Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Izracunao sam ja tacno sta treba za titulu Arsenalu, a sta LFC-u, pod uslovom da se ne kiksa na glupostima.

    LFC dobija na OT, sa pobjedama protiv Chelsea i Citya kuci osvajaju titulu ljudi.

    Za Arsenal necu da otkrivam scenarije, necu da pehiram ovako javno. Rekao sam ih nekome da moze da potvrdi poslije da sam gigant ako pogodim
    Zamjenio si Miku , to je tesko vjeruj mi , ali napredujes odlicno , bravooo..
    Last edited by Rossonero; 05-03-14, 11:28.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Prica se s razlogom Ja sam jos pre dva kola nagovestio da se mogu ukljuciti u borbu za titulu.
      Cak i da jos pridjemo Celsiju imacemo problem sto Siti 99,9% prolazi Vigan kuci u kupu i sto ce im se mec sa nama odloziti zbog polufinala. S obzirom na to koliko nas FA voli, prilicno je sigurno da ce nam mec ubaciti pre ili posle tekme sa Celsijem pa da opet imamo Siti i Celsi u 4 dana kao u decembru. Pitanje je uopste da li cemo i koliko prici. Siti mnogi olako otpisuju ali oni su lideri na gol razliku ako dobiju dva zaostala meca. Celsi isto ima lak raspored, verovatno i laksi od nas. Mi nismo preterano sigurna ekipa na gostovanjima. Kako sezona bude odmicala, sve veci pritisak ce biti i tesko da to mogu da iznesu panicari poput Skrtela, limitirani Flanagan, Alen... Ako me demantuju, Brendanu treba da se napravi statua pored Senklijeve. Klupu nemamo, prvih 11 do jaja igra ali ne postoji jedna jedina opcija koja moze nesto novo da unese. Eventualno Mozes ili kao u subotu kad je Sterling iz taktickih razloga ostao na klupi. Nevera je uopste kako smo sa ovim timom dosli tako blizu vrha. Guramo do kraja, cenim da zavrsavamo 3. i ulazimo direktno u LS. Ogroman uspeh za nas, a na leto se valjda i FSG opameti i dozvoli Brendanu da kad zeli igraca kao sto je Mkitarjan ili Vilijan, zavrsi to odmah a ne da se pregovara mesec dana i neko drugi uleti zavrsi za posao za dan-dva.
      sigpic

      Comment


      • Spoiler

        Comment


        • Comment


          • http://metro.co.uk/2014/03/06/new-ar...njury-4445917/
            ‘We, the fans of the famous Arsenal Football Club are calling upon the Football Assosiation to investigate the challenege made on Jack Wilshere by Daniel Agger during the international friendly.

            ‘In the past few days it has been well-known that Liverpool FC have been on a campaign to destory Arsenal and we, the fans of Arsenal, believe Daniel Agger was instructed by Liverpool’s owner John Henry to target Jack Wilshere during the match.

            ‘Jack Wilshere will be out for around 6 weeks, another damaging blow to Arsenal and Liverpool FC are to blame for this.’
            Kako su samo ocajni.
            Last edited by Scouser; 10-03-14, 20:50.

            Comment


            • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...-Markovic.html
              Navodno smo zainteresovani za Lazara. Brendan hoce sad da ukrade igraca Mourinhu.

              Comment


              • Jel ima neko informaciju kad bi Enrique trebao da se vrati?

                Comment


                • To ja mislim niko ne zna, cak ni onaj madjionicar od naseg doktora. Poslednje sto sam cuo jeste da je otisao u Ameriku na specijalan pregled, jer covek zaista ima neke komplikacije. Krajem decembra se govorilo o njegovom povratku sredinom februara, ali od toga nema nista ocigledno.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Zato i pitam, cinilo mi se da sam procitao da bi trebao negde u februaru da se vrati. Steta, mogao bi dosta da nam pomogne u zavrsnici sezone...

                    Comment


                    • Rodgers nije rekao, a i ne zna, tacan datum njegovog povratka, ali rekao je jos malo pa ce se vratiti posto je bilo nekih komplikacija oko tog kolena.

                      Comment


                      • Ja nisam siguran da li je bilo uopste operacije ili ne, jer u slucaju da su stradali ukrsteni ligamenti kolena za njega bi sezona bila zavrsena odavno. Znam da je bilo price oko nove godine, da ce se vratiti pocetkom ili najkasnije sredinom februara. Vec nedeljama cekam da se pojavi neka vest vezano za njega medjutim nista. Sreca pa Flanagan igra sasvim pristojno jos od onog meca sa Evertonom u gostima.

                        Comment


                        • oce sakho biti spreman za gostovanje mancesteru ?

                          Comment


                          • Koliko znam spremni su i Lukas i Sakho.

                            Comment


                            • Sakho igrao za rezerve za vikend, 70 minuta igrao, mislim da je spreman, za Lucasa nisam siguran, mada on je sada manje bitan kada radi ova trojka i kada Allen za sada odlicno igra kad god udje.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X