Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Konacno ce Liverpul da se vrati na pravo mjesto,i da ne gledam onog Ngoga,retarda u timu. $JS}|
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      [quote author=Ljuba90 link=topic=2667.msg238095#msg238095 date=1296245569]
      Joe Cole srecan rodjendan,sve najbolje %G8_ zelim ti da suarez da 20 golova ove sezone
      [/quote]

      Hvala,odlicna cestitka h5g6k8
      [quote author=manda link=topic=2667.msg238097#msg238097 date=1296245895]
      Konacno ce Liverpul da se vrati na pravo mjesto,i da ne gledam onog Ngoga,retarda u timu. $JS}|
      [/quote]

      Mislim da si htio reci prvo $#^%RT

      EDIT:http://www.skysports.com/story/0,195...706297,00.html

      Ako je ovo istina slobodno moze ici za pravu cifru sto se mene tice,nijedan igrac nije veci od kluba &+I}\ ,jeste mi jedan od najdrazih igraca,ali ako ne zeli igrati neka slobodno ide,takvi nam ne trebaju.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg238248#msg238248 date=1296254509]
        [quote author=manda link=topic=2667.msg238097#msg238097 date=1296245895]
        Konacno ce Liverpul da se vrati na pravo mjesto,i da ne gledam onog Ngoga,retarda u timu. $JS}|
        [/quote]

        Mislim da si htio reci prvo $#^%RT
        [/quote]
        Mislio sam u borbu za Ligu europe,ove godine ste u grupi ispali,dogodne mozda prezimite $8#a
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ansfer-request

          Torres me razocarao +-*^%* ,ali je uprava odbila zahtjev.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            JC i ne treba vam on,ako je igrac nezadovoljan bolje ga pustiti i uzeti pare i kupiti nekog drugog


            Ja ne navijam za Liverpool,ali preci u celzi iz 'Poola pa to je smesno &+I}\

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              E moj Fernando , nisam ovo nikako od tebe ocekivao..

              Ali dobro Ljuba kaze , ako zeli da ide, nek ga puste ..

              @(*6sd$%
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                I ja se slazem da ga je bolje pustiti,mislim da iducu utakmicu ima zagartovano zvizdanje od Kop-a.Uvijek mi je bio drag igrac i znam da se sad u fudbalu sve vrti oko novca,ali nisam ocekivao da ce ovako samo htjeti otici i okrenuti ledja klubu i pogotova da ce htjeti u Chelsea otici.Rekao sam da niko nije veci od kluba i neka slobodno ide.Htio je pojacanje dobio ga je,navijaci su ga stalno podrzavali iako je ove sezone ispod svog nivoa,nedavno je govorio da uziva u klubu,a sad hoce u Chelsea.Izvoli Torres slobodno,a kad tata Roman ode iz kluba,opet ces htjeti naci novi klub.YNWA
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    Smirice se Fernando,brzo,to je samo trenutna reakcija.
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Ja bi ga samo zadrzao do ljeta jer ne mozemo naci sigurno zamjenu za ova 2-3 dana za njega.A onda nek ide slobodno ako hoce,nije jedini na svijetu.Jedino bi ga zadrzao ako izjavi da zeli ostati i uputi izvinjenje.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg238559#msg238559 date=1296301457]
                        Ja bi ga samo zadrzao do ljeta jer ne mozemo naci sigurno zamjenu za ova 2-3 dana za njega.A onda nek ide slobodno ako hoce,nije jedini na svijetu.Jedino bi ga zadrzao ako izjavi da zeli ostati i uputi izvinjenje.
                        [/quote]
                        Ovo prvo ok,ali ovo drugo,mislim da je i tebi jasno da se nece izvinjavati.
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • [/quote]
                          Kao i svake godine,nema nista od toga na duze staze,toliko godina ne mogu da igraju u kontinuitetu 38 kola zasto bi bila izuzetak sledeca sezona?
                          Toresu je svakako bolje da ode u Celsi jer ce prije do trofeja,ali dok je tamo Drogba nece se dobro provesti...

                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            Bit ce veoma zanimljivo do veceras

                            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ky-out-on-loan
                            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-torres-latest
                            http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...superstar.html

                            Prvo Konchesky otisao na posudbu +*@WT*48* ,Suarez bi danas trebao zvanicno potpisati,a Kenny je izjavio da Torres-a ne zele prodati.U medijima se spominje da cemo prodati Torres-a za 50 miliona a da cemo danas probati dovesti Young-a,Adam-a i Caroll-a mada ovo meni zvuci nemoguce da se uradi u zadnjem danu prijelaznog roka.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              Da li su previranja gotova,ostaje li Tores?
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Bogami za te pare 2 odlicna igraca mozemo dovesti a Tores se i onako non stop povredjuje.Jeste on najbolji napadac na svetu kada je u formi i motivisan + zdrav ali ta 3 faktora kod njega se mnogo tesko spajaju &amp;%@5w8&amp;*

                                Comment

                                Working...
                                X