Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bitno je da se kuva oko Fekira, čim se kuva nešto, znači da to nije tek tako neko lupio.

    Moje mišljenje je da ako dodje Fekir, napadač nije potreban.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman View Post
      Bitno je da se kuva oko Fekira, čim se kuva nešto, znači da to nije tek tako neko lupio.

      Moje mišljenje je da ako dodje Fekir, napadač nije potreban.
      Mislim da bismo bas nagrabusili kada bi se Firmino povredio. Zamisli npr 2 meseca bez Firmina.
      Slabo je to sa Solankeom i Ingsom, ima jos vremena za obojicu da udju u bolju formu, ali bi za sledecu sezonu voleo da vidim recimo Wernera koji bi u pojedinim utakmicama, najcesce protiv bunkerasa, mogao da igra ispred Firmina. Za nebitnije utakmice bi Solanke i Ings dobijali sansu, mada ja ne gajim nadu u Ingsa i voleo bih da ode u slucaju da dodje nov napadac.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Mislim da bismo bas nagrabusili kada bi se Firmino povredio. Zamisli npr 2 meseca bez Firmina.
        Slabo je to sa Solankeom i Ingsom, ima jos vremena za obojicu da udju u bolju formu, ali bi za sledecu sezonu voleo da vidim recimo Wernera koji bi u pojedinim utakmicama, najcesce protiv bunkerasa, mogao da igra ispred Firmina. Za nebitnije utakmice bi Solanke i Ings dobijali sansu, mada ja ne gajim nadu u Ingsa i voleo bih da ode u slucaju da dodje nov napadac.
        Zasto bi Werner dosao da greje klupu? Zasto bi bilo koji dobar napadac dosao da greje klupu?
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman View Post
          Bitno je da se kuva oko Fekira, čim se kuva nešto, znači da to nije tek tako neko lupio.

          Moje mišljenje je da ako dodje Fekir, napadač nije potreban.
          Fekir je po meni fenomenalan. Zeleo sam ga u Juve i po ceni prodaje Dybale. Iako je imao povredu kolena, covek je i dalje ko tenk kad krene sa loptom, plus ima odlican sut.

          Opamatio se i Liverpool posle dve pune decenije. Valjda je proslo vreme Carrola i Bentekeova

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Fekir je po meni fenomenalan. Zeleo sam ga u Juve i po ceni prodaje Dybale. Iako je imao povredu kolena, covek je i dalje ko tenk kad krene sa loptom, plus ima odlican sut.

            Opamatio se i Liverpool posle dve pune decenije. Valjda je proslo vreme Carrola i Bentekeova
            Ih kad se setim samo kad smo Akan, Dale i ja komentarisali Fekira još pre povrede ligamenata, još pre tri godine sam se zaljubio u talenat, mada su tad svi više gledali Laccazettea koji tad dao 30 golova te sezone ako se ne varam.

            Ali da budem iskren, nisam očekivao da će se vratiti kao onaj stari, ako ne i bolji igrač, kada je pokidao ligamente. Zaista me raduje njegova sezona, a ovaj interes LFC tek, kad sam čuo da postoji bilo kakva šansa, nije mi bilo dobro, odmah komotno 10-ku da mu daju.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Zasto bi Werner dosao da greje klupu? Zasto bi bilo koji dobar napadac dosao da greje klupu?
              To sam se i ja ranije pitao. Ali ako osvojimo LS, mislim da bi se stvari promenile.

              Werner nije trenutno svetska klasa i verujem da bi uz jaku platu pristao da bude u drugom planu osvajaca lige sampiona i bori se za bolju poziciju u timu.

              Svakako bismo mogli da nadjemo boljeg napadaca od Solankea i Ingsa koji bi prihvatio te uslove, a mislim da nam je to za narednu sezonu a must have.

              Comment


              • IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • "Nije bilo kontakta sa Liverpulom niti sa bilo kojim klubom pa nismo ni diskutovali o budućnosti. Znam da bi Nabil, sada kada smo obezbedili Ligu šampiona, želeo da ostane u Lionu tako da ćemo razgovarati mirno. Takođe on je i zaslužio da bude u ekipi koja ide u Rusiju. Klub koji bi hteo da kupi Fekira bi morao da bude veoma veoma bogat", kazao je predsednik Liona Žan Mišel Aula.
                  Izvor: SK

                  Odrace nas Lion kao mlade jarice. Valjda se bude isplatilo.

                  Comment


                  • Comment


                    • U subotu se vidimo u Kazablanci.

                      https://www.facebook.com/events/384441755401306/
                      www.lfcserbia.com

                      https://www.facebook.com/rukometniugao/

                      Comment


                      • Originally posted by Narsil View Post
                        U subotu se vidimo u Kazablanci.

                        https://www.facebook.com/events/384441755401306/
                        Bice prepuno opet, jel se rezervise ili ko kako dodje?
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Salah odlucio da ne prekida ramazanski post zbog finala. Isto je odlucio i Mane. Znaci, bez vode i hrane ceo dan.

                          Ne volim sto ovo kazem, ali mislim da je mec vec zavrsen.

                          Comment


                          • Kako moze bez vode a profesionalni sportista? Svaki post podrazumeva barem vodu da mozes uneti...

                            Comment


                            • Originally posted by krele90 View Post
                              Kako moze bez vode a profesionalni sportista? Svaki post podrazumeva barem vodu da mozes uneti...
                              Tokom ramazana se ne pije ni voda, od zore do zalaska sunca.

                              Comment


                              • Znaci da mogu da jedu i piju od 20:30 do 05:30, dok Alah spava

                                Comment

                                Working...
                                X