Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Tehnicki nedorastao da igra na najvisem nivou, kretnja i inteligencija upitni. Strasne fizikalije i rekao bih dobar finiser, mada zna da upada u minus faze cesto tokom sezone.

    Moratu bih izabrao bez razmisljanja i po vecoj ceni.
    Sve se slazem + nekako osjecaj da je Alvaro veliki,a Romelu nije

    Veliku nepravdu je pretrpio Morata ove sezone,ogromnu...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • PSZ odbio i drugu ponudu za Fabinja, posto od Matica nema nista, a Levi nece nikad dati Dajera sta ostaje, Radja koji je manje-vise nemoguc, Fabinjo, Vajgl, mozda neko iznenadjenje? Vajgl direkt zamjena za Keriika posle toliko godina i da se to mjesto holdera rijesi za sva vremena, mada injury prone.
      sigpic

      Comment


      • Zar nije Radja potpisao novi ugovor?
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Nije, ponudili su mu ali nije jos prihvatio, ima Roma finansijske probleme pa ne moze trenutno ni da mu da koliko trazi. Prodali su Manolasa i Paredesa, a ode i Rudidzer izgleda, da li su prinudjeni jos da prodaju vidjecemo. Na tu kartu se moze igrati jedino. Steta sto mu Rajola nije agent
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Sve se slazem + nekako osjecaj da je Alvaro veliki,a Romelu nije

            Veliku nepravdu je pretrpio Morata ove sezone,ogromnu...
            Surovo ga je Junajted iskoristio... ne znam sta reci. Kada je juce izasla ova vest za Lukakua bas mi se nekako stomak stegao. Prvo sto ga ne zelim u klubu, drugo sto sam odmah pomislio da je Vudvord ustvari sve vreme vukao Pereza/Moratu za nos...
            sigpic

            Comment


            • Meni ga nije zao, sprda mu se Real s glavom svako malo. Mada jeste ruzno prema njemu ali Vudvord ocigledno ima pik na Pereza i voli da ga keca. I treba, dosta se bahatio prema Junajtedu i njegovim igracima.
              sigpic

              Comment


              • Morata winner protiv nas u dresu Celziju sledece sezone, stavite kucu slobodno.

                (mislim da daje pobedonosni gol u 2 tekme sa nama)
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Surovo ga je Junajted iskoristio... ne znam sta reci. Kada je juce izasla ova vest za Lukakua bas mi se nekako stomak stegao. Prvo sto ga ne zelim u klubu, drugo sto sam odmah pomislio da je Vudvord ustvari sve vreme vukao Pereza/Moratu za nos...
                  Ma jbg kad se kockas da uzmes ovako ogromne pare ok je meni i da te neko zajebe...mislim eventualno na Pereza

                  Realu nije uopste nevolja da proda Moratu cak svi u klubu zele da on ostane,osim njega samog

                  Ljudi pisu ovdje o njegovoj statistici,a ne znaju da je momak najvecu nepravdu trpio od trenera.Dosao je u Real i rekao Benzema je bolji od mene,ali nudim rad i trud.Na terenu je dokazao da je bolji i korisniji,ali to treneru nije dovoljno.Morata je momcina koja ganja sportske motive i zbog toga kod mene ima najveci respket.Ne ide nikad linijom manjeg otpora nego trazi najvece izazove i zeli da se dokaze kao spic broj 1

                  Da je bas veliki samo pogledati LS 2015 i sve jasno
                  Last edited by AK47; 07-07-17, 23:39.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ja mislim da bi Vudvard odbio 100 miliona da mu Perez posalje za De Heu. Zato sto nam se moze.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Ja mislim da bi Vudvard odbio 100 miliona da mu Perez posalje za De Heu. Zato sto nam se moze.
                      Jep i to potpuno podrzavam. Klub ne zna sta ce od para i moze da radi ono sto je Real radio kad niko drugi nije mogao.

                      Inace po ocekivanjima, Junajted sad moze sebi da priusti da daje agent fee vise od drugih, nasao je Rajola zlatnu koku, uzeo opet ogromne pare, SAF to ne bi radio i da mu se moze, Vudvord voli da glumi serifa i da je njegov najveci i to je to. Runi je odvojen od Lukakua i bice im dat za dz, mozda ce cak Junajted placati neki dio njegove plate, ali ovaj svakako uzima veliki cut i ide u Everton.
                      sigpic

                      Comment


                      • Koga još dovesti levo krilo i centralnog u sredini da igra sa Pogbom i Ererom?

                        Perisa je meni tu onako okej, a taj Weigl... Ne znam jel valja? Nemce baš ne gledam. Sad imam Eurosport HD, pa ću ih mozda ispratiti ove sezone.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                        Comment


                        • Neko ko ima odlican centatsut sada kada imamo Lukakua.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dzonston ce kod Brusa da mu Teri komanduje. Nema on sta da trazi pored Pereire i nikad ne bi dobio sansu, tako da je sasvim ok.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma Bayern bukvalno nudi Costu ja ne mogu da vjerujem da ga vec neko nije doveo...50 miliona,26 godina,ljevak,brz,eksplozivan

                              Prije dvije sezone top top krilo,Carlo ga malo ohladio ne znam zasto
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Lukaku je bio prvi izbor Murinja, 99% sam siguran.

                                Secam se jos pre kraja sezone rekao je Lukaku da je Everton donio odluku, pa jos pre mjesec dana da Lukaku zna svoji novi klub, samo se cekalo...

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X