Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam aplicirao.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by Stevudza11 View Post
      kako uzeo? xD valjda treba da apliciras prvo pa do 14og jula odluce da li dobijas karte. valjda tako ide ako sam skontao
      Dao im ja moje dve ... mislio igrace Juve pa kupio za sebe, ali jbg. I onda dao njima dvojici, jer dobri su momci i znam koliko im to znaci.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Dao im ja moje dve ... mislio igrace Juve pa kupio za sebe, ali jbg. I onda dao njima dvojici, jer dobri su momci i znam koliko im to znaci.
        upravo tako.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • hahahaha

          Comment


          • Idu skupa Bojan Djordjić, limar i Vladan. Kasnije furaju u neki klub, Rooney pravi after.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Ajde Jax, znam da si pevao It's only one United!!

              Kreni i ti. Bice vinjaka stogod.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ako se ne ljutite da povedem i Ravela Morrisona navratit ću. Nek Vladan ponese one svoje poznate loze.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Idi po vinjak možda ti se nešto i desi.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Trebate se popeti na krov neke zgrade i iz sve snage dozivati imena igrača koje želite u klubu.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Murinjo krece od jula da dovodi igrace

                        https://docs.google.com/spreadsheets...VHqLPc/pubhtml
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa dobro to mu je odlicno za izgovor, kako nisu imali vremena da se uigraju
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Matteo Darmian will have to ask to leave Manchester United if he wants to join Juventus or Inter Milan this summer. [ESPN]

                            Jose Mourinho wants to keep Matteo Darmian at Manchester United. [ESPN]


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • 70m i za jedne i za druge.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Za Inter jos plus Perisa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X