Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joseph Musker ‏@Musker_LFC 7m
    2238437208143110715.
    Evo Musker, poslao u kodu sastav za sutrasnji, tj vec danasnji derbi.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Trenutno nije bajna situacija, to se mora istaći i bolje je sagledati stvari realno negoli biti lažno optimističan. Neki dan nas nadigra drugoligaš, pojačanja nema ni na vidiku, već godinu dana nam se igrači uzimaju ispred nosa... Još kada se dodaju sve trenutne povrede nikako ne izgleda dobro. Nalazimo se na dobroj poziciji, ali sve je to relativno, jer kiks već protiv Evertona i može krenuti sve nizbrdo.

      Tottenham sa ekipom koju ima teško može biti gori. Mislim da će oni usavršavati igru kako se sezona bude odmicala. Everton je već pokazao snagu, mada mislim da će oni lagano krenuti sa padom, ne smije ih se zanemariti, najviše zbog Martineza. A opet na kraju najviše me strah Uniteda, morat će ući u formu, a kada uđu vjerujem da će to iskoristiti. Ako se ne iskoristi ova situacija i ne iskešira ako ništa za zadnjeg veznog treba razjebati i taj FSG i sve ostalo. Čovječe, gdje je onih 30 miliona od Wiliana/Hene što se čuva za januar? Il' je to sve onda bila šuplja i zamazivanje očiju il' su vlasnici ovog puta stisnuli džep, a nijedno ni drugo ne valja.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Ez ‏@no10role 6m
        As his agent said last night, Dnipro will be willing to sell Konoplyanka in summer if their €20m valuation is met. For now, he's staying.
        Znaci od Evgena nista.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #LFC managing director Ian Ayre on Mohamed Salah: "The player decided he didn’t want to come to Liverpool" (ESPN)
          Yebe lud zbunjenog, mutan Ayre pravo...

          Ponovo se spominje Arda, al' to će ostati samo na spominjanju jer od toga nema ništa. Ono što je zanimljivo jeste da se u najnovijim špekulacijama piše da smo zainteresovani za Milnera. U pitanju bi bila pozajmica uz mogućnost otkupa na kraju sezone, barem je to želja Rodgersa, koliko izvodljiva vidjećemo uskoro.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • LFC: (4-2-3-1) Mignolet | Toure Kelly Skrtel Flanagan | Gerrard Coutinho | Henderson Sturridge Sterling | Suarez

            Comment


            • Ne moze Coutinho da igra pored Gerrarda pobogu, tu ce Hendo da bude, a Coutinho ce na krilo. 4-4-2, klasicna formacija, mada ce svako imati drugacije zadatke.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Confirmed #LFC team v @Everton: Mignolet, Cissokho, Skrtel, Toure, Flanagan, Gerrard, Henderson, Coutinho, Sturridge, Sterling, Suarez.

                Confirmed #LFC subs v @Everton: Jones, Kelly, Ibe, Smith, Moses, Aspas, Alberto.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • ma fenomenalna klupa

                  Comment


                  • Sto se tice utakmice necu mnogo,samo sam se iznervirao kad ide Staridz u kontru i nece da loptu Kutinju i Suarezu,pa dribla,pa opet moze da doda,on nece i gubi loptu.Ali me odusevilo sto ga je Rodzers odma izveo.

                    Comment


                    • Samo da ono sa Sturridgeom ne bude ozbiljniji konflikt, mora to Brendo da bije, jako me iznervirao iako je mozda igrac utakmice. Coutinho pokida, konacno.
                      Bitna pobeda, ali nastaviti vec u sledecem kolu.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Izvadim Kutinja i Staridza iz fantazija... Nadam se da ce barem Aguero opravdati poverenje i dati barem dva gola kao i Staridz veceras.

                        Odlicna igra Liverpula, nije bio Everton toliko los koliko su ih presekla ona dva gola Staridza.

                        Comment


                        • свака част кутињу и стариџу, али капитен је издоминирао данас

                          Comment


                          • Sturridge says sorry to Rodgers after angry touchline confrontation http://dailym.ai/1b5GuFH via @MailSport
                            Sve je ok.
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • Dobra tekma, vazna pobeda, kapitenova dominacija u svim segmentima, Staridz me iznervirao kao nikada, neverovatno kolika kolicina sebicnosti

                              Comment


                              • Zeleo je het-trik na 4:0, nije tako strasno. Sto se nije protiv Stouka izalavio nego asistirao Suarezu da prelomimo? Opustite se, pod kontrolom sve.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X