Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moley ‏@MoleyBTK 2h

    New scout report on Andre #Gomes , #LFC heavily linked with him.
    Ozbiljno se povezujemo sa njim, a takođe pominje se dosta za Saúl Ñígueza ovih dana, Freško već kačio. Ne znam šta će biti, ja bih najviše voleo Inlera ili Mvilu da vidim. Mada manje su šanse za njih.

    Jbg šta da se radi kad imamo Amere vlasnike, al kad pogledamo dosta smo trošili u poslednje 2 godine. Stisli se sad kad je najbitnije.
    Last edited by Nightbird; 27-01-14, 16:11.
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Eathen #JFT96 ‏@hunter_troll 9m
      #LFC interested in Konoplyanka [SkySports]
      Daj da se ovo, bar ovo desi...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        U kakvom smo mi ocaju...
        Koliko sam se izverivrao kad sam ponovo procitao Ince-ovo ime. To je ono cega sam se pribojavao, kupovina u poslednjem trenutku po principu bolje ista nego nista. Nadam se da nije istina kao sto kazes, taj mali da valja vec bi ga neko odavno pokupio...

        Ukoliko ne dovedemo adekvatna pojacanja mozemo da se pozdravimo sa top4. Ne kapiram uopste transfer politiku kluba, pogotovo sto je prioritet pre pocetka sezone bio top4...

        Comment


        • Opet panicite bez ikakve potrebe. Bitno je sada da izguramo narednih par nedelja u ligi solidno i ostanemo 4. dok su ove povrede. Dzo ako se ne vrati za Everton, vraca se sledece kolo. Sako i Ager isto ne bi trebalo predugo da odsustvuju, Hoze za koju nedelju krece sa treningom. Lukas je bolje nego sto je izgledalo, ostaje Glendzo sa problemom ali mislim da tu ima sranja i oko ugovora. FSG se ponasa idiotski, zao mi Brenda u svemu tome ali i dalje smatram da smo za nijansu ispred ostalih trenutno za to 4. mesto. Sutra ako dobijemo Everton opet cete da letite u nebesa i bice verovatno i onih koji ce reci da moze da se stigne 8 bodova i da idemo po titulu.

          Samo da Dzerard i Hendo malo uspostave balans kao jedini centralni da ne bude toliko rupa, bice to ok. Ne treba ici previsoko sa presingom dok smo ovako osakaceni. Bekovi nek se vise fokusiraju na defanzivu i to je to.
          sigpic

          Comment


          • Fora je sto ce ostali timovi biti jaci i sto se sanse za 4. mesto dodatno smanjuju. Nisu totalno eliminisane naravno, ali su smanjene. Iznerviran sam ovakvim radom na transferima, da se jebavaju oko Salaha, mesec dana, da bi na kraju izgubili istog igraca, a veznog nema ni na vidiku.

            Enrique i da se vrati nece biti fit duze vreme, a Gleno je long term problem, tako da ako se neko od bekova ovih rezervnih povredi, imamo ozbiljan problem, da ne kazem da se ne uzdam u Alya nimalo.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ja sam procitao da se za Insa radi o pozajmici ako zaista dodje...

              Comment


              • Mislim da ce on u Swansea.

                Liverpool have joined the chase for Nottingham Forest pair Jamaal Lascelles and Karl Darlow. (Source: SkySports)
                Za ovog Darlowa sam cuo da je talentovan golman, ok, ali za ovog prvog nisam cuo.

                Kaze BR da ce Sakho biti van terena jos 2-3 nedelje.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Fora je sto ce ostali timovi biti jaci i sto se sanse za 4. mesto dodatno smanjuju. Nisu totalno eliminisane naravno, ali su smanjene. Iznerviran sam ovakvim radom na transferima, da se jebavaju oko Salaha, mesec dana, da bi na kraju izgubili istog igraca, a veznog nema ni na vidiku.

                  Enrique i da se vrati nece biti fit duze vreme, a Gleno je long term problem, tako da ako se neko od bekova ovih rezervnih povredi, imamo ozbiljan problem, da ne kazem da se ne uzdam u Alya nimalo.
                  Osim Junajteda koji je doveo Matu niko od konkurenata za 4. mesto nije drasticno jaci.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Osim Junajteda koji je doveo Matu niko od konkurenata za 4. mesto nije drasticno jaci.
                    Tottenham rutinski resava svoje meceve, jaci su sigurno nego pod AVB-om, mozes da zaboravis onih 5-0, ja sam uveren da se nesto slicno nece desiti, a o Manchesteru ne treba pricati, njih nisam ni otpisivao, sad sa Matom tek. Oba tima imaju vecu rotaciju, a mi ne resavamo istu. Ako niko ne dodje, uzdati se u Brendana, postojeci kadar i neko cudo I guess.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Tottenham rutinski resava svoje meceve, jaci su sigurno nego pod AVB-om, mozes da zaboravis onih 5-0, ja sam uveren da se nesto slicno nece desiti, a o Manchesteru ne treba pricati, njih nisam ni otpisivao, sad sa Matom tek. Oba tima imaju vecu rotaciju, a mi ne resavamo istu. Ako niko ne dodje, uzdati se u Brendana, postojeci kadar i neko cudo I guess.
                      To je impact novog trenera i promena, jebeni Miha je krenuo dobro u Sampdoriji i koliko je primera. Polako. 5:0 nece biti ali ispade sad ne mozemo da dobijemo Totenhem kuci i ispade Servud Murinjo.

                      Oba tima imaju vecu rotaciju ali nemaju sistem igre sto je mnogo bitnije. A i Sparsi imaju kvantitet, kvalitet je vec upitan.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        To je impact novog trenera i promena, jebeni Miha je krenuo dobro u Sampdoriji i koliko je primera. Polako. 5:0 nece biti ali ispade sad ne mozemo da dobijemo Totenhem kuci i ispade Servud Murinjo.

                        Oba tima imaju vecu rotaciju ali nemaju sistem igre sto je mnogo bitnije. A i Sparsi imaju kvantitet, kvalitet je vec upitan.
                        Impact koji traje 6 meceva bez poraza uz pet pobeda, deluju vrlo uverljivo, a jbeni Miha i nije neki neznalac, covek zna fudbal, covek kojeg ne treba mrzeti jer ne zna fudbal, nego zbog nekih drugih stvari.
                        Mozda i ne budemo mogli da pobedimo, to niko ne zna, samo sam nekako uveren da nece biti katastrofe i da necemo mi biti ultimativni favoriti.
                        Sherwood nije ispao Mourinho, ali je ispao izgleda vrlo dobar strucnjak, koji je kompletno promenio sastav i formaciju i to daje rezultate. Dakle, to nije samo impact i shock efekat, nego je covek i na taktickom planu promenio ekipu na bolje, kao i par igraca.

                        Ma sistem, pusti sad sistem, lazna je to prica, kad mi sa sistemom imamo ovoliki broj bodova, a oni bez tog istog, su bodovno na istom mestu kao i mi. Utd je vec druga prica, ali dizu se i oni.
                        Imaju kvalitet Spursi, jer u suprotnom jedini argument koji bi mogao da mi navedes zasto su bodovno na istom mestu kao i mi, jeste da ih sere, sto i nije daleko od istine, ali nije i jedina istina.

                        Samo kazem i pritom nisam pesimtista, jer verujem da i sa ovim timom mozemo u top4, uz neverovatnu igru i konstantnost, ali ako se ovaj rok ne iskoristi i ne da odredjen novac za pojacanja, na kraju ce se mozda desiti da ce ispastati zbog 4-5m, bice u minusu 30-40m, i onda cemo ici iz pocetka, bez LS, i Suareza koji ce 90% otici.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Impact koji traje 6 meceva bez poraza uz pet pobeda, deluju vrlo uverljivo, a jbeni Miha i nije neki neznalac, covek zna fudbal, covek kojeg ne treba mrzeti jer ne zna fudbal, nego zbog nekih drugih stvari.
                            Mozda i ne budemo mogli da pobedimo, to niko ne zna, samo sam nekako uveren da nece biti katastrofe i da necemo mi biti ultimativni favoriti.
                            Sherwood nije ispao Mourinho, ali je ispao izgleda vrlo dobar strucnjak, koji je kompletno promenio sastav i formaciju i to daje rezultate. Dakle, to nije samo impact i shock efekat, nego je covek i na taktickom planu promenio ekipu na bolje, kao i par igraca.

                            Ma sistem, pusti sad sistem, lazna je to prica, kad mi sa sistemom imamo ovoliki broj bodova, a oni bez tog istog, su bodovno na istom mestu kao i mi. Utd je vec druga prica, ali dizu se i oni.
                            Imaju kvalitet Spursi, jer u suprotnom jedini argument koji bi mogao da mi navedes zasto su bodovno na istom mestu kao i mi, jeste da ih sere, sto i nije daleko od istine, ali nije i jedina istina.

                            Samo kazem i pritom nisam pesimtista, jer verujem da i sa ovim timom mozemo u top4, uz neverovatnu igru i konstantnost, ali ako se ovaj rok ne iskoristi i ne da odredjen novac za pojacanja, na kraju ce se mozda desiti da ce ispastati zbog 4-5m, bice u minusu 30-40m, i onda cemo ici iz pocetka, bez LS, i Suareza koji ce 90% otici.
                            Sparsi ce pasti kad-tad, izvikan tim. Mnogo vise me brine Everton i Martinez.
                            sigpic

                            Comment




                            • Brendan iščekuje novo pojačanje.
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • Blackpool did contact LFC to inform Ince was available for a seven-figure loan fee but LFC declined the opportunity. (Echo)
                                Rekao je vec BR kakve igrace zeli.
                                Nego ova dva deal-a sponzorska, sa onim "krofnama" i ovaj training kit sa Garudom, Liverpool ce od njih inkasirati 57m funti preko dve godine. 32m od Garude, 25m od "krofni". Nije lose.

                                Tony Barrett ‏@TonyBarretTimes 1h
                                Steven Gerrard has made a personal donation of £96,000 to the Hillsborough Family Support Group @HFSG_Official
                                Legenda, dalje ne treba komentarisati.
                                Last edited by Freshman; 27-01-14, 23:42.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X