Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dr. Brendan je od gomile poluprizvoda napravio ekipu kojoj je LŠ realnost, od imena od kojih nam se prošle godine dizala kosa na glavi je napravio standardne prvotimce, pa čak i reprezentativce
    Bez ijednog pojačanje u januaru (realno ni letos), kad se pogleda i današnja klupa, ekipa ima i širinu i neku alternativu na skoro svim pozicijama (Luis i Deni nemaju alternativu)
    Ako je i bilo imalo sumnje za šefa, mislim da je danas položio diplomski na sred OT, i to sa čistom 10-kom

    Edit- Samo da se nadovežem za kepitena, drago mi je da uviđate šta on znači za ovu ekipu, ja bi ga lično u nekim prošlim utakmicama takođe proglasio igračem utakmice, bez obzira što ona dvojica trpaju u napadu...., njegove partije u defanzivi su po meni prelomili dosta mečeva ova sezone.
    Last edited by somborac; 16-03-14, 16:24.
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Nisam gledao, ali kapiram da je zasluzeno.

      Najiskrenije cestitke.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Nisam gledao, ali kapiram da je zasluzeno.

        Najiskrenije cestitke.
        Ma jeste, ipak treba biti objektivan. Prva 2 penala su po mom (skromnom) mišljenju bila čista, treći već nije postojao, Sturridge se bespotrebno bacio jer ga Vidić nije ni dotakao, ali je situacija bila takva da bi 1 od 10 sudija to mogao uvidjeti tj. da ga Vidić nije dirao, a budući da je bio start sa leđa bilo je zaista teško procijeniti da je Sturridge glumio. Hvala tebi na korektnom stavu, treba biti gospodin i u porazu.

        Što se igre tiče, treba istaći da je Rodgers došao da ne izgubi, postavka igre i sam pristup su to nagovijestili. Međutim, odlično je analizirao njihovu igru, zatvorio ih tamo gdje je trebalo, bitku na sredini dobio i to ponajviše time što je još jednog klasičnog opstruktivca gurnuo u igru. Zatvorio je Rooneya koji je prvu priliku imao pred kraj poluvremena. Matu i Januzaja isto dobro zatvorio, čak mislim da je bekovima rekao da igraju u pojedinim situacijama flastera na njima. Persie je već samim time bio dobro odsječen i nije ni mogao ništa napraviti. Ali treba reći i da je Moyes zatvorio Sterlinga kako ga niko ove sezone nije zatvorio, te mu nije ostavio mnogo prostora za igru kakvu on preferira. Sve u svemu vrijedna 3 boda, mogu reći zaslužena i što je najvažnije došla su bez po' muke, sa solidnom igrom - ništa više od toga.
        Last edited by Merlin; 16-03-14, 18:31.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment






        • Last edited by Scouser; 16-03-14, 18:33.

          Comment


          • Al kakve trbusnjake ima Sterling... postao je masina! Kidao se na sredini sa Felainijem koje je za dve glavi visi od njega.

            Comment


            • Suljkan prvi nas igrac od Faulera koji je dao 25 PL golova u jednoj sezoni.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Al kakve trbusnjake ima Sterling... postao je masina! Kidao se na sredini sa Felainijem koje je za dve glavi visi od njega.
                To je Sturridge.
                Last edited by Scouser; 16-03-14, 18:48.

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  To je Sturridge.
                  Znam... ali video sam Sterlinga kada je izlazio iz igre, pa je podigao dres da obrise znoj sa cela.

                  Comment


                  • Ceo tim je sazreo, ukljucujuci i Brendana. Nemam sta reci, sto se mene tice, cilj je dostignut, sve ostalo je samo bonus, ali titula bi bila cudo poput onog iz Istanbula, ma kakvi, jace od toga.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Zavrsicemo najverovatnije 3. i otici direktno u LS. Za ovu sezonu je dosta.

                      8 kola pre kraja smo obezbedili LS a smejali bi se svakom da je pre nekih 7-8 meseci ovako nesto izjavio.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Zavrsicemo najverovatnije 3. i otici direktno u LS. Za ovu sezonu je dosta.

                        8 kola pre kraja smo obezbedili LS a smejali bi se svakom da je pre nekih 7-8 meseci ovako nesto izjavio.
                        Napravili bi čovjeka budalom, rekli mu da je zrel za Jagomira.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Zavrsicemo najverovatnije 3. i otici direktno u LS. Za ovu sezonu je dosta.

                          8 kola pre kraja smo obezbedili LS a smejali bi se svakom da je pre nekih 7-8 meseci ovako nesto izjavio.
                          Znas li ti da je meni Tony G na pocetku sezone rekao da nas vidi na 3. mestu, znas li to ???
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Rekoh vam ja prosle godine da cete se boriti za titulu pa ste me objesili

                            By the way, ako zavrsavate vi treci, ko ce onda cetvrti biti
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Rekoh vam ja prosle godine da cete se boriti za titulu pa ste me objesili

                              By the way, ako zavrsavate vi treci, ko ce onda cetvrti biti
                              Manji klub iz Liverpoola.

                              @Freshko

                              A znaš li ti da je meni shminka na početku sezone rekao kako vjeruje u titulu, da možemo doći do nje i slično. Dužan sam mu gajbu pivkare ako osvojimo, al' vrijedi.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Rekoh vam ja prosle godine da cete se boriti za titulu pa ste me objesili
                                Drugo je titula.

                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                By the way, ako zavrsavate vi treci, ko ce onda cetvrti biti




                                Merline, onda ja moram Akiju gajbu piva.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X