Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rodgers: "We're still hopeful of a transfer or two, but only if the price is right. The club are working tirelessly." #LFC
    Ajmo ajmo jos 3 dana, jos 72h imamo fore.
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • To ti je u prevodu receno: "Imam viziju, imam njuh za igraca i sklopio bih dream team ali me jebu gazde."

      On se jadan samo nada. Sreca pa nismo imali konkurenciju prilkom dovodjenja Minjolea, Staridza, Kutinja i Sakoa sa ovom politikom FSG-a.
      sigpic

      Comment


      • Confirmed bid for #Konoplyanka - #LFC have offered £15m (The Times)
        Ako je ovo tacno, super!

        Comment


        • The Mirror's Dave Maddock also reporting #Konoplyanka bid £15m - http://www.mirror.co.uk/sport/footba...ve-tom-3087791
          Tony Barrett ‏@TonyBarretTimes 40m

          Liverpool are attempting to sign Yevhen Konoplyanka from Dnipro.
          E pa kad je Baret javio, moguce da se ide po njega.
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • BBC Sport ‏@BBCSport 7m

            Liverpool open talks with FC Dnipro over a deal for winger Yevhen Konoplyanka, with the Ukrainian club wanting a fee in excess of £15m #lfc
            Evo i BBC javlja.


            Ben Smith ‏@BenSmithBBC 7m

            Konoplyanka would be a great signing for #LFC. Clubs in talks but time is running out and fee would be £15m plus
            Sad svi pricaju.
            Last edited by Nightbird; 29-01-14, 10:38.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Ajde molim te i da umrem odmah !

              Konoplyanka's agent: "I do not want to say specifically, but the information about a transfer to an English club is true. He can move" #LFC
              Ajde bre !!!
              Last edited by Freshman; 29-01-14, 12:04.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Moze i bolje ali on je klasa za dosta toga sto imamo u ekipi. Ne nadam se previse.

                Ne znam kako za njega moze 15 miliona a za boljeg i raznovrsnijeg Salaha ne moze al ajde.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Moze i bolje ali on je klasa za dosta toga sto imamo u ekipi. Ne nadam se previse.

                  Ne znam kako za njega moze 15 miliona a za boljeg i raznovrsnijeg Salaha ne moze al ajde.
                  Pa ovo ti je klasicna panika jbg, ali vredi Kono. Pa bolje da dodje covek nego da ne dodje niko. Veliki boost bi bio, uveren sam.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ma ako dodje cenim da ce da oduci od lopte Mozesa, Aspasa, Alberta i slicne ali Salah je objektivno bolji igrac od njega i kud i kamo raznovrsniji. Kako za njega ne moze 15? Idioti su ovi iz FSG-a, oni su jedino sto moze da uspori evidentan napredak ekipe.

                    Kono je konkretan na terenu, timski igrac. Dobar na presingu i ne prodaje lopte olako sto je kod Brenda najveci plus. Al ovo sto FSG radi zabrinjava i ako se udje u LS koga ce dovoditi i za koje pare. Za bejzbol svaka cast, sa fudbalom veze nemaju.

                    Ono sto je dobro je da nije Jarmolenko, wannabe Messi.
                    sigpic

                    Comment


                    • MrBoywunder ‏@MrBoywunder 12m

                      #LFC have already started negotiations with the Dnipro & are confident of signing Konoplyanka by Friday. (Sky Sports)
                      Diskutabilno je pricati ko je bolji dal Salah ili Kono, i jedan i drugi su jaki na lopti, brzi (mozda Kono malo brzi), kreativni, nzm @Nese ne bih ja to tako gledao. Obojica su vrhunski igraci, i u kojima lezi veliki potencijal. Ma nek mi dovedemo Konu, i taman toliko da pravi raziliku.
                      A sto se tice FSG diskutabilno je dal ce oni oposte i dati pare.
                      Last edited by Nightbird; 29-01-14, 12:54.
                      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Ma ako dodje cenim da ce da oduci od lopte Mozesa, Aspasa, Alberta i slicne ali Salah je objektivno bolji igrac od njega i kud i kamo raznovrsniji. Kako za njega ne moze 15? Idioti su ovi iz FSG-a, oni su jedino sto moze da uspori evidentan napredak ekipe.

                        Kono je konkretan na terenu, timski igrac. Dobar na presingu i ne prodaje lopte olako sto je kod Brenda najveci plus. Al ovo sto FSG radi zabrinjava i ako se udje u LS koga ce dovoditi i za koje pare. Za bejzbol svaka cast, sa fudbalom veze nemaju.

                        Ono sto je dobro je da nije Jarmolenko, wannabe Messi.
                        Kao sto rekoh panika, hteli su da se cenjkaju za Salaha, uleteo Chelsea i dovidjenja. E sad mozda je i Ayre u pravu pa govori istinu da Salah nije hteo kod nas, ali cisto sumnjam da je to slucaj.
                        Nije meni Salah drasticno bolji od Konoa iskreno, gde vise cenim Salaha to je pass igra, ume on da gurne dobre lopte u prostor, mada znas kako, mozda moze i ovaj, ali nije takav tip. Nisam ni za Henda mislio da moze da baca onakve lopte, pa eto.

                        Kono nam je za brzu igru i kontre ubilo se, zamisli njega i Sterlinga na krilima i Sturridge u sredini u nekim kombinacijama. Munja svi do jednog, samo je Danny ponekad veliki lelemud.
                        Svidja mi se kod Evgena sto se vraca pozadi, odbrana na mestu, dakle radi, i to je kod mene veliki plus.

                        Ma kakav Yaromlenko, druga verzija Hulka, samo jos veci petljaner.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • MrBoywunder ‏@MrBoywunder 4m

                          Konoplyanka's agent & father have both said a move to #LFC is very possible. We've been here before, let's hope we get it done asap.
                          Da im verujemo.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Kao sto rekoh panika, hteli su da se cenjkaju za Salaha, uleteo Chelsea i dovidjenja. E sad mozda je i Ayre u pravu pa govori istinu da Salah nije hteo kod nas, ali cisto sumnjam da je to slucaj.
                            Nije meni Salah drasticno bolji od Konoa iskreno, gde vise cenim Salaha to je pass igra, ume on da gurne dobre lopte u prostor, mada znas kako, mozda moze i ovaj, ali nije takav tip. Nisam ni za Henda mislio da moze da baca onakve lopte, pa eto.

                            Kono nam je za brzu igru i kontre ubilo se, zamisli njega i Sterlinga na krilima i Sturridge u sredini u nekim kombinacijama. Munja svi do jednog, samo je Danny ponekad veliki lelemud.
                            Svidja mi se kod Evgena sto se vraca pozadi, odbrana na mestu, dakle radi, i to je kod mene veliki plus.

                            Ma kakav Yaromlenko, druga verzija Hulka, samo jos veci petljaner.
                            Ne razumemo se nikako. Ja jesam za Konopljanku momentalno, nego samo kritikujem poslovanje ovih idiota. Trude se oni ali ne znaju.

                            Nadam se da ce za koju godinu Brendo dobiti potpuno odresene ruke za transfere.
                            sigpic

                            Comment


                            • To je ono sto sam pricao. Pratili smo Salaha mesecima, zakljucili da je to ono sto nam treba i na kraju zatezali u pregovorima dok nije uleteo Celzi i oteo nam igraca ispred nosa. Sad smo u situaciji da trazimo neka Ad hock resenja koja eto mozda i nisu losa u ovom slucaju, ali cemo pljunuti vise love nego sto bi recimo dali za Salaha. Ne kapiram i dalje transfer politiku kluba...

                              Comment






                              • Comment

                                Working...
                                X