Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Javlja i BBC da se bas zakuvalo oko Runija i Evertona, najverovatnije ide tamo.

    Samo se plasim da ne padne medical


    Mandušić nam je razočaran ja odmah kaskam za njim....
    Last edited by miloolja; 05-07-17, 14:47.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Daj onda Belotija... Dovodiš igrača koji je prvi napadac ekipe, koji je nosio tu ekipu kroz celu sezonu! Torino bukvalno ne možeš da zamislis sad bez Belotija...e za takvog igrača bih dao 80 miliona. A ne za Moratu koji je bio rotacija u svojoj ekipi, cak nije bio ni drugi napadac vec treći. Ne bih ga platio vise od 40 miliona i tačka!


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk
      A sta bi Beloti bio u Realu ako je Morata rotacija? Morata je bio standardan u Juventusu dok je bio u Italiji a Beloti ima jednu dobru sezonu u Torinu. Morata je bolji od Belotija mada imaju drugacije karakteristike i stil igre. I Beloti bi bio ok pojacanje ali bolji je Morata. I nije mi jasno sta gledate to sto je proveo sezonu kao rotacija u Realu kao da nije usao u igru, igrao je ima prilicno golova za minutazu. Moze da eksplodira sada jer tek ulazi u najbolje godine. Valjda taj Murinjo zna sta mu treba i da izabere igraca pa zato juri Moratu i Perisica koje stalno ovde osporavaju kao i prethodna pojacanja. Recimo protiv Felainija svi kategoricki dok za Depaja bili svi a sta je taj Depaj doneo klubu a sta Felaini...

      Comment


      • Beloti je čini mi se u zadnje dve sezone doprineo sa vise golova i asistencija nego Morata u zadnje 3-4... Ovaj pritom igra za Torino a drugi Juve/Real.
        U svakom slučaju:

        Romelu Lukaku is in serious talks with Manchester United. [BeinSports]


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

        Comment


        • Samo Lukakua da ne dovode. Morata/Beloti ok koga god. Onaj Lukaku ne znam da li je 1 bitnu utakmicu odigrao kako treba. Daje on golove ekipama kad izbore opstanak lagano. Za cenu koja bi se trebala dati bolje ova dvojica pre njega. Ja mislim da je Lukaku odavno zavrsen za neki drugi tim samo se ceka objava i one pare koje Everton do sada potrosio manje vise govore u prilog da je vec prodat.

          Comment


          • Murinjo najjaci lik. Kad je rekao da nas ocekuje par iznenadjenja Mislim da je on u ovoj situaciji najvise iznenadjen od svih.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ma nek dodje Lukaku i nek daje golove bar i protiv tih slabijih ekipa. A ne kao prethodne sezone da damo jedan gol mnogo slabijim ekipama i odigramo nereseno.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

              Comment


              • I dalje me kopka sto je Di Marcio rekao da ne saljemo odmah novu ponudu za Perisica. Mislim da Vudvard ovako posluje i da se zato kasni: jedna pozicija, tri opcije. Salje prvom realnu ponudu-odbiju ga. Drugom salje realnu ponudu-odbiju ga. Odbiju i za treceg. Prvom salje 20% jacu ponudu od realne-odbiju ga. Drugom 20% jacu-odbiju ga. Znate kuda ovo ide... Otuda mlak i spor posao. Tako bar izgleda. Vudvard je u fudbalu najbolji CEO na planeti. Al ovo nije njegov posao i trebao bi da ga prepusti nekom sposobnijem. Voleo bih da mi se vec sutra posere u usta, dizvine zena sto cita ovu temu.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Ode Runjavi, dakle ili Zlatan sto posto ostaje ili dolaze dva napadaca.

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ode Runjavi, dakle ili Zlatan sto posto ostaje ili dolaze dva napadaca.

                    Mi njega ako damo za dzabe, mi smo odrali Everton.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      I dalje me kopka sto je Di Marcio rekao da ne saljemo odmah novu ponudu za Perisica. Mislim da Vudvard ovako posluje i da se zato kasni: jedna pozicija, tri opcije. Salje prvom realnu ponudu-odbiju ga. Drugom salje realnu ponudu-odbiju ga. Odbiju i za treceg. Prvom salje 20% jacu ponudu od realne-odbiju ga. Drugom 20% jacu-odbiju ga. Znate kuda ovo ide... Otuda mlak i spor posao. Tako bar izgleda. Vudvard je u fudbalu najbolji CEO na planeti. Al ovo nije njegov posao i trebao bi da ga prepusti nekom sposobnijem. Voleo bih da mi se vec sutra posere u usta, dizvine zena sto cita ovu temu.
                      Obzirom da su prethodne 2 sezone transferi zavrseni vrlo brzo osim Pogbe jer je ono bio marketing a i veliki transfer mislim da je zastoj bio negde drugde, tipa reizbor Pereza i Ronaldo saga npr. Za Perisica ne verujem da se zuri bas toliko kontam da su Morata i Matic prvi na listi a za Matica je to od relativno skoro a i problem je uvek prodaja izmedju 2 premijer ligasa tako da moguce da ga Celsi ne pusti dok ne pocne sezona ali ok je jer on ne treba da se navikava na PL.

                      Comment


                      • Originally posted by mikisavic89 View Post
                        Obzirom da su prethodne 2 sezone transferi zavrseni vrlo brzo osim Pogbe jer je ono bio marketing a i veliki transfer mislim da je zastoj bio negde drugde, tipa reizbor Pereza i Ronaldo saga npr. Za Perisica ne verujem da se zuri bas toliko kontam da su Morata i Matic prvi na listi a za Matica je to od relativno skoro a i problem je uvek prodaja izmedju 2 premijer ligasa tako da moguce da ga Celsi ne pusti dok ne pocne sezona ali ok je jer on ne treba da se navikava na PL.
                        Jesu transferi zavrseni brzo al pazi, mi smo Ibri dali blanko cek, i Juveu smo prakticno dali blanko cek, Borusiji smo dali 40 i kusur miliona za igraca kojem je ugovor isticao za godinu dana a nije hteo novi da potpisuje, i Viljarealu smo dali 40 milki za mladog stopera koji i nije imao tako sjajnu sezonu iza sebe. Istina, sve su to dobri poslovi bili, sjajni igraci, ali u sustini, bacale su se pare na probleme i uspevalo je, a sad se kao pravi problem oko sake miliona koja nam ni ne treba.

                        Daj sta ti traze i nema problema. Kad kompletiramo ekipu, e onda nam nece goreti pod nogama, onda cemo imati luksuz da cekamo prave trenutke, da iskuliramo pricu kad neko hoce da nas muze.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Runjavi

                          Comment


                          • Zašto ne bismo ukljucili nekoga u taj dil za Runija... Lukaku će definitivno da napusti Everton, danas su poslali ponudu za Himenesa od skoro 50m ili ako ne Romelu imaš isto Barklija kojeg ja cenim i mislim da bi imao svoju ulogu u Junajtedu. Dakle Romelu ili Ros...mada ja znam da većina ovde nije ni za jednog.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Zašto ne bismo ukljucili nekoga u taj dil za Runija... Lukaku će definitivno da napusti Everton, danas su poslali ponudu za Himenesa od skoro 50m ili ako ne Romelu imaš isto Barklija kojeg ja cenim i mislim da bi imao svoju ulogu u Junajtedu. Dakle Romelu ili Ros...mada ja znam da većina ovde nije ni za jednog.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                              Brt, to nema nikakvog smisla.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Zašto ne bismo ukljucili nekoga u taj dil za Runija... Lukaku će definitivno da napusti Everton, danas su poslali ponudu za Himenesa od skoro 50m ili ako ne Romelu imaš isto Barklija kojeg ja cenim i mislim da bi imao svoju ulogu u Junajtedu. Dakle Romelu ili Ros...mada ja znam da većina ovde nije ni za jednog.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                                Zasto cenis Barklija?
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X