Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cini se vrlo laka, ali ipak zaista teska utakmica. Svonsi je nama uvek pravio probleme, dobro igraju u poslednje vreme od kad im je dosao novi trener, uz par nekih pojacanja, vrlo fina ekipica. Tako da voleo bih ako je ikako moguce da se utakmica resi u prvih pola sata, da se u drugom poluvremenu samo odradjuje posao. Drago mi je sto je Tesira na klupi.
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Jako bitna utakmica. Nadam se da cemo ovo lako dobiti ali me je opet nekako strah da odbrana ne primi glup gol pa da onda moramo ganjati rezultat kao protiv fulhama.

      Comment


      • Posle utakmice do sada sam bio u šetnji da stabilizujem pritisak, nisu normalni
        Očekivano iz komentara vidim da se odbrana razapinje, ali po meni to pitnje nije baš tako jednostavno, i puno je složenije analizirati,
        ima tu puno faktora što ne štima i tu nisu samo 4 odbrambena igrača u pitanju
        Napad je zato druga priča, pa se uzelo dosta bodova u utakmicama kada se igralo obostrano otvoreno na gol više i u ovom momentu 56 bodova je kao u bajci
        Evo nešto od mene za opuštanje, zaslužili smo svi danas:
        Spoiler
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Po bodovnom stanju trenutno blizi tituli nego 5. mestu.
          sigpic

          Comment


          • kad se vraca sakho ? sa njim mozemo da se nadamo pobedi u southampthonu

            Comment


            • Originally posted by nikola_bg View Post
              kad se vraca sakho ? sa njim mozemo da se nadamo pobedi u southampthonu
              Mozda za Sautempton, sigurno za Junajted.
              sigpic

              Comment


              • dobro je. jos kad bi suarez proradio u sautemptonu...

                Comment


                • Originally posted by nikola_bg View Post
                  kad se vraca sakho ? sa njim mozemo da se nadamo pobedi u southampthonu
                  Za dve nedelje.
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Ne bih da ista prognoziram ali Junajtedu bezimo 11, a toliko i Evertonu koji ima i mec manje, ali mogli bi da budu od ogromne vaznosti tih 6 bodova kojih bezimo najblizem pratiocu (Totnemu). Sad videh Totenhem ima ubistven raspored u narednih 5 meceva. To su prvo nesto laksi Kardif sa kojim igraju kod kuce, onda Celsi u gostima, pa Arsenal kod kuce, pa onda Sautempton kuci, pa onda idu na megdan nama na Enfild.

                    Dok Liverpul igra sa Sautemptonom u gostima, pa kuci Sandrlend, pa u goste Utd-u, pa u goste Kardifu, pa onda taj mec sa Pevcima. Prosudite ko ima tezi raspored, a zaliha bodova je tu, tako da nece biti smak sveta ako bude neki kiks.
                    Last edited by Nightbird; 23-02-14, 18:28.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Evo danasnjih golova.

                      Comment


                      • 8 meceva za redom bez poraza u PL-u.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Today's win takes #LFC to 56 points from 27 games; our highest tally at that stage since the start of the Premier League in 1992.
                          Nije loše nikako.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Comment


                            • Povezujemo se sa Krkicem, ne znam koliko je to verodostojno, al Miror prenosi. http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-shock-3186100
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment




                              • Nema Sterlinga, dakle malo defanzivnije, nece BR da se zajebava, ovo mi lici na dijamant.
                                100-ta tekma Suareza, vala ako sad ne prekine seriju...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X