Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Dolazi Matic za 50 miliona funti.
    Izvor?
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Telegraf, Persi i Lov.

      http://www.telegraph.co.uk/football/...ary-situation/
      sigpic

      Comment


      • Prodajemo igraca Unitedu nakon sto su nam bukvalno ukrali lukakua + direktno pojacavamo rivala

        Sjajan posao chelsea jebem ti sunce

        Comment


        • Ali opet 50 miliona funti je previse za njega, zeli da ide, zeli kod Murinja, Juventus nikad ne bi dao vise od 30 miliona eura, a opet ako Nemanja ne zeli tamo da ide imas nezadovoljnog igraca i to ti ne treba. Konte je doveo zamjenu za njega. Ovako su svi zadovoljni ako mene pitas.
          sigpic

          Comment


          • A sto je jos gore, koliko se sjecam Law je pisao da nece prodavat unitedu (poslije ovog s lukakuom) ni pod koju cijenu, odjednom se promjeni misljenje al jbg. 50m uopste nije lose , tu se slazem

            Ovako cemo morat sigurno dovesti i jos jednog veznjaka + 2 wingbacka



            A mozda su mogli iskoristif matica u pregovorima za alex sandrA

            Comment


            • svidjaju mi se ovi sivi dresovi

              Comment


              • Imate sada u 17:00 sati snimak utakmice na Areni 1.

                Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Gledajuci ove tri pripremne Lindelof nije nista bolji od Dzonsa, sto ce reci peti izbor trenutno. Ja cu nervno da obolim od stopera koji nemaju pozicioniranje i ne umiju da brane jebeni gol. I on i Balji vole da igraju na desnoj strani, jos jedan problem.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma igrao je on levo u Benfik/ci cesto. Mislim da je apgrejd na Dzonsa samo ako je fit cele sezone, jer ovaj svake gubi po 2-3 meseca minimum. Ali kapiram da je sto se stopera tice to to za ovaj prelazni.
                      sigpic

                      Comment


                      • Igrao je i desnog beka, on je desnjak i vidjelo se da je juce najsigurniji kad je igrao na desnoj strani. Doduse ni ono juce nije bilo dovoljno dobro ali za razliku od horora u prve dvije utakmice mnogo bolje. Mozda ce Zoze da igra sa tri stopera, ali on skoka nema iako je prilicno visok, juce sve sto je izbaceno iz kaznenog glavom izbacio je SMoling. A Smoling nije ni blizu dobar lijevo kao desno, Dzons i Blind se tu najbolje snalaze. Bas mi nema kapi logike ovaj transfer Lindelofa, prece nam je bilo napadac, krilo i vezista, a na kraju cemo ga izduvati za krilo bojim se. Jer ja ne vjerujem da Lingard moze ovako da igra na nivou sezone, od Mikija to vec ocekujem mada prosla sezona je bila prelosa i sa puno nekonstantnosti. Tacno ako ne dovede Perisica najbolje probati Pereiru na krilu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma napravicemo neki kompromis za Perkana a mozda nas Mo/Ed iznenade sa nekim do sada nepovezivanim igracem.
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo Sancez onda, ne vidim ko bi drugo mogao biti
                            sigpic

                            Comment


                            • Felipe Anderson
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne igra odbranu iako veliki majstor
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X