Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Coutinho inace igrac utakmice.

    Mada realno ne zna se ko je losiji bio.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Pre jedno 2 godine bi nam ovo bio vanserijski performance.

      Treba pustiti malo Sparsima loptu u nedelju. Bezidejni su totalno a iz polukontre/kontre ih mozes unistiti. Prekide isto ne brane bas najbolje.
      sigpic

      Comment


      • Ne bih ja njih bas previse pustao.

        To se mora resiti kao Arsenal, u 20 minuta i posle otaljavanje posla.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ne mogu bre obican blok da probiju samo malo kad zatvoris a prostora ostave koliko hoces. Jedan deo utakmice moze da se proba. Posle Junajteda ekipa sa najmanje kreativnosti u ligi i ekipa sa daleko najvise srece. Gol razlika 0 i 6. mesto, to u JSL nema. Najgori fudbal moguci.
          sigpic

          Comment


          • losa igra danas, ovu utakmicu bih uporedio sa gostovanjem hull city ju gde takodje nismo mogli da se sastavimo, da ih probijemo ali za razliku od sunderlenda oni su nas kaznili.

            dobra igra u prvom poluvremenu, izostajale su sanse ali smo imali posed i dosao je gol iz slobodnjaka. drugo poluvreme se nastavilo u istom ritmu, dosao je drugi gol i vidno opustanje. ulaskom dzonsona i Kija sunderland dobija na kreativnosti i preti do kraja utakmice i daje jedan gol.

            imali smo dosta srece danas, prvo ona odbrana minjolea u prvom poluvremenu, onda gol staridza i na kraju na centarsut dzonsona jedan igrac sunderlenda skida loptu sa noge altidoru.
            zanimljivo da su danas skoro svi napadaci odigrali ispod proseka, suareza nije htelo, kao ni staridza pored gola. kutinjo je fino igrao ali se sporo oslobadjao lopte u napadu. pohvalio bih flanagana, hendersona, skrtela i naravno kapitena.
            negde u 80min stekao se utisak da bi brendan trebao da izvede allena i ubaci mozda lucasa ali nije, takodje izaso je sturridge da bi usao sterling, po meni bi bolje bilo smo se transformisali u 4 4 2.

            pobedi se u zube ne gleda, ovako je sladje naravno, medjutim morao bi rodzers da ih postroji pred duel sa totenhemom. sedma pobeda za redom je svakako za pohvalu ali ne smemo se opustati ako zelimo titulu, a siguran sam da se svi potajno nadamo, pa cak i igraci i rodzers iako to negira ;)

            * YNWA *

            Comment


            • Odlicno samo guraj.
              Mislim da je ovo danas trebalo da se zavrsi sa 2-0 ali dobro.
              Idemo dalje za iste pare. YNWA

              Comment


              • Comment


                • Ako se u naredne dve utakmice uzme 6 bodova, onda moze da se prica o tituli, imamo dva puta po 90 minuta kuci protiv Celsija i Sitija a tu je sve moguce, dodatno samopuzdanje uliva igra protiv njih u gostima. Trenutno ne treba misliti o tome, treba igrati bukvalno svaki mec kao da je finale i spremati se samo za nareni mec, ne mislici na bilo sta dalje. Sada ide veoma bitan mec, pogotovu zbog rezultata u gostima i plasim se da to moze biti mina, uzdam se u Brendana i njegovu sposobnost da motivise tim za svaki mec, mada kapiram da im sada neka posebna motivacija nije ni potrebna, oseca se pozitivna amtosfera, i gine se za svaku loptu. Nadam se da ce Allen za vikend malo na odmor, mogao bi Sterling nazad u 11 ili ako Brendan odluci malo zatvorenije da krene voleo bih da vidim Lukada mada ne verujem u tu vrstu "rizika". Jos da dodam da je ovo ubedljivo najbolja sezona Kapitena u poslednjih x godina i tu odgromnu zaslugu ima trener koji izvlaci bukvalno 200 mogucnosti iz svakog igraca. Make us believe, ynwa!
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Comment


                    • Mislim da je sam Suarez postigao vise golova od nekih timova ovde.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Al pogledaj koliko je to klubova. U francuskoj samo 2 kluba dala vise, u Italiji i Engleskoj 4. Brutalna dominacija.

                        Spanija i Nemacka i nisu neko merilo jer tamo skoro i da nema odbrana

                        Comment


                        • Sto bi Brajko rekao, mesavina robota i genija.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment



                          • Jedan od boljih video koji sam gledao vezan za LFC.

                            Comment


                            • Prilika za prvo mesto. Za makar privremeno krunisanje fantastične povratničke sezone. Verujem da svaki neutralni gledalac PL želi da Liverpul uzme titulu...

                              Prethodnih nekoliko sezona za PL važi pravilo da titulu osvaja najbolji napad. Prošle sezone na primer što se tiče odbrane, Junajtedova je bila tek 5. najbolja i uzeli su titulu.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • ja sam neutralni posmatrac premier lige i u pravu si,voleo bih da liver uzme titulu
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X