Announcement

Collapse
No announcement yet.

Elektronska muzika i srodni žanrovi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klip sa proslave 20 godina karijere Marka Nastića pod nazivom Retrospektakl. Inače, traka sa kojom je otvoren ovaj topic

    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • 18.8.2010.

      Moj prvi odlazak na Beer Fest, odmah nakon utakmice Partizan - Anderleht i prva pesma koju sam cuo.

      Comment


      • Comment


        • Comment


          • Necu vise.

            Comment


            • Comment




              • Comment


                • Originally posted by Tajson View Post
                  18.8.2010.

                  Moj prvi odlazak na Beer Fest, odmah nakon utakmice Partizan - Anderleht i prva pesma koju sam cuo.

                  Dal me lozis, i ja sam tad prvi put bio na beer festu, takodje dosao sa Partizan-Anderleht
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Dal me lozis, i ja sam tad prvi put bio na beer festu, takodje dosao sa Partizan-Anderleht
                    Nista cudno, kada uzmes u obzir da smo studirali isti faks(i smer) i istu akademiju.

                    Sad si me opasno istripovao bici.
                    Last edited by F ili P; 23-05-18, 14:27.

                    Comment


                    • Originally posted by Tajson View Post
                      Nista cudno, kada uzmes u obzir da smo studirali isti faks(i smer) i istu akademiju.

                      Sad si me opasno istripovao bici.
                      Idi bre u k, nisam ni skontao da si ti
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Etoo..kako se ljudi uvek nađu na kraju..

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Dal me lozis, i ja sam tad prvi put bio na beer festu, takodje dosao sa Partizan-Anderleht
                            Originally posted by F ili P View Post
                            Nista cudno, kada uzmes u obzir da smo studirali isti faks(i smer) i istu akademiju.

                            Sad si me opasno istripovao bici.
                            Originally posted by bici View Post
                            Idi bre u k, nisam ni skontao da si ti

                            Last edited by kronostime; 29-05-18, 19:43.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Poslednjih dana podsećam se Sven Vath/Eye Q/Harthouse produkcije i instant topljenje kad god preslušam neku stvar koju dugo nisam slušao

                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Novo & odlično

                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X