Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liverpool Football Club are pleased to announce that Academy midfielder Jordan Rossiter has today signed his first professional contract with the Reds, on the day of his 17th birthday.
    A tenacious tackler with an impressive passing range and the ability to shoot from distance, the local youngster has progressed rapidly through the ranks at his hometown side.

    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Dobar neki klinac?
      sigpic

      Comment


      • Najtalentovaniji klinac na akademiji, prica se da je naslednik Gerrarda.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Sta bi sa Kodijem? On je jos u Sefildu ili?
          sigpic

          Comment


          • Coady je na pozajmici do kraja sezone tamo, a posle videcemo.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • A šta se dešava sa onim malim Susom, on je bio opasno počeo sezonu u Almeriji, ali već duže nisam ništa čuo o njemu?
              Ovako iz daljine, meni se prošle godine činio kao veći potencial od Sterlinga, ali je šef ipak verovatno bolje procenio da nije
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Pa bio je dobar u Almeriji na pocetku, kasnije u ovoj godini dosta rotirao njihov trener, nekada krene sa klupe, nekada pocne mec. Mislim da ce mu to iskustvo dobro doci, i da sledece sezone bude sigurno pretnja sa klupe, mada sve zavisi i od transfer roka i dolaska novih igraca.
                Razlika izmedju Sterlinga i Susa jeste da je Raheem daleko veci radnik, dok to Suso nije. Pa i jeste veci potencijal i talenat, ali to ipak nije presudno u danasnjem fudbalu, ako taj talenat ne razvijas i ne radis na njemu.

                BR je izjavio da je zadovoljan igrama Borinija i da ce na leto evaluirati njegovu poziciju u klubu, sto se mene tice, dobar je on za back up spica.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Da, Borinija sam pratio ove sezone i moram priznati da sam se par puta zadovoljno smeškao
                  A oko povratka Susa, mislim da bi se više trebao brinuti Kutinjo, pošto je mali Rahim u međuvremenu postao tata za njih sve......
                  Po meni u ovom trenutku L'pool-u fali samo jedan levi bek (i to samo zbog povrede Enrikea), i neki ubitačni zadnji vezni (tipa Matić, M'Vila ili nešto slično), a ostale pozicije su višestruko pokrivene i to baš valjano.
                  Treba napomenuti i da je ovo ekipa koja se tek formira za budućnost, zato sam negde već napisao, da mi je puno bitnije da se svi zadrže bar još 2-3 sezone, pa makar nikoga i ne kupovali, stvarno sam ubeđen da je iznad Enfilda razvedravanje, sa tendencijom dužeg sunčanog perioda, pa bilo je i vreme
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Verujte mi da uopste ne razmisljam o letnjem prelaznom roku, samo cu ga ispratiti. Konacno imamo pravog coveka na klupi, coveka koji stvara igrace i unapredjuje ono sto ima. Covek je u borbi za titulu sa Flanaganom kao starterom. Shvatio sam da kad su u pitanju igraci i taktika Brendan za najbolje i necu uopste mozak da opterecujem kao do sada. Bice to sve ok. Sve sto iole zna fudbala i nije fizicki slabo kao Aspas i slicni on moze da upotrebi u rotaciji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nama kad se vrate ovi momci sa pozajmica, bice tu jos idealnija dubina. Mene najvise interesuje pozicija bekova, ko ce se tu dovesti, jer ko zna sta ce biti sa Joseom, a Glen opet ima astronomsku platu za njegove standarde.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Уз пар појачања, а то су пре свега бекови, и задњи везњак, и плус кад позајмљени игрчи врну, добићемо одговарајућу дубину за утакмице на пар фронтова. У Сусу и Боринију видим заиста одличне играче, да не кажем џокере који би улетели први са клупе. Увек се дивим чињеницом какав је фудбалски стручњак Брендан, али исто толико и какав је човек. По мудрости и филозофији свака му је Његошева, уз то мотиватор каквог до сад нисам видео у животу. Ако га задржимо, а ја се надам да хоћемо, сматрам да би за пар година могао стати раме уз раме са легендом Шенклијем.
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment


                        • ako se vodi prica o tituli morali bi da dobijemo kuci chelsea, koji je po meni zbog lakseg rasporeda prvi kandidat za titulu. to ce biti veoma tesko, a da ne pominjem da imamo kuci city i tottenham, tako da se u ta 3 derbija ocekuje minimum 1 kiks. 7 bodova iz te tri utakmice bi bile prava premija. medjutim imamo neka gostovanja kod timova koji se bore za opstanak tako da nema sumnje da ce i oni da grizu do maksimuma.

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            jer ko zna sta ce biti sa Joseom
                            Procitao sam pre neki dan neku Brendanovu izjavu gde kaze da je Jose najverovatnije zavrsio sezonu. Navodno jos uvek nisu ustanovili sta mu se desava sa kolenom.

                            Comment


                            • Ma to znam, nego sam se pitao ko zna sta ce biti sa njim inace i naredne sezone, zato levi bek pod hitno.
                              Inace Stiviju preti suspenzija od dva meca ako dobije zuti karton, ima 7 komada u ligi i 2 u FA. Ja racunao samo ove u ligi, a zaboravio da FA racuna sve.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • nisam znao to za gerrarda. mozda je bolje da sutra dobije namerno zuti, mislim da mozemo bez njega da odradimo totenhem kuci i WH u gostima. mada nikad se ne zna, ali bilo bi steta da ne mozemo da racunamo na njega protiv sitija ili celsija

                                Comment

                                Working...
                                X