Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Cek, cek, od kad je on nas igrac? Bio je meta ali kad je doveden, ne sjecam se uopste?
    Nije, sprdam se.

    Isto kao Snajder, Garaj, Gaitan, Lukas Mura, Lindelof (ups)...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      Nije, sprdam se.

      Isto kao Snajder, Garaj, Gaitan, Lukas Mura, Lindelof (ups)...
      Za godinu dana Perisic

      Salu na stranu nije se on nesto puno povezivao, samo proslog ljeta, moglo se s njim rizikovati. Bice njemu dobro u Napoliju, takav tip igraca tamo uspijeva
      sigpic

      Comment


      • Nije puno ali se povezivao kao da je sve gotovo maltene.
        sigpic

        Comment


        • Imam pitanje za tebe Vladane - bi li prihvatio da ne dodje Fabinjo ako to znaci da dolaze Matic i Naingolan?
          sigpic

          Comment


          • Izvinjavam se za treci post ali evo ovo o cemu sam pisao.

            sigpic

            Comment


            • Istog momenta bih prihvatio da dodje Radja, a da niko drugi ne dodje.

              Cak mislim da bi on sam s Pogbom mogao da drzi sredinu. A tek s Ererom ne bi bilo stajanja. Ali oni prodaju Paredesa, a Di Marzio kaze da se radi na produzenju ugovora Belgijacu.

              Ja volim Matica bas, samo sam siguran da Matic i Pogba ne mogu da funkcionisu sami na terenu, u sredini sa tri moze ali onda Pogba mora da bude balanser i stabilizator. Pokazao je da moze u par navrata, pitanje je samo moze li i oce li na nivou sezone. Matic moze sve da bude sto se mene tice, sem holder.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                Izvinjavam se za treci post ali evo ovo o cemu sam pisao.

                Ovo mi se vec ne svidja, treba popuniti neke druge rupe, a ne imati dva top desna beka i jos nekoliko zamjena na toj poziciji. Jbm li ga nema mi mnogo logike. Toni ima sigurno u sebi jos 2 sezone na ovom nivou, zasto bi mu se sad trazila zamjena? A tek mi nije jasno kako on zeli prije da je bek nego vezista? Onda se Fabinjo crta u Sitiju.
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Apsolutno je bitno i dokaz koliko je neko efikasan, Atletiko bi ubio za takvog izvodjaca penala posto ne mogu nista da daju cijele sezone. Pet su ih promijenili i nista. Grizman da ima njegovu efikasnost sa penaltika sad bi bio osvajac LS i Eura. Fabinjo je jedan od najefikasnijih zadnjih veznih u Evropi ili mozda cak i najefikasniji i to je fakat, nicim to ne mozes da osporis. Kerik i Erera zajedno sigurno toliko golova nece dati za 5 sezona. [/B]
                    Cujes li ti sebe? Povlacim se iz diskusije. Nisi mi jasan, obojica znamo da si mi mislio da Fabinjo ume da daje golove jer si video statistiku i sad kao mazga pises ovakve budalastine pokusavajuci da se iscupas. Stvarno ne vidim poentu.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • https://twitter.com/ConteTactics/sta...67547483738112


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Cujes li ti sebe? Povlacim se iz diskusije. Nisi mi jasan, obojica znamo da si mi mislio da Fabinjo ume da daje golove jer si video statistiku i sad kao mazga pises ovakve budalastine pokusavajuci da se iscupas. Stvarno ne vidim poentu.
                        Brate nemoj da diskutujes kad ne umijes. Mani se tih konstantnih nekih insinuacija, te ja ne gledam Belotija, te ne gledam Fabinja, nosi me hajp, ne nosi me hajp, gledam statistiku, ne gledam statistiku, ja to tebi nikad nisam pricao, niti cu, medjutim kad me nagazis vracam to je vise nego jasno. Oli da te dovedem kod sebe pa da ih zajedno gledamo? Fabinjo daje golove, penali su golovi, nema nista nejasno. Dao ih je 11 ove sezone, odnosno sad je to vec prosla, a pretprosle ih je dao osam. 19 golova za defanzivca je prilicno impresivno ako mene pitas. I to nasi vezisti sve toliko penala da sutiraju ne bi dali ni za dvije. Erera ne moze okvir da pogodi iz deset suteva, a ti nekome nesto oduzimas, Grizman jedan od najboljih fudbalera svijeta pa ni sam ne zna koliko ih je promasio. Ali golovi su tu najmanje vazni, Fabinjo je top holder, Matic u tom departmentu nema sta da trazi. Vazno je da bi ti igarce jer su Srbi ili da Moratu ne hajpujes. Svako ima svoje, samo ti moras nesto da potenciras, ne svidja ti se, lagano samo, preskoci
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Brate nemoj da diskutujes kad ne umijes. Mani se tih konstantnih nekih insinuacija, te ja ne gledam Belotija, te ne gledam Fabinja, nosi me hajp, ne nosi me hajp, gledam statistiku, ne gledam statistiku, ja to tebi nikad nisam pricao, niti cu, medjutim kad me nagazis vracam to je vise nego jasno. Oli da te dovedem kod sebe pa da ih zajedno gledamo? Fabinjo daje golove, penali su golovi, nema nista nejasno. Dao ih je 11 ove sezone, odnosno sad je to vec prosla, a pretprosle ih je dao osam. 19 golova za defanzivca je prilicno impresivno ako mene pitas. I to nasi vezisti sve toliko penala da sutiraju ne bi dali ni za dvije. Erera ne moze okvir da pogodi iz deset suteva, a ti nekome nesto oduzimas, Grizman jedan od najboljih fudbalera svijeta pa ni sam ne zna koliko ih je promasio. Ali golovi su tu najmanje vazni, Fabinjo je top holder, Matic u tom departmentu nema sta da trazi. Vazno je da bi ti igarce jer su Srbi ili da Moratu ne hajpujes. Svako ima svoje, samo ti moras nesto da potenciras, ne svidja ti se, lagano samo, preskoci
                          Prestani molim te
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Sad moram da gledam Slagalicu, pa posle nastavljam. Samoj nemoj jako da udaras na ovu vrucincinu
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Sad moram da gledam Slagalicu, pa posle nastavljam. Samoj nemoj jako da udaras na ovu vrucincinu
                                Moram brate mnogo si me razocarao. Mada mozda prestanem pa skocim u bunar, prikladnije je za ovaj pakao.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X