Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kapiten i zamenik kapitena objasnili.
    sigpic

    Comment


    • Odlican txt zaista,njih dvojica su legende.

      Imamo zaista sjajnih igraca poput njih dvojica i jos njih ali ima i onih koji nisu ni za neki mnogo slabiji klub.Onaj Kyrgiakos samo gresi.

      Comment


      • Da je samo Kyrgiakos

        Ngog,Lucas,Poulsen,Maxi,Jovanovic,ja bi bolje na ulici nasao

        Ali siguran sam da dosta njih necemo gledati sljedece sezone.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Iskreno mislim da Jovanovic,Kirgijakos i Poulsen idu a da Lukas,Ngog,Skrtel ostaju jos malo.Maxi bi isto vrlo lako mogao da ode.
          sigpic

          Comment


          • Ja sam mislila da ce Lane biti bolji kad je dosao ali nista nije pokazao,mada nije puno ni igrao.A Maxi je po meni mnogo losiji,samo pada i gubi lopte.

            Comment


            • Od Laneta su svi ocekivali da zablista,posebno mi iz Srbije.Ja sam kao malo dete skakao kad sam cuo da dolazi u Liverpool jer mi je jedan od omiljenih igraca iz reprezentacije.Dobio je sansu na pocetku i nije se pokazao.Mada,Hodzson je forsirao previse zatvorenu igru sa gomilom dugih lopti od kojih je 80% bilo neupotrebljivo.Moje je misljenje da sad Lane treba da dobije sansu,posebno sto Maksi i Kol nista ne pokazuju.Mislim da bi mu ovaj napadacki pristup vise odgovarao jer on jeste dobar igrac i po meni moze biti dobra zamena sa klupe.
              sigpic

              Comment


              • Mnogo bih volela da se Lane vrati u formu,sta je samo taj covek uradio za reprezentaciju.Onaj gol protiv Nemacke nikad necu zaboraviti.

                Comment


                • Taj njegov gol protiv Nemaca bi i moja baba dala LOL

                  Prethodnu sezonu je odigrao na najvišem nivou u svojoj karijeri, ove godine puni 30 godina i teško da ostaje u Liverpool-u...

                  Pojavila se informacija da dolazi u Zvezdu na leto, jeste smešno ali možda ne i nemoguće
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Pa bolje on nego Maxi u svakom slucaju,mada treba obojica da idu ali Jovanovic bi mozda mogao da odigra jednu sezonu kao solidna zamena za recimo Hondu.

                    To za Zvezdu sam video na Sportalu,najgori sajt,jednom su stavili da ce i Tevez u Zvezdu.

                    Jovanovic je jednom prilikom kad je gostovao na SOS u Total Socceru rekao da ako bude dolazio u srpski fudbal da se vraca u Vojvodinu i da je to njegov klub.Mada nikad se ne zna,to je jos i nekako realna opcija,ali ono za Teveza.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Krle View Post
                      Taj njegov gol protiv Nemaca bi i moja baba dala LOL

                      Prethodnu sezonu je odigrao na najvišem nivou u svojoj karijeri, ove godine puni 30 godina i teško da ostaje u Liverpool-u...

                      Pojavila se informacija da dolazi u Zvezdu na leto, jeste smešno ali možda ne i nemoguće
                      Nisam mislila zbog toga kakav je gol bio nego je poenta sto ga je dao,uopste je fenomenalno igrao za reprezentaciju dok nije ispao iz forme.

                      Comment


                      • Akvilani ne zna sta hoce.

                        http://www.liverpoolfc.tv/news/media...ther-i-ll-move
                        sigpic

                        Comment


                        • Mnogo Liverpul trazi za njega,premnogo 18 milki ne vredi sigurno.Kakav je bio na pocetku sezone pa i da ga plati Juve,ali sada za 10-12 milki realna cena.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Mnogo Liverpul trazi za njega,premnogo 18 milki ne vredi sigurno.Kakav je bio na pocetku sezone pa i da ga plati Juve,ali sada za 10-12 milki realna cena.
                            Radi se o 14 miliona,pogledaj vest malo bolje. ;)

                            Comment


                            • Neće da budu u minusu za vodenog zato traže toliko... Ovako k'o što kaže bice vredi on manje.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Pa fora je sto ni on ne zna sta bi.Vise mu odgovara naravno Italijanski fudbal ali Liverpul je krenuo sa ozbiljnom tranzicijom i u slucaju da realizuju ono sto su zamislili trofeji su tu.14 miliona i nije mnogo,mozda vredi malo manje ali takav igrac je Juveu potreban ko hleb.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X