Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Armero je odlican igrac, pokriva celu levu stranu.

    A ovo za Sterlinga samo
    sigpic

    Comment


    • Mozda je Keni upravo ne treba ga bacti odma u vatru.Mlad je on jos igrac ali ne treba ga ni kasno ubaciti.Mlad je i fizicki slab polimice ga neka budale iz Engleske a toga se najvise bojim.

      Comment


      • Svi znamo kako su prosli mladi igraci u PLu... Samo uzeti kao primere Ramsey-a, Cleverley-a i Wilshere-a. Tako da ne treba zuriti sa njima...

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Svi znamo kako su prosli mladi igraci u PLu... Samo uzeti kao primere Ramsey-a, Cleverley-a i Wilshere-a. Tako da ne treba zuriti sa njima...
          Nema to veze nikakve,dosta zavisi od igraca,tj da li je podlozan povredama,Walcott,,Fabregas,Rooney,Owen,Gerrard,ka ko su oni prosli?,Oni su kao tinejdzeri igrali svakog vikenda.Svi koje si nabrojao su dosta podlozni povredama,a i Arsenal je jednostavno ukleta ekipa sa tim povredama,evo i 18-godisnji Chamberlain im isto igra,ne kazem ja da Sterling mora igrati svaku,ali s vremena na vrijeme treba da mu se pruzi prilika.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Svi znamo kako su prosli mladi igraci u PLu... Samo uzeti kao primere Ramsey-a, Cleverley-a i Wilshere-a. Tako da ne treba zuriti sa njima...
            A Ronaldo, Runi, Gigs, Beks, Skols? Kako su oni prosli? Za njih si navijao/navijas pa znas i sam, nema to veze sa godinama. Ili si od stakla ili nisi.

            Isti taj Keni je poceo sa 18 i bio je igrac, mlati sad praznu slamu sa tom pricom. Doduse Rahim nije jos napunio ali puni ove godine. Mnogo ga volim, cenim, bez obzira na sve dobar je on trener, ne moze los trener sa Blekburnom PL da osvoji, pre toga izdominirao sa Liverpulom, preporodio nas prosle godine, bio blizu titule sa Njukastlom ali mislim da je to to, da treba da ide. Mozda da ostane kao neki savetnik u klubu, ili trener rezervi posto Borel cini mi se bas i ne izvlaci maksimum iz njih, a on kao neko ko zna klub i ko ima viziju(ima ali nemamo igrace za leprsav fudbal, doduse njegovom krivicom)bi mogao da postavlja sistem u mladjim kategorijama, izvuce maksimum iz njih i natera ih da ginu za grb. Nebitno na koji nacin ali smatram da treba da ostane u klubu. A ako ode kapiram da se Benitez vraca. Pominje to maltene svakih mesec dana, mota se oko kluba i ne mogu da se setim da je jos neko jako ime slobodno trenutno. Voli on klub ali nisam siguran da bi on 100% nesto napravio i vratio klub gde mu je mesto. A najveci razlog zbog kojeg bi mozda i uradio nesto je taj sto je on imao Hiksa i Zilea za gazde, ovo je skroz druga prica. Ne znam ni sam, zna covek ali nikad rotaciju nije napravio, neke dobre igrace dovodio i prodavao posle jedne sezone, Babelu kao jednom od najvecih talenata svoje generacije nije dao sansu, Dirka na krilo prebacio. Ne znam stvarno, znam da smo u kanalu. Daj jos taj FA Kup da probamo da uzmemo i molim boga da Everton prodje jer ce biti 200% nalozeni protiv njih.
            Last edited by Casiraghi; 26-03-12, 16:09.
            sigpic

            Comment


            • Liverpool plan Edin Dzeko swoop ?

              The Bosnian is thought to be unhappy with his limited number of appearances at the Etihad Stadium this season.

              The recent return of Carlos Tevez has now thrown the 26-year-old's future into further doubt.

              Nije sto mi je drag ko brat ,ali po meni on bi nam bio odlicno pojacanje u napadu.Tip napadaca kakav nam treba.

              http://www.metro.co.uk/sport/footbal...pool-keep-tabs

              Ovo mi se ne cini mogucim.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Nije nemoguce da Roben napusti Bajern jer dolazi Kserdan na leto, precesto se povredjuju i on i Riberi pa moraju da osveze krila. Samo ako ode, kod nas nece.

                Tesko da ce i Edin, pre ce u Juve gde ce igrati LS. Treba nam takav napadac, mada imamo mi nevidjenog spica koji nazalost mora sam sebi da stvara sanse. Prekjuce mu Tatica namestio zicer i odmah gol, samo treba mu vise od jedne takve lopte u 5-6 utakmica. Vezni red je problem, tu treba nekoliko pojacanja. A ne volis samo ti Edina, ima nas jos. Bilo bi odlicno da on dodje, Suarez u tom slucaju levo, njemu Rahim kao backup, jos jednog Edinu za backup i Belhanda recimo desno, mada ce i on u LS sa Monpeljeom. A nije ni to sve sto nam treba. Tesko leto je pred nama, pretesko.
                Last edited by Casiraghi; 26-03-12, 16:16.
                sigpic

                Comment


                • Suarezu treba neki napadac koji bi odvlacio paznju od njega i rasteretio bi ga,samim tim bi i Suarez vjerovatno davao 20-30% vise nego sad.Edin nije igrac kao Luis da ce preci 3-4 igraca pa zabiti go,ali ono sto mu se namjesti pretvorit ce u go u vecini slucajeva.Kad smo dali za Carrolla 35 miliona za jednog napadaca koji je dokazan kao svjetski fudbaler sigurno ne bi puno bilo dati nekih 25 miliona.Vidjet cemo sta su nasi zamislili ali ovako po meni to izgleda koji igraci mogu igrati u prvom timu a gdje nam treba neko odlicno pojacanje:

                  Lucas
                  Gerrard ? (igrac sredine terena)

                  Suarez ? (krilo neko)
                  ? (napadac)
                  Last edited by Joe Cole 10; 26-03-12, 16:28.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Suarezu treba neki napadac koji odvlacio paznju od njega i rasterio ti ga,samim tim bi i Suarez vjerovatno davao 20-30% vise nego sad.Edin nije igrac kao Luis da ce preci 3-4 igraca pa zabiti go,ali ono sto mu se namjesti pretvorit ce u go u vecini slucajeva.Kad smo dali za Carrolla 35 miliona za jednog napadaca koji je dokazan kao svjetski fudbaler sigurno ne bi puno bilo dati nekih 25 miliona.Vidjet cemo sta su nasi zamislili ali ovako po meni to izgleda koji igraci mogu igrati u prvom timu a gdje nam treba neko odlicno pojacanje:

                    Lucas
                    Gerrard ?

                    Suarez ?
                    ?
                    Pa voleo bih ja Edina jer je klasa ali nije nama spic glavni problem, nego ono oko njega. Moze i spic pa Luis na krilo, mogu i dva krila koja ce da ga rasterete i namestaju mu golove. Nije bitno sta i kako, samo je potrebna neka jasna vizija a ne taktika Izeta Fazlinovica sa onog turnira u malom fudbalu. A prvo jedan pravi kompletan ofanzivni vezni, koji moze i da naredja par igraca i da uputi dobar pas u prostor. Takvog nemamo, kad takav jedan dodje onda ili spic ili drugi takav. Samo ko zna sta ce biti, daj boze da ne postanemo clan donjeg dela tabele.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da me se ista pita ko sto me se ne pita ovako bi ja to odradio sa transferima:

                      Out:Maxi,Kuyt,Aquilani,Cole,Adam,Aurelio,Carroll.N a njima bi sigurno mogli zaradit makar 40-50 miliona.

                      I dovedemo npr:Edina,Hoilleta dzabe,Javi Martinez i Armero.Oni nas sigurno ne bi vise kostali od nekih 60-65 miliona.Ne moraju biti ovi igraci ali otrpilike takav tip igraca i onda bi imali:

                      Reina,Doni,Kelly,Johnson,Coates,Flanagan,Agger,Skr tel,Enrique,Armero,Henderson,Shelvey,Martinez,Gerr ard,Lucas,Hoillet,Downing,Sterling,Suso,Suarez,Dze ko,Bellamy.To su 22 igraca sa kojima ja garantujem da bi bili medju 4 najmanje.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Ben Smith @bensmithTimes
                        Dalglish's job is not in danger, it just isn't. But clearly there are problems. There won't be vast sums for #LFC to spend in the summer and some who have come in may have to go back out

                        Dobro zvuci ovaj drugi deo.

                        Ma Henderson i Dauning isto napolje, prvi jeste talentovan ali nema muda i cekali bismo ga 100 godina, tesko da bi nesto docekali, a drugi je isto mentalno preslab a i potrebni su nam bolji igraci. Resiti se dok nije kasno, samo nema od toga nista. Jedini koji ce mozda otici na leto od Kenijevih pojacanja je Kerol zbog te visine transfera i ocajnog ucinka, pa mozda gledaju da izvuku nesto da povrate pare.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma ostace svi, osim Kerola, ko zna sta ce s njim raditi... Adam je solidan kao igrac s klupe, tako da ne treba da odlazi, samo da ne igra prvu postavu... Henderson opet ima talenat, al nema muda, tako da i taj talenat sto ima nista mu ne vredi... Par puta u sezoni je pokazao neki skill, ali kad se sagleda cela sezona, mrka kapa... Barem Belhande da se docepamo, ako smo se vec oprostili od Hazarda....

                          Zaboravih onaj put da navedem Bundesligu, mnogo igraca tamo, od svih najvecu paznju mi je privukao Reus, njega kad bi se docepali, on bi sa Suarezom igrao sjajno...
                          Kad vec fantaziram, to bi bilo ovako, Reus i Hoile na krilima, Belhanda bi bio kreator i 10-ka u timu, Suarez kao najistureniji, a Lukas i Gerrard/Selvi pozadi... Mozda deluje pre-ofanzivno, ali sa ovakvom ekipom bi daleko dogurali, pre svega sto bi imali 4 tehnicara koji bi cuda pravili protivniku u odbrani...

                          Normalno masta cini cuda, ali mi na ova tri igraca, ne bi potrosili vise od 40m, a dobili bi preko potrebni kvalitet...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                            Ma ostace svi, osim Kerola, ko zna sta ce s njim raditi... Adam je solidan kao igrac s klupe, tako da ne treba da odlazi, samo da ne igra prvu postavu... Henderson opet ima talenat, al nema muda, tako da i taj talenat sto ima nista mu ne vredi... Par puta u sezoni je pokazao neki skill, ali kad se sagleda cela sezona, mrka kapa... Barem Belhande da se docepamo, ako smo se vec oprostili od Hazarda....

                            Zaboravih onaj put da navedem Bundesligu, mnogo igraca tamo, od svih najvecu paznju mi je privukao Reus, njega kad bi se docepali, on bi sa Suarezom igrao sjajno...
                            Kad vec fantaziram, to bi bilo ovako, Reus i Hoile na krilima, Belhanda bi bio kreator i 10-ka u timu, Suarez kao najistureniji, a Lukas i Gerrard/Selvi pozadi... Mozda deluje pre-ofanzivno, ali sa ovakvom ekipom bi daleko dogurali, pre svega sto bi imali 4 tehnicara koji bi cuda pravili protivniku u odbrani...

                            Normalno masta cini cuda, ali mi na ova tri igraca, ne bi potrosili vise od 40m, a dobili bi preko potrebni kvalitet...
                            Nista od njega,on je vec igrac Borusije iz Dortmunda,preci ce kod njih na kraju sezone.Carroll,Adam,Henderson,Maxi,Kuyt napolje,Carra u penziju,vidjecemo sta ce biti sa trenerom,Keni ocigledno ne zeli nista da mijenja,i dalje fura isto,ako nastavi tako moze da se pakuje slobodno sto se mene tice,obozavam ga ali napravio je mnogo gresaka tokom sezone,igre je bilo svakako,ali rezultati su ocajni,pogotovo protiv manjih timova,u najgoroj smo domacoj formi jos od 1953.
                            Citam sad na Guardianu da Keni zeli da promjeni stil igre,kao da igramo ruznije za oko(u prevodu: Dzokaj na Kerolovu glavu pa sta bude).

                            "We have got a problem winning games in the league. We have to educate ourselves and maybe we have to not play the lovely football that we have been."
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Da da, sad mi rece KingEric, covece koliko sam neobavesten... A mali je opasan igrac... Ma dobro tu su uvek Eriksen, na njega sam potpuno zaboravio, i jos par igraca. Svakako nam trebaju sveza lica i kvalitet...

                              I ja sam procitao taj clanak, i igrali smo mi lep fudbal ali na momente, ako Keni misli da igra,mo lepo celu sezonu, grdno se vara... Ako budemo igrali na Kerola, vracamo se u 60-te, taj fudbal je odavno izumreo, kad su veliki klubovi u pitanju... Ako mu je to jedino resenje, tesko nama zaista, i onda bi stvarno zeleo da napusti kormilo ekipe...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Pa ako mu je ovo lepo(mada je bilo meceva), sta mu je onda ruzno majku mu?

                                Ne zna ni on sta da kaze, jedno vreme je imao jasnu ideju, jasno verovao u nesto. To je uz malo srece, koncentracije i svega nekoliko pogodjenih sansi moglo da uspe. Sada se po izjavama jasno vidi da je pogubio konce. Cuj umorni igraci, a kad smo dobijali u ritmu sreda-vikend onda je hvalio rotaciju i dubinu u ekipi, pa pogledajte samo to i sve je jasno. Neka uzme FA Kup ako bog da i neka promeni funkciju u klubu sto se mene tice. Vise nego ista bih voleo da on bude taj koji ce da nas vrati u vrh ali nazalost je ocigledno da nije sposoban za tako nesto. Jbg, kad nije sudjeno nije. Bice valjda bolje jednog dana i nama, mada mislim posle svega da su ti dani daleko. Ne vidim mnogo bolju sledecu sezonu. Keni je legenda kluba i gazde ne verujem da smeju tek tako da mu daju otkaz, bice tu velikog posla i za njih. Mada opet, to su Amerikanci, kapitalisti, njih interesuje rezultat i profit. Sam ne verujem da ce da ode, mnogo voli klub, ljudina je i ima ogromnu zelju ali kao da ga je vreme pregazilo za taj period dok nije vodio nijedan klub, jedno vreme nije mogao zbog zdravlja i posle je zaboravljen a i retko ga je sta interesovalo osim Liverpula. Pa u slucaju da ostane, velike su sanse da nam dovede jos Britanaca. Tu je i Komoli kao velika enigma, pravio cuda u Totenhemu, bio dosta dobar i u Arsenalu a ovde prosek. Ovo leto je trebalo da bude lagano za nas a bice mnogo teze nego proslo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X