Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    Everon bio i ostao moj najdraži klub nakon Arsenala. Bejns svakako moj najdraži igrač. I sad izgledaju bolje nego ikad!
    Slucajno sam postao u temi Jedinstva umjesto u Evertonovoj. Bio bih zahvalan da neko obriše.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Nakon casillasa i giggsa mourinho je potjerao jos jednu legendu


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by reddevil96 View Post
        Nakon casillasa i giggsa mourinho je potjerao jos jednu legendu


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        O čemu ti pricas?
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Uzas od komentara, a uz to nema veze sa stvarnoscu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            O čemu ti pricas?
            Znamo sto je bilo s casillasom, dok giggsu mourinho nije ponudio da ostane u klubu kao sto je i sam on rekao http://www.espnfc.com/manchester-uni...chester-united


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Nije ni trebao da ostane. Pogotovo što njegove trenerske ambicije nisu bile iste kao Murinjove.
              Gigsu treba vreme da se razvija kao trener u nekim drugim sredinama. A ne u Unitedu. Jer nemamo vremena da ga čekamo.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by reddevil96 View Post
                Znamo sto je bilo s casillasom, dok giggsu mourinho nije ponudio da ostane u klubu kao sto je i sam on rekao http://www.espnfc.com/manchester-uni...chester-united


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Prodao na buvljaku grejalicu za klupu za koju EPS Snabdevanje isporučuje račun od 300k nedeljno i dao joj šansu da ima još fudbala i minuta.






                Pozdrav Runjavi, hvala za sve.

                Comment


                • Pametno je prevodilac postupio kada je rec o Gigsu. Ako je lik zabio noz u ledja bratu, onda moze svakome

                  Comment


                  • "U posljednje vrijeme nismo u nekoj harmoniji i to utiče na naš odnos. Bolje je da se rastanemo dok je pravo vrijeme. Sada ću se fokusirati na svoj posao skauta u Real Sociedadu. Hvala Griezmannu na svemu što mi je omogućio u prethodnim godinama. Želim mu sve najbolje u budućnosti", poručio je Olhats.

                    Griezmann ostao bez agenta jer je navodno on želio da Griez ide u united


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Fabinho has wanted a transfer, and isn't getting Brazil recognition at Monaco, say L'Equipe, but is getting on normally with preseason.

                      Ed kupuj ga


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • ja mislim da ce lukaku imati 25+ u ligi videcemo. jedva cekam da pocnu i pripreme i liga

                        Comment


                        • Jedino mjerilo ucinka napadaca je veci uspjeh ekipe po njegovom dolasku...brojevi su glupost

                          Hoce li dati 25,27,32 kakve to ima veze ako ekipa ostane daleko od titule
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jel napisao vec neko najveće pojacanje junajteda je odlazak Runija, koji sada nece trositi minute boljim mladjim igracima. Isto tako mislim da je za njega najbolje da promeni sredinu i odradi te svoje zadnje fudbalske godine tamo gde ih je i počeo. Sve u svemu legendarna karijera za njega nema sta

                              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X