Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dakle da Pevci sutra ne pobede...pa da mi njih "otresemo"...i bronhi, lakse se dise...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Dakle da Pevci sutra ne pobede...pa da mi njih "otresemo"...i bronhi, lakse se dise...
      Ne mogu baš navijati za United, najbolja solucija bi bila X. Opet ne volim gledati utakmicu i nadati se da će biti 0:0. Neka bude 3:3

      Comment


      • HUD 0 - 3 LFC

        Jedna sasvim zrela utakmica.
        Od prvog minuta skroz stalozeno, bez srljanja ka golu, bez netacnih dodavanja, ostavljanja prostora za kontre.
        Nismo im dali da igraju fudbal, a za to je najvise zasluzan trojac Can - Hendo - Milner. Odlicna partija sve trojice.

        Opet nekoliko propustenih izglednih prilika, ali u prvom poluvremenu 2 gola iz dve sanse.

        Hudd celu utakmicu proveo u bunkeru bez obzira na rezultat, tako da se one stvorene sanse u drugom pol. ne mogu obrazloziti otvorenijom igrom domacina. Probijali smo fino bunkericu.

        Arsenalu bezimo 8 bodova, a ukoliko Tottenham ne zabelezi dobre rezultate protiv Junajteda i nas u nedelju, dacemo sebi malo prostora.

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post




          Šalu na stranu, Emre igrač utakmice po meni večeras. Slučajnost što odigra vrhunsku utakmicu baš kad ga Klopp makne sa DM-a?
          Izgleda da ce tako i biti ubuduce. Ocigledno je da mu vise lezi ova pozicija.




          Nesto mislim da Van Dajk nije bio povredjen ni protiv Sitija ni danas, vec je potrebno vreme kako bi razumeo Klopovu defanzivu i kako bi se uklopio u sistem.
          Nikako ne bi valjalo da sezonu pocne sa nekim kiksevima na koje je sklon bilo koji igrac u ovakvoj igri. Izgubio bi mozda na samopouzdanju, a i od navijaca i medija bi krenule prozivke.
          Ne pije mi vodu ta prica da se razboluckao.

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Izgleda da ce tako i biti ubuduce. Ocigledno je da mu vise lezi ova pozicija.
              Nerado priznajem, ali sredina nam je danas bila odlična. Ceo trio fantastiko je bio odličan. Can aktivan svuda. U protivničkom šesnes., u našem, na sredini, na strani, svuda. Čak i je i odlično razigravao. Napravio je dve super šanse Maneu. Hendo odigrao dobro. Videlo se da je željan igre, lepo je kontrolisao. Milner odigrao sasvim korektno, kao svaki put kad mu se ukaže šansa. Omogućio je Robertsonu da igra slobodno jer ga je pokrivao u većini situacija. A i on sam je pravio višak po strani.

              Jedina crna tačka danas je bio Mane. Napisah već na opštoj temi, ali ja ne znam ko je ono, ali nije Mane. Kao da je Daunig ušao u Manea i on igra umesto njega. Pas loš, agilnost i brzina zabrinjavajuća. Prijem očajan, pa i samo razmišljanje ispod prosečno. Nešto ozbiljno ne štima kod njega..
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Troluje nas opasno Klopp.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment




                • Veliki Bobi!

                  Inače, za koga navijate danas? Spurse ili Junajted?

                  Ja bi voleo da Junajted dobije. Pošto mi je svejedno bili drugi ili četvrti, bolje da opet napravimo razmak između nas i Spursa, tako da ako dobije Junajted, to je 5 bodova razlike.

                  Još zamisli na Enfildu ih dobijemo za vikend, pa to je 8 bodova razlike u odnosu na Spurse i Arsenal koji su na petom i šestom mestu.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Izgleda da ću morati da navijam za Mančester. Neka, oni se stižu posle druge utakmice s Portom, da na Old Trafordu proslavimo nekom goleadom ulazak u 1/4 LŠ

                    Comment


                    • Naravno za Junajted, drugi necemo biti sigurno. A ovo cetvrto mesto nam je jedini spas ove sezone. Bolje da se napravi sto veca prednost, pred duel sa Spursima. Katastrofa bi bila da ne zavrsimo u top4.

                      Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Teska srca priznajem da cu navijati za Junajted.

                        Ne secam se kad se poslednji put to dogodilo, ali bilo bi dobro da to bude minimalna pobeda uz ocajnu igru, cisto da se ne dize neki hajp tamo u live temi. Znamo kako bude kad se zalumfaju sa nekim prognozama, analizama, tvitovima...

                        Bilo bi dobro i da se Spursi sto vise istrose, jer smo mi sa 50% snage zavrsili prosli mec.

                        Comment


                        • Kakav smor poslednji dan prelaznog za nas.

                          Jedino što je transfer Markeca u Svonsi propao i to je to...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • James Pearce@JamesPearceEcho

                            Jon Flanagan joining Bolton on loan for the rest of the season #LFC
                            Sunderland complete loan signing of Ovie Ejaria.
                            Harry Wilson set to sign a new deal at the club before going on loan to Hull City.
                            Swansea ditch loan deal for Liverpool winger Lazar Markovic.
                            No loan move for Adam Bogdan. The #LFC keeper is staying put.
                            Ništa bitno u suštini. Eto, imaćemo Markeca ako zafali ljudi u napadu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Malo pozitivnih stvari večeras, a malo i negativnih.

                              - Negativno što su Spursi dobili, pa su nam opet prišli na dva boda. Pokupili su i momentum, tako da će biti pakleno protiv njih za vikend.

                              - Pozitivno što su Trešnjice razmontirale Čelzi, pa smo ih pretekli i sad smo treći.


                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Lepo, lepo...

                                U nedelju obavezno sa Oxom, Ginijem i Hendom u sredini.
                                Svakako Tot nece smeti da nas stiska kao danas Junajted jer se zna kako to kaznjavamo.

                                Molim se samo da dva igraca odrade kako treba: Karius i Mane.

                                Comment

                                Working...
                                X