Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Samo da na kraju ne ispadnemo iz top4, to bi bi vrhunac.
    Teorije nema.

    Pobijedite na OT-u, za mene ste prvi favoriti, jer ce te dobiti i Chelsea i City na svom stadionu, eventualno nerjesena protiv Moua, al cisto sumnjam.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ako, ako, ja prezadovoljan 3. mjestom, a i 4. je ogroman uspjeh. Ovo za 3. mjesto, čisto radi predostrožnosti, da nam u kvalifikacijama ne naleti neka mina, jer danas svako igra fudbal. Ovako mirno dočekati žrijeb i nadati se da izbjegnemo grupu smrti. Još par kola i vjerovatno ćemo krenuti sa željama za grupu, sve nagovještava takav scenario.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Eво нашао сам, највише бодова смо освојили у сезони 1987-88 (90) када смо и били шампиони. Други најбољи бодовни салдо у сезони1985-86 када смо имали (88) и такође били шампиони, а трећи најбољи скор 2008-09 када смо имали (86), када се нисмо окитили. Ето мало историје. Моја прогноза за ову сезону негде до 80, не више.
        Што се тиче голова највише смо их постигли, нећете веровати давне 1895-96 укупно 106 на 30 утакмица.
        Last edited by Nightbird; 04-03-14, 00:31.
        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • Pa nije nas bilo u Evropi, pa nam je pao dosta koeficijent. Ali otprilike sam izracunao ko ce sve iz drugih jacih liga ici, i gledao moguce sesire, treci sesir sigurica. A najgori moguci scenario po nas, jeste da nas izvuku sa Bayernom, PSG, i Romom. Nevera, ali ova grupa itekako moze da se desi.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Svetska zavera Aki, 9/11 je bio probni projekat za Arsenal 2013/2014.

            Fergijeva Asocijacija, Masoni, Iluminati i reptili u sadejstvu.
            Da su dosli Messi i Ronaldo on bi bio treci ili cetvrti,nema zavjere demantujem odmah

            #nastavnik
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Sky Sports News ‏@SkySportsNews 1h
              Liverpool announce losses of nearly £50m for the last financial year
              The Reds’ total debts, known as net debt, in the 12 months to May 31, 2013 rose to 114 million pounds from 87.2 million pounds.

              But crucially, external debt, consisting of money owed to banks, went down to 45.1 million pounds from 65 million pounds - a reduction of 19.9 million pounds.

              That was largely due to an interest-free loan of 46.8 million pounds made to the club via Fenway during 2012-13.

              It means that even though Liverpool’s overall debt has increased, more than 60 percent of that money is now owed to Fenway rather than the banks - up from 25 percent in 2011-12 - which Ayre said has put the club on a sounder financial footing.

              Liverpool’s bank debt has been reduced by more than 200 million pounds since Fenway took control of the club from Tom Hicks and George Gillett in October 2010.
              Kada se udje u LS ovo ce biti daleko bolje, npr Chelsea i City su napravili identican gubitak, a ucesvtuju u LS. Eto koliko je kvalifikacija za LS toliko bitna i sa finansijske strane.



              Na danasnji dan rodjena je najveca legenda ovog kluba. Long live the King !!!
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Dug je ukupno od dolaska FSG-a 2010. smanjen za 200 miliona(mi i dalje osecamo dosta posledica onih kretena Hiksa i Zilea) i tu su napravili strava posao.
                sigpic

                Comment


                • Veliku stetu su oni tu napravili, ali i klub je bez LS bio osudjen na to. Bitno je da se dug prema bankama smanjio, Ayre za to kaze da je najbitnija stvar.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Comment


                    • Previse se prica o tituli, ne svidja mi se to uopste.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Previse se prica o tituli, ne svidja mi se to uopste.
                        Prica se s razlogom Ja sam jos pre dva kola nagovestio da se mogu ukljuciti u borbu za titulu.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Prica se s razlogom Ja sam jos pre dva kola nagovestio da se mogu ukljuciti u borbu za titulu.
                          Jebiga Proto brate, ja sam na kraju prosle godine rekao da bi mogli ove sezone da se bore za titulu ako zadrze Sulju, pa mi svi rekose da sam lud.

                          Sad kazem ako pobijede na Old Traffordu prvi favoriti su za titulu.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Jebiga Proto brate, ja sam na kraju prosle godine rekao da bi mogli ove sezone da se bore za titulu ako zadrze Sulju, pa mi svi rekose da sam lud.

                            Sad kazem ako pobijede na Old Traffordu prvi favoriti su za titulu.
                            Lepo im se otvorilio. Plus konstatno su ispod radara, onako bez ikakvog pritiska igraju. Ne igraju LS, ispali iz oba kupa. Ostaje da se skoncentrisu na PL i bice zaista zanimljivo videti dokle mogu.

                            Tvoj Arsenal i dalje ima sansi, ali mora derbije bolje da igra. Ostaju mu jos Chelsea i City cinimi se. Obe moraju dobiti ako hoce titulu.

                            Comment


                            • Izracunao sam ja tacno sta treba za titulu Arsenalu, a sta LFC-u, pod uslovom da se ne kiksa na glupostima.

                              LFC dobija na OT, sa pobjedama protiv Chelsea i Citya kuci osvajaju titulu ljudi.

                              Za Arsenal necu da otkrivam scenarije, necu da pehiram ovako javno. Rekao sam ih nekome da moze da potvrdi poslije da sam gigant ako pogodim
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • http://www.mozzartsport.com/vesti/ka...-arsenal/71847

                                Comment

                                Working...
                                X