Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda sad ne vrijedi toliko,ali Liverpool ga je dosta platio,a nije los igrac da se mora prodati pod svaku cijenu.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Sweetgirl View Post
      Radi se o 14 miliona,pogledaj vest malo bolje. ;)
      Liverpul je pre ove ponude trazio 18 miliona za njega,znam sta pricam. ;)
      A sada su smanjili jer im nije potreban i zele da ga utrape Juve-u.Ne bi bio los Akvilani Juventusu,ali mora bolje da igra,pao je dosta u formi,a neka Marotta svojim "umecem" smanji nekako cenu
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Cuj nije potreban?Pa sta ti mislis ko ce biti zamena za Dzerarda i Meirelesa?Lukas,ili ipak Poulsen?Treba Akvilani u rotaciji a da se proda samo ako dodju i Adam i Gago.
        sigpic

        Comment


        • Pa sami ga nude Juventusu...Verovatno zele da dovedu nekog,ne bi ga oni dzabe prodavali onda ;)
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Pa sami ga nude Juventusu...Verovatno zele da dovedu nekog,ne bi ga oni dzabe prodavali onda ;)
            Ne nude sami,vec Juventus zeli da ga zadrzi.Liverpul zeli da ga proda samo ako dodju i Adam i Gago,s tim da je za ovog prvog prakticno resena stvar a za drugog ce malo teze ici.Jos se pominje i Mvila.A Komoli,Keni i gazda hoce da uzmu sto vece pare za njega posto postoji interesovanje da na taj nacin dobiju oko 15-18 miliona a svaki od pominjanih veznjaka kosta najvise 10 miliona.
            sigpic

            Comment


            • Videcemo,Juve se isto premislja ili da dovede Pirla,iskusnog igraca koji postaje slobodan igrac na kraju ove sezone ili da kupi Akvilaija,mladjeg.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Mislim da Aquilanija treba zadrzati, meni se on jako svideo u tih par utakmica sto je odigrao zdrav. Mislim da ne gori za pare, jeino ako se moze dovesti igrac koji je znacajno i ocigledno bolji, ili da Alberto trazi da se vrati u Italiju. U svim drugim slucajevima ga ne treba pustati.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment




                • http://en.wikipedia.org/wiki/Adel_Taarabt
                  Hocu ovog igraca u Liverpoolu, kakav ludak. Trenutno je najbolji igrac Championshipa, mislim da nije neizvodljivo dovesti ga, moze biti veoma koristan u sredini. `89 je godiste.
                  Last edited by Nebojsa; 28-03-11, 23:20.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Dobar je,gledao sam ga malo.Mada mislim da bi od tih mladjih Kanales bio jos bolje resenje ako ga vec Real nudi a imamo i Susa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne znam ja sam ga gledao u Tottenhamu i ucinio mi se kao prosjecan igrac,mozda je sad izrastao u boljeg.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Iskreno mislim da bi Suso mogao biti fenomenalan na toj poziciji.Fenomenalne lopte daje a uz to ima i osecaj za gol.Generalno kompletan igrac.Njega i Rahima moramo cuvati kako znamo i umemo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sad sam okacio video kako treba, vec treci put danas pravim gluposti sa linkovima i kopiranjem...
                          Ove sezone dosad ima 15 golova 13 asistencija, a Championship je ozniljno takmicenje.
                          Last edited by Nebojsa; 28-03-11, 23:24.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Dobar je svakako,u Totenhemu nije dobio pravu sansu,sada se u QPR pokazao.Ne mislim to zbog klipa,ne volim tako da gledam igrace.Videcemo jos sta i kako,sta su Keni i ostatak strucnog staba zamislili,koju formaciju za dogodine,a posto zele da vrate sistem igre koji bi trebao da ostane za stalno znaci da bi to trebalo da traje.Da li ce to biti 4-4-2 ili 4-2-3-1 sa Suarezom po levoj strani a Kerolom u sredini ostaje da vidimo.Ako bude ovo drugo,znaci da cemo igrati sa igracem na toj poziciji i da ce nam igrac tog tipa svakako trebati,mislim da kapiten sad mora malo povucenije i da nema bas toliko snage za tu poziciju.Opet,vracam se na Susa,momak ima magiju u nogama.Jeste da je 93 godiste ali opet 18 godina,mnogi su dobili sansu u ovom uzrastu i pokazali se.Moje je misljenje da se njemu i Rahimu mora dati sansa,to su verovatno 2 od 10 najvecih talenata sveta.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ocigledno je napredovao decko,potrudit cu se da ga pogledam koju utakmicu jer ne volim ovako preko youtube-a gledati kakav je igrac jer i ja mogu svoj video od 5 minuta napraviti da izgledam novi Messi
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment

                              Working...
                              X