Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DeMoN17 View Post
    ....
    Možda i najbolja solucija trenutno, budući da je velika konkurencija na poziciji štopera i da trenutno nema mjesta za Iloria. Doveden je kao back-up, ali je nakon toga stigao i Sakho, Kelly se oporavio i time je roster bio popunjen, a Ilori nije dobijao priliku. Mlad je momak još uvijek, kaljenje je trenutno ipak najbolja opcija.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Udinese is on the verge of selling midfielder Badu to Liverpool (@dimarzio)
      Kao grom iz vedra neba, Badu izgleda dolazi.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Nisu neki izvori, ali spominje se da bi Shaqiri mogao stići na pozajmicu. Također neka stranica navijača Liverpoola objavila je interes za Jorginha, što me prilično iznenadilo, ali je vjerovatno patka. Skauti su sinoć bili na meču Bordeaux-PSG, što znači da je neko na meti, a ko to bi trebali znati u narednim danima.

        L'Equipe claim a €12m followup offer from Liverpool for Yann M'Vila has been rejected by Rubin Kazan.
        Od M'Vile za sada izgleda ništa.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Rafa Benitez: I think Liverpool will qualify for Champions League ahead of Manchester United
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Comment


            • Fabrizio Romano ‏@FabRomano21 1h

              Tomorrow #Jorginho (Verona) will have medicals and so he will complete his transfer to Napoli
              Dakle ništa od njega.
              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

              Comment


              • Kako stvari stoje, i kako pricaju ljudi na twitteru i kako BR prica o novoj roli za Gerrarda, kao i o novoj roli za Lucasa, meni se cini da od tog veznjaka nema nista, i da se jure bekovi i ofanzici, po mogucstvu krila.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • The Liverpool team: Mignolet, Johnson, Cissokho, Skrtel, Toure, Gerrard, Henderson, Sterling, Coutinho, Sturridge, Suarez.
                  Substitutes: Jones, Kelly, Lucas, Moses, Allen, Aspas, Alberto.

                  Sturridge pocinje, sto je i ocekivano.

                  Comment


                  • #LFC team v Aston Villa: Mignolet, Johnson, Cissokho, Skrtel, Toure, Gerrard, Henderson, Sterling, Coutinho, Sturridge, Suarez..
                    #LFC subs v Aston Villa: Jones, Kelly, Lucas, Moses, Allen, Aspas, Alberto..
                    Ocekivao sam ili Cou da ode na klupu ili Lucas, i drago mi je sto se Brendo odlucio za Lucasa. 4-2-2-2 formacija, tako mi se bar cini, ali dosta ce se tu Suarez i Danny izvlaciti na krilo, Cou ce ici u sredinu, Hendo ce biti all over the place.

                    Pretece me Scouser, sekunde su u pitanju...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Kad uzmemo u obzir da smo puluvreme odigrali toliko očajno, i što je formacija bila toliko pogrešna, opet se pokazalo koliki značaj nosi ta sredina i ta zadnja vezna linija. Lako je svaljivati sve na odbranu, to je uvek najlakše. Ubili su nas presingom, a kako i ne bi. Sa onakvom formacijom nismo vezali 3 pasa krštena. Sredina je temelj svega, uvek bila i ostaće. Odmah sam znao da stavljanje Džerarda pozadi nije dobro rešenje, pored onoliko očajnog Kutinja u sredini.

                      Dobra stvar po nas je sto je to odmah u poluvremenu Brendan reagovao i ubacio Lukasa, i odma se videla čvrstina na početku drugog puluvremena. Bez obzira koliki kiks ovde bio, mora se odati priznanje igračima na psihičkoj stabilnosti, uspeli su da se vrate, posle 0-2, a moglo je biti i više u prvom poluvremenu. To predstavlja još jedan segment u napredaku tima kao celine, i to me jako raduje. Takođe i taj autoritet koji Brendan ima, to najviše cenim.

                      Što se tiče današnjeg meča apsolutno se pokazalo u kolikom je kanalu Koutinjo, dečko ne zna gde bije, zaista od kako je došao najlošiji period za njega, i zato od sledećeg meča na klupi, i dati šansu Mozesu da igra 10 ku, ili Albertu. Mora da oladi da se malo pribere sam sa sobom. Dalje, Sisoko potvrtio kolika je rupa od igrača, toliko je nezgrapan da imamo, što kaže Freško utisak, da će da padne svakog časa. Generalno bušan u odbrani, ne produktivan u napadu, ne zna da vodi loptu, Jedna velika nula. Ja bi od sledećeg meča probao sa Džonsonom levo, a sa Kelijem desno.

                      Kad pogledamo štopere stiče se utisak da nam debelo falio Sako, i ta njegova sigurnost, Ture i Škrtel definitifno nisu taj tandem pouzdan, dosta su nesigurni obojica, a tolike godine su sprcali, to me plaši malo. Nadam se da će Sako zaigrati protiv Evertona. A evo da napomenem da me je malo razočarao Miljole u poslednje vreme, zaista previše kiksa, takođe mislim da je u žešćem kanalu, al opet opraštam mu, možda je to samo prolazno, pošto imam preveliko poverenje u njega.

                      Ostale neću previše komentarisati, Džerard iako je počeo nesigurno, pokazao je koliki je MAG sa onom loptom prema Sulji, zaista reči su suvišne. Hendo je imao onu sjajnu asistenciju kod prvog gola, korektna partija za njega. Strlinga bih najviše pohvalio, za partije koje pruža u poslednje vreme, baš iz tog razloga zato što sam ga pljuvao sve vreme. Svakim danom sve više i više napreduje, milsim da će nam biti u skorije vreme vrlo pouzdan igrač.

                      Elem da se tim spremi za meč sa Karamelama, to je prvi od niza ključnih mečeva po nas. A valjda će neko stići u klub do tad.
                      Last edited by Nightbird; 18-01-14, 21:27.
                      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                      Comment


                      • Mislim da je kljuc prvog poluvremena takticko nadigravanje Lamberta. Prvo, jako naivno se uslo u mec, bez prave podrske u vezi, Stivi je usao isto vrlo pometen, s obzirom na Hendersonovu igru napred, Lambert je postavio tako tim i gurnuo presing na Stivija svaki put kad Stivi ima posed i inace tu zadnju liniju odbrane, tako da je tu gomila lopti pogubljena i svaki put je Villa napravila kontru, ujedno i sansu, iz istih dala dva gola, uz lose reagovanje odbrane.
                        Bekovi nisu pomagali, a kada su imali loptu u posedu, to je nije licilo ni na sta. Jos jedna njihova greska je losa ispomoc Stivenu, Kapiten prakticno nije ni imao nikakvu podrsku. Tu je najveca mana ispoljena u ovoj utakmici, nedostatak pravog zadnjeg veznog, agilnog, bez takvog igraca, mi ovo ne mozemo da igramo, bar ne ovu 4-2-2-2, pogotovo ne kada Hendo igra ovako unapredjenu rolu.

                        Bez igre, nije se ni moglo doci do gola ili izgledne sanse sem preko prekida, samim tim u tom posedu gde se ocekuje neka varnica, e tu je najvise zakazao Coutinho, momak iz meca u mec, gubi na samopouzdanju i totalno lose deluje na terenu. Neracionalna resenja, i vrlo losi pasovi pre svega oni u zavrsnoj trecini, nesto sto ga nije karakterisalo prosle sezone. Prosto mi zao da ga gledam u ovakvom izdanju, kada vidim kako je igrao prosle, mozda sam previse ocekivao od njega, ali nadam se da ce se trgnuti iz ove letargije.

                        Koliko god ga pljuvao, Lucas je uneo stabilnost i cvrstinu, pre svega sigurnost, samim tim se i Gerrard oslobodio vise napred, zajedno sa Hendersonom, to je delovalo daleko bolje. Sad sto je napad opet delovao dosta nonsalantno, pre svega Sturridge, pa i Suarez isto bio ispod svog nivoa je druga stvar.
                        Sterling, jos jednom jedan od najboljih u drugom, decko daje 100% svaki put na mecu, i napred i nazad. Ne ume on da napravi neki lucidan pas, ali prodornost i ulazak u prazan prostor je nesto sto je dosta unapredio ove sezone. Hendersonova asistencija govori sama za sebe, definitivno bi mi on bio sada 10-ka, ispred Coutinha.

                        Valjda je i Henry uvideo da treba lova, valjda ce je i dati, bez nje, tesko ce se doci do top4.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Valjda je i Henry uvideo da treba lova, valjda ce je i dati, bez nje, tesko ce se doci do top4.
                          Ako je pametan pljunut ce pare za zadnjeg veznog, jer ako ne pljune mogao bi ostati i bez Sukia na kraju sezone i onda se jos vise zajebat na dugorocnom planu...
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ja ne verujem da vas iko, i u ovakvom sastavu, moze preteci na kraju sezone kada vam pogledam konkurenciju.Junajted nije svoj, Everton kao i svaka ekipa koja bude iznenadjenje sezone kiksa kada se od njih ocekuje da redjaju pobede i to se desava uglavnom u samom finisu sezone, a Totenhem je jednostavno Totenhem.Oni ce da odbrane peto mesto od prosle sezone.Zajebana bi bila kombinacija da Martinez trener Totenhema, sreca po vas pa nije takav slucaj.

                            Comment


                            • Kolko se videlo da je vezni red ocajan,jednostavno Coutinho je u kanalu velikom,Gerrard jeste tu,ali nije to to,po meni on nije igrac koji ce da igra svaku utakmicu 90 minuta,Henderson se trudi i bori,ume da posalje loptu,dosta pretrcava,ali opet...Mora da se dovede pojacanje da se ne izvisi za TOP 4..Cissokho katastrofalan,odbrana isto,ali ne moze se toliko na njih svaljivati krivica,dok Johnson isto,ja ne znam vise sta je sa tim covekom...Minjole kako je poceo sezone,sada brani 10x gore,svaku utakmicu mu se desi kiks,ali svaku..

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ako je pametan pljunut ce pare za zadnjeg veznog, jer ako ne pljune mogao bi ostati i bez Sukia na kraju sezone i onda se jos vise zajebat na dugorocnom planu...
                                Ne brini se, uzece se opasna lova za Sukija kako god okrenes.

                                Videcemo Pajo, sve je moguce ove sezone.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X