Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da se WH i Spursi mogu odraditi bez njega sa vezom Cou - Hendo - Allen. A vratio se i Lucas, tako da ta opcija i nije losa, mozda ce to BR i ciljati.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Надам се да нисмо малери, па да не добије картон у среду против Сандрленда, па после да се ватам за главу. Ваљда ће свесно ићи на то Роџерс. Не верујем да може да игра, 3,4 меча а да не добије жути.
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • samo bi valjalo da se taj zuti dobije u drugom poluvremeno, ne u prvom, i onda ako stvarno bude takva situacija da treba da napravi faul za zuti (spreci kontru) da ne dobije crveni. kapiten ima kratak fitilj kad ga neko iznervira ;)

        Comment


        • Zanimljivo da 6 vezanih pobjeda nismo imali još od 2006. godine kada smo na kraju sezone pobijedili zadnjih 9 utakmica. Ne znam koliko je realno da i taj rekord padne, ali mislim da je i bez njega dosta rekorda što se ove sezone tiče. Ono najvažnije - Liga Prvaka je tu, a sve ostalo, 3. mjesto ili nešto više su premija.

          Što se Sunderlanda tiče, ne bi tu trebalo biti problema, lagana pobjeda u hendikepu. Treba napomenuti da su zadnji put pobijedili na Anfieldu davne 1984. godine.

          Nagađanja za ljetni prijelazni rok već počinju. Ono što sam upratio, većina igrača koji se spominju su mete koje su se ganjale na prethodna 2 prijelazna roka.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Ма мени лакнуло кад сам видео Лукаса у тиму. Драго ми је да се опоравио брзо. Тако да ћемо моћи да изнесемо меч са Аленом, Кутињом и Леивом против Вест Хема, а за Спурсе не знам, они сад играју боље мало.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • http://www.molfc.com/liverpool-fc-goals-season-201314/

              Svi golovi ove sezone,a bilo ih je



              Ova ekipa ako osvoji prvenstvo,ja sam za to da se ukine Premiership i da se sagradi statua Rodgersu u prirodnoj velicini.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment




              • Evo jedna strašna slika za covera ili slično.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Jel to vazi za bilo koju utakmicu do kraja sezone da pauzira dve ako dobija zuti ili postoji odredjeni rok kada se povecava broj dozvoljenih kartona?

                  Neka igra protiv Sanderlenda. Ako dobije zuti, pauzira a u suprotnom neka pocne sa klupe protiv Totenhema i WH-a. Samo da ne dobije zuti protiv Sitija ili Norica pa da pauzira protiv Celsija. Bez njega Siti i Celsi ne mozemo dobiti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Неше, па има форе до друге недеље априла, од тад се повећава на 15картона.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Znaci mirni smo ako ne dobije zuti u naredne 3 tekme. Neka pocinje s klupe i ulazi ako bude gusto.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Znaci mirni smo ako ne dobije zuti u naredne 3 tekme. Neka pocinje s klupe i ulazi ako bude gusto.
                        Ma kakvi, nema od toga nista.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Па сад је питање да ли да нападамо титулу уз ризик, и да се коцкамо са губитком 3 места?
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • ko riskira profitira

                            Comment


                            • Meni bi pocinjao sa klupe naredne 3 i ulazio samo ako bi bio neizvestan rezultat. On ako ne bude igrao protiv Sitija nema pobede a bilo bi bez njega nezgodno i na gostovanju WH-u, tu nam treba bar sa klupe. Zato nije dobro da dobije zuti protiv Sanderlenda.

                              sigpic

                              Comment


                              • Kako god okrenes, jbeno je skroz. Moze on sa klupe uci i dobiti taj karton protiv Spursa ili WH, onda smo propali nacisto.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X