Liga, Prem League, League Cup x2, Europa League. That's the difference.

    Comment


    • Sreca pa su oterali Rodzersa, on je i mogao da napravi nesto da je imao vise slobode kod transfera kao npr Klop sada. Ne znam kako se zanose da mogu osvojiti ligu bez odbrane bez obzira uzmu li Van Dajka. Odbrana pocinje od napada a sa onim presingom na dva fronta ako udju u LS ekipa do novembra na skrge ima da dise.

      Comment


      • Najveca razlika izmedju Klopa i Murinja je procenat pobjeda, Klop u Dortumundu 56%, Murinjo kad je god vodio neku ekipu na vise od 20 meceva imao jaci procenat pobjeda, pa Van Gal u Mancesteru imao 52.43%
        sigpic

        Comment


        • Dobar je Klopara, strasan fudbal igra, romantik, pesnik. Al sto bi jedan pametan covek rekao, pesnici ne osvajaju trofeje.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Sagledajte realno, meni je pre Murinjo ogorcen, sad da li stvar taktike ili neceg drugog ali previse prica o drugima menadzerima i sve sa onim tonom, dok ga Klop i Wenger laganim tonom olade. On tolike novce trosi a osvaja kupove i ligu evrope, koju je inace pljuvao dok je neko drugi osvajao, a vi sada pricajte o necemu...
            Ali zaista ne prica o njima dok je u Mancesteru, stavise bas se ponasa nevjerovatno za njega, miran, stalozen, ne komentarise ni kolege ni igrace, pa vise je kritikovao sebe i svoje igrace, iako i to rijetko nego druge. Najveci eksces mu je sutnuta boca tokom utakmice. A ja bih prvi volio da pokaze svoje pravo lice i da se ponasa i podjebava onako kako ga je to krasilo u cijeloj karijeri. Vidi se da se covjek bori protiv sebe i da zeli da ostane sto duze.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Abel View Post
              A jeste sad, svake godine došao u sred prvenstva.

              Aj zanemarimo što je i Murinjo batalio ligu zbog LE. Šta ćeš sa prvim delom statistike, 85 utakmica protiv Brendana, to je veoma masivan uzorak?
              Брендан када је дошао у клуб, имао да одради целе припреме и завршио седми.
              Клоп када је дошао у клуб, било је то пред Тотенхем у току сезоне и завршио осми, дошао до финала ЛЕ.

              Следеће сезоне Клоп је ушао у 4, што ја рачунам као његову прву сезону. Веома је глупо поређење иначе, не разумем зашто би навијаче Јунајтед интересовало тако нешто.

              Originally posted by bici View Post
              Dobar je Klopara, strasan fudbal igra, romantik, pesnik. Al sto bi jedan pametan covek rekao, pesnici ne osvajaju trofeje.
              2 Бундес лиге су играчке?

              Comment


              • Klop mi je omražen lik još od prošlog leta kada je rekao kako on nikad ne bi platio igrača koliko je Junajted dao za Pogbu jer eto i taj Pogba može da slomi nogu i šta onda.
                Last edited by Krojf; 28-07-17, 12:25.

                Comment


                • Ja verujem da ce Mou uci u taj modus cim skocka ekipu po meri.
                  Naravno i kad zatreba, kad bude gusto na bod, dva krecu mind games.

                  Comment


                  • Pa on salje za Keitu 80+ miliona funti, koji ima sezonu u nogama na nekom iole top nivou nastave li da salju nove ponude mozda ce taman Keita oboriti Pogbin rekord, nije daleko od 89 miliona funti kako sad izgleda

                    Dovesce VVDa za 70 miliona funti koji je stoper.
                    sigpic

                    Comment


                    • Spalletti svim silama zeli da ga zadrzi.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Pa on salje za Keitu 80+ miliona funti, koji iima sezonu u nogama na nekom iole top nivou

                        Dovesce VVDa za 70 miliona funti koji je stoper.
                        Чему овакве погрешне информације?
                        Евентуално ће бити послата понуда од преко 80м евра.

                        Comment


                        • Zapravo vidio sam juce od Njemaca da bi ponuda od 83 miliona funti ucinila da Lajpcig prihvati. Ako ponudi 80 miliona eura ponudice i 90, nece izgubiti igraca za 10 miliona kojeg juri evo cijelo ljeto.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by mikisavic89 View Post
                            Ma kakvi ostali menadzeri. Ko god da je menadzer Pep, Mou, LVG nebitno je svaki je odlican. Klop i Venger mogu samo da osvoje kad im se bukvalno sve kockice poklope zato i njihovi navijaci veruju u to da se liga osvaja na srecu. Poketino treba jos da radi da bi dobio klub velicine Mancestera u ruke. Bitno da Junajtedu trebaju trofeji a Liverpulu ne? Da li postoji klub kome ne trebaju trofeji?
                            Liverpul je dobrih 10godina izgubio, i mi moramo polako da se oporavljamo, daleko je Liverpul od trofeja(mislim na LS/PL).
                            A Junajted je bar po meni u top5 klubova u evropi, i ako ne pocnu ponovo da osvajaju major trofeje pl/ls postace Liverpul.

                            A Wenger je sine moj stvorio ovaj moderan fudbal, koliko god ti njega ne voleo, nisam ja navijac Arsenala pa da ga zbog toga prozivas.
                            Na nekom drugom mestu hrani komplekse, ovde daj neku normalnu komunikaciju ako si u stanju za tako nesto...

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • U svakom slucaju moja poenta je da ako za Keitu salje 70+ miliona funti, koliko je poslednja zvanicna ponuda valjda, ispravite me ako grijesim, onda Pogba vrijedi barem 200 miliona funti, i to kaze neko ko dobro se zna koliko voli Pogbu. I prica o Mancesterovom i Murinjovom trosenju postaje suluda. Jer kako je krenulo upravo ce se taj Pogba pokazati kao najveca kradja. Eno Lemara ne ide za manje od 50 miliona funti, a momak isto ima sezonu u nogama. Mendi sezona u nogama 55 miliona. VVD stoper ej 70 miliona, nemojmo da se zajebavamo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                U svakom slucaju moja poenta je da ako za Keitu salje 70+ miliona funti, koliko je poslednja zvanicna ponuda valjda, ispravite me ako grijesim, onda Pogba vrijedi barem 200 miliona funti, i to kaze neko ko dobro se zna koliko voli Pogbu. I prica o Mancesterovom i Murinjovom trosenju postaje suluda. Jer kako je krenulo upravo ce se taj Pogba pokazati kao najveca kradja. Eno Lemara ne ide za manje od 50 miliona funti, a momak isto ima sezonu u nogama. Mendi sezona u nogama 55 miliona. VVD stoper ej 70 miliona, nemojmo da se zajebavamo.
                                Само што би овакав Кеита прошле године коштао 50м, а Погба ове сезоне 150м или више. Не можеш да поредиш тржиште сада и прошле године.

                                Comment

                                Working...
                                X