Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nightbird View Post
    Imamo nesto laksi raspored u narednom periodu, ali smatram da igra u gostima mora ostati na visokom nivou, npr za mene vrlo kljucna gostovanja Sautemptonu i Utd. O utakmicama na Enfildu ne bih pricao, prosto samo da nastavimo da rutinski dobijamo meceve. Vrlo je rano davati prognoze o mogucem mestu na kraju prvenstva, prosto sve je moguce, dosta toga zavisi od forme drugih, i nasih meceva sa Celsijem i Sitijem kod kuce. Videcemo polako samo.
    Kljucna gostovanja su WH, Kardif, Noric i Palas a na ova 2 moze da se progleda kroz prste ako dodje do kiksa. Must must must win mecevi.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Kljucna gostovanja su WH, Kardif, Noric i Palas a na ova 2 moze da se progleda kroz prste ako dodje do kiksa. Must must must win mecevi.
      Slazem se, naravno svaka je utakmica bitna na svoj neki nacin. Norvic, Kardif, i Palas ne bi trebalo da bude problem. Ali Cekicari, Sautempton, vrlo vrlo neugodna gostovanja. Dok sa UTD, ne sme kiks, ja njih i dalje ne otpisujem, iako su ih je vecina otpisala, ja bih i tu pozitivan rezultat, moze i remi. Mada zaboravio sam da pomenem i mec sa Totenhemom kuci, isto bitan mec, posto nam disu za vratom.
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Originally posted by Nightbird View Post
        Slazem se, naravno svaka je utakmica bitna na svoj neki nacin. Norvic, Kardif, i Palas ne bi trebalo da bude problem. Ali Cekicari, Sautempton, vrlo vrlo neugodna gostovanja. Dok sa UTD, ne sme kiks, ja njih i dalje ne otpisujem, iako su ih je vecina otpisala, ja bih i tu pozitivan rezultat, moze i remi. Mada zaboravio sam da pomenem i mec sa Totenhemom kuci, isto bitan mec, posto nam disu za vratom.
        Od ova 4 Palas kod Pulisa je najteze gostovanje.

        UTD ne sme da se izgubi. Ne sme da nas pobedi sabloner Mojes. Remi je dopustljiv na OT zbog sve tenzije i naboja ali poraz od Mojesa nikako.

        Totenhem bijemo kuci i ispracamo sa 3-4 komada bez problema isto kao i Everton i Arsenal. Kuci ide sve glat osim Sitija i Celsija.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Od ova 4 Palas kod Pulisa je najteze gostovanje.

          UTD ne sme da se izgubi. Ne sme da nas pobedi sabloner Mojes. Remi je dopustljiv na OT zbog sve tenzije i naboja ali poraz od Mojesa nikako.

          Totenhem bijemo kuci i ispracamo sa 3-4 komada bez problema isto kao i Everton i Arsenal. Kuci ide sve glat osim Sitija i Celsija.
          Ma sa Brendanovim onako ozbiljnim pristupima, ne brinem. Daj boze da isprasimo Totenhem, voleo bih da si upravu. Dobro a sa Pelegrinijem i Murinjom ce to biti jebenije. Al da se pregrme ove pomenute u gostima, i mirna Bosna.
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • Gerrard: Why I won't tackle Raheem
            "I don't go near him in training because if I do, there is only one winner," admitted Gerrard. "He's the toughest in our squad.
            http://www.liverpoolfc.com/news/late...-tackle-raheem

            I fizicki napredak, i napredak na mentalnom planu su prisutni. Kakva zivotinja postao.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ljudi zanima me gde mogu da kupim majicu, dres, kapu itd sa oznakama Liverpoola u Srbiji ? Neki sajt ili prodavnica ?

              Comment



              • Na današnji dan pre samo sedam godina smo pokorili Nou Kamp.
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Ljudi zanima me gde mogu da kupim majicu, dres, kapu itd sa oznakama Liverpoola u Srbiji ? Neki sajt ili prodavnica ?
                  Evo gde mozes...

                  http://www.sunrisedresovi.com/dresov...vi-sunrise.htm

                  Ja sam do sada kupio 3-4 dresa kod njih i odlicni su, naravno da nisu original ali s obzirom na cenu od 1000-1800 su odlicni. Ne znam tacnu cenu pa sam stavio ovako okvirno ali cini mi se da su oko 1500.

                  Comment


                  • Suarez :

                    "Želim da ostvarim svoje snove sa Liverpoolom, imam povjerenje navijača I to mi puno znači kad sam na terenu"

                    "Prolazio sam kroz težak period prošlog ljeta, ali navijači su uvijek bili uz mene, podržavali su me I ja tu podršku osjećam u srcu I sada sam sretan, moja porodica je sretna I želim da pišem historiju sa Liverpoolom"

                    "Stivi mi je pričao o utakmicama lige šampiona na Anfieldu, rekao mi je da je to nezaboravno iskustvo"

                    "Mislim da možemo do titule ali je jako teško, svi timovi prosipaju bodove, liga je prejaka ove godine, kada sam došao ovdje cilj mi je bio da sa Liverpoolom osvajam titule I igram Ligu Šampiona, sada smo u prilici da to I uradimo"

                    Comment




                    • Šef Brendan Rodgers.

                      Sada nam slijedi jako teška i isto tako jako bitna utakmica. Nimalo bezazleni Swansea nam gostuje nakon odlične utakmice protiv Napolia u kojoj su bili bolji i nadigrali su Rafinu ekipu, a također su nam nanijeli dosta problema u onom prvom susretu kada je bilo 2-2 uz bolju igru velške ekipe. Istina je da igraju u nešto lošijoj formi, ali od dolaska Monka su im stvari krenule na bolje i ako prikažu igru kao protiv Napolia mogu nam pomrsiti račune. Još je činjenica da imamo negativan skor protiv njih od kada su ušli u Premiership 2011. Od 6 odigranih utakmica samo smo jedanput uspjeli pobijediti, 3 susreta su završena remijem, dok je Swansea 2 puta slavila. Mislim da nam je svima još uvijek u glavi onaj poraz na Anfieldu u Liga kupu od 1-3. Svakako poziv na oprez jer igramo protiv nimalo bezazlene ekipe u trenutku kada je pritisak na nama.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Manchester City will make a move for Liverpool's Slovakia centre-back Martin Skrtel, 29, if the Reds fail to reach the Champions League. [BBC Sport]
                        Ako ne izborimo LPa vjerovatno će i biti ovako. Mada sve su prilike da ćemo im pokvariti planove, a u tom slučaju bliži odlasku je Agger.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Svi golovi do sada.

                          Last edited by Freshman; 22-02-14, 23:26.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Confirmed #LFC team v @SwansOfficial: Mignolet, Johnson, Flanagan, Skrtel, Agger, Gerrard, Henderson, Sterling, Coutinho, Suarez, Sturridge

                            Confirmed #LFC subs v @SwansOfficial: Jones, Teixeira, Toure, Moses, Allen, Aspas, Cissokho

                            3 boda ne smiju doci u pitanje.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Gleno i Agger u prvoj, odlicno. Ili ce biti nabijanje, ili neko mucenje, kod nas sredine nema.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • мислим да је време да суарез да гол, очекујем од њега данас два комада, можда и хет трик

                                Comment

                                Working...
                                X