Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rece on tako, ali ja mislim da je samo pitanje vremena kada ce preci u Chelsea.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Prosto priče i špekulacije jednim danom bruje na sve strane, da bi sutradan bukvalno tajac, niko ništa ne priča ni za medical, kurce palce, baš juče su rekli da bi Salah trebao danas da obavi medical i da je več kao juče stigao u London.
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Mourinho on Salah: 'He's a non-EC player, he can't come to England for his medical. He will have it in Switzerland & then the paperwork'.
        ....

        Comment


        • Ovo sam znao i sam, mada nije problem medical, hi-jack uvek moze da se obavi ako se izjednaci ponuda, ali sumnjam da ce to Liverpool uciniti, iako mozda BR duboko u sebi to prizeljkuje.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Opet i da se izjednaci ponuda, pitanje je kako bi Salah birao izmedju Celzija i Liverpula...

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Opet i da se izjednaci ponuda, pitanje je kako bi Salah birao izmedju Celzija i Liverpula...
              Za razliku od mnogih igraca, Salah je jedan od onih koji bi pre izabrao Liverpul zbog vece minutaze i tako ispada jos veca steta sto imamo debilne gazde.
              sigpic

              Comment


              • Russian paper Спорт-Экспресс have also taken up the story that Liverpool want Rômulo. Says we're ready to pay £6.5 million. Hope it's true.
                Čuo sam da je zbog povrede propustio godinu dana fudbala, ali da se radi o korektnom veznjaku, igrao je na Olimpijskim igrama u Londonu pre te povrede. What do you think men?
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Za razliku od mnogih igraca, Salah je jedan od onih koji bi pre izabrao Liverpul zbog vece minutaze i tako ispada jos veca steta sto imamo debilne gazde.
                  U tom slucaju se svakako slazem, mada meni kao navijacu Junajteda bi vise odgovaralo da predje u Celzi da bi Mata najzad ozvanicio prelazak u Junajted.

                  Comment


                  • Ma za Romula imaju svi reci hvale, ali posle ovakve identicne povrede je i Lucas propao. Rizican deal u najmanju ruku.
                    Ako se ne dovede propisan i dobar veznjak, koji nema ovakav istorijat povreda za nekih 10-15m, onda mozemo da ocekujemo, ovako bez pojacanja, sumnjam da mozemo da izguramo, i sad se vidi koliko nam Lucas vredi, sve na stranu sto on nije neka klasa, ali bez njega smo donji, videlo se protiv Aston Vile koja promaja duva.

                    A nemamo ni startne bekove.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • BR: "Jose Enrique is a few weeks away from training."
                      Ajde majstore čekamo te, trebaš nam ko lebac.
                      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                      Comment


                      • Biće zanimljivo vidjeti danas podmlađeni sastav u FA Cupu, a pošto mi se čini da Rodgers i nije baš neki ljubitelj kupova + kombinovan sastav mi daje povoda za singlirati 1X. Pa ako pobijedimo dobro i jeste, ako dođe 1X meni isto dobro.

                        Samo da nas ponovo ne umrtvi ova kup pauza, znamo da se teško konsolidujemo nakon reprezentativnih pauza.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Billy Liddell ‏@Liddellpool 1h

                          #rumour #LFC are planning an ambitious bid to bring Bayern Munich’s Xherdan Shaqiri to Anfield
                          Od jutros se on pominje, kao potencijalno pojčanje. Ja bih lično bio zadovoljan.



                          Nego šta se dešava sa Papadopulosom, jedno vreme smo se ozbiljno interesovali, jel on i dalje povređen, i koliko ga cene?
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Imate direktan prenos na Sport klubu 1 utakmicu Bournemouth - Liverpool u 13:45.
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • Jones, Kelly, Toure, Skrtel, Cissokho, Gerrard, Henderson, Coutinho, Moses, Sturridge, Suarez.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Ipak Rodgers ozbiljno ulazi u ovaj susret. Iskren da budem očekivao sam kombinovani sastav, sa par omladinaca. Valjda završe posao do 60. minute da vidimo Ibea na djelu.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X