Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Jones dont even know what day it is mate..

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Svedjani kazu da je medicinski tim zapanjen Zlatanovim oporavkom i da bi mogao da se vrati vec u oktobru.

        Lukaku i Zlatan bi mogli zesci bulijing da prave stoperima u PL i sto je vaznije da ostavljaju masu prostora krilima.
        sigpic

        Comment


        • Greote

          sigpic

          Comment


          • Goris od zelje da vidis Perisu u crvenom dresu. Priznaj.

            Comment


            • Grijeh je da je martial na klupi a ovaj lingard koji nezna potrčati igra skoro svaku utakmicu a ako mou zeli da martial bude na klupi onda Nek igra umjesto njega bale ili Alexis a ne Perišić ili lingard


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Gorim od zelje da vidim pravo krilo u Mancesteru napokon. Nekog ko umije da dribla, ima centarsut i brzinu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by reddevil96 View Post
                  Grijeh je da je martial na klupi a ovaj lingard koji nezna potrčati igra skoro svaku utakmicu a ako mou zeli da martial bude na klupi onda Nek igra umjesto njega bale ili Alexis a ne Perišić ili lingard


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Jesi gledao Mancester prosle sezone?
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Svedjani kazu da je medicinski tim zapanjen Zlatanovim oporavkom i da bi mogao da se vrati vec u oktobru.

                    Lukaku i Zlatan bi mogli zesci bulijing da prave stoperima u PL i sto je vaznije da ostavljaju masu prostora krilima.
                    Ebace me ortaci u PES-u. Ni Ibrinu glavudžu nisam mogao da sprečim, dvojicu glavonja tek.

                    Inače, meni je Perišić top igrač. Zlatan i Lukaku baš bolesno deluje...

                    Comment


                    • Perišić novi Ronaldo ?
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Ebace me ortaci u PES-u. Ni Ibrinu glavudžu nisam mogao da sprečim, dvojicu glavonja tek.

                        Inače, meni je Perišić top igrač. Zlatan i Lukaku baš bolesno deluje...
                        Ja sam uglavnom cepao sa Felom i Ibrom kao napadacima
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Jesi gledao Mancester prosle sezone?
                          Da i? Zna se da mourinho traži od svojih krila da igraju i beka a zato i ne voli martiala jer ovaj to nije
                          Pogledaj pod van gaalom kako je igrao martial a da je tu Fergi martial bi u roku Par godina postao wc igrač kao i kod većine managera


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Mogla bi pasti jedna anketa oko Perkana, samo sa manje opcija od one Ronaldove.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by reddevil96 View Post
                              Da i? Zna se da mourinho traži od svojih krila da igraju i beka a zato i ne voli martiala jer ovaj to nije
                              Pogledaj pod van gaalom kako je igrao martial a da je tu Fergi martial bi u roku Par godina postao wc igrač kao i kod većine managera


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Sta je taj Marsijal uradio u napadu? Dobije loptu, isece i sutne pored gola. Dobije loptu, dribla, izgubi je. Dobije loptu, posalje los pas u prostor. Totalno nesinhronizovan sa ekipom i nezainteresovan. Ajd da je surio kad god je dobio sansu, pa i da razumem te prozivke. Al nije, bio je ocajan 90% vremena. Daj reci mi kad je jeo na terenu pa da ga toliko zelis? Ustvari nemoj, verujem ja da si ti creme de la creme fudbalski strucnjak i da znas bolje od Murinja sta Murinju treba.

                              Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Mogla bi pasti jedna anketa oko Perkana, samo sa manje opcija od one Ronaldove.
                              +1, samo da i ne.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Evo ankete
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X