Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrlo moguce je da ostanemo bez Salaha.

    Cuveni "committee" je procenio da on vredi najvise 9 miliona i nece preko toga da idu, Bazel trazi vise. Ako ne uspemo da spustimo, gotovo. Ista prica kao i za Vilijana kojeg su procenili na 25(ove cifre su u funtama). BR nema potpuno odresene ruke u svemu i jedino "committee" moze da zakoci napredak kluba u svakom segmentu.
    sigpic

    Comment


    • Zakomplikovalo se jebeno za Salaha, izgleda da je transfer obustavljen upravo zbog novca, tačno sam znao da će dosta tražiti Bazel za njega, pa nisu ni oni naivni. Velike su šanse da ostanemo bez njega, iako sam rekao jutros da bi trebalo da potpiše sledeće nedelje ali izgleda se nešto desilo.

      MrBoywunder ‏@MrBoywunder 3m
      Echo say Sterling not going on loan even if Salah signs and that #LFC are unwilling to match Basel's £12m valuation of Salah.
      Pa logično.
      Last edited by Nightbird; 04-01-14, 12:25.
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Moley ‏@MoleyBTK 1m
        Echo reporting what I always said we are no closer to signing #Salah they want 12m we wont go above 9m #LFC
        Ja mislim da on vrijedi tih 12 ipak,ali dobro...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Mislim da to nije puno za njega, ako Brendan bude želeo da ga dovede dovešće ga, "meri on to 3 puta, a jednom seče", verovatno još nisu sigurni oko njega.
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • ako vec trebaju da se puknu dobre pare, nek se daju na zadnjeg veznog, na krilu mozemo da rotiramo sterlinga,mozesa, mozemo cak i enrikea kad se vrati da stavimo na desno krilo

            Comment


            • Originally posted by nikola_bg View Post
              ako vec trebaju da se puknu dobre pare, nek se daju na zadnjeg veznog, na krilu mozemo da rotiramo sterlinga,mozesa, mozemo cak i enrikea kad se vrati da stavimo na desno krilo
              Podsjeca doduse malo na Balea i Robbena ima mjesta ova...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • I ja smatram da nije mnogo tih 12 miliona koliko Bazel trazi. Imam neki pozitivan osecaj sto se tice Salaha, mislim da bi se sjasno uklopio.

                Comment


                • Moley ‏@MoleyBTK 6m
                  So Bild say Leverkusen has rejected our offer for Sidney Sam....
                  Nigde se ne pominje koliko smo ponudili, verovatno 3 M.
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Salah je prema engleskim medijima trebao danas biti na medicinskom pregledu, ranije je sa prijateljima stigao u Englesku, ali očigledno da je negdje zapelo. Poznavajući naše trgovanje u posljednjih par prijelaznih rokova vjerovatno je novac u pitanju. Mislim da su veće šanse da im platimo tih 10-ak miliona nego da i ovaj transfer propadne, zagrizao je Rodgers pravo za njega, Salah je također zagrijan za dolazak tako da bi se trebao naći neki kompromis u narednim danima.

                    Možda i ne bude toliko buran ovaj prijelazni rok kako smo očekivali. Slabo se povezujemo sa igračima ovih dana ili sve ide u tajnosti zbog Tottenhama i njima sličnih.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Nijedna televizija ne prenosi danasnju utakmicu tako da je moguce i da streama ne bude

                      Volio bih vidjeti danas:Jones,Kelly,Toure,Agger,Aly,Lucas,Rossiter,A lberto,Moses,Sterling,Aspas.

                      Sto se tice transfera dok ne vidim igraca kod ovog gospodina nista ne vjerujem

                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Izgleda da neće biti nikakvog prijenosa. Ja našao na par streamova i piše "Not televised AUDIO ONLY".
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • The Reds' team in full is: Jones, Kelly, Cissokho, Toure, Agger, Gerrard, Henderson, Alberto, Sterling, Moses, Aspas
                          Substitutes: Mignolet, Brannagan, Skrtel, Coutinho, Suarez, Lucas, Ilori.
                          Nadam se da ce uci Ilori i Branagan.

                          Ako prodjemo danas idemo posle toga u goste pobedniku meca Bournemouth-Burton
                          sigpic

                          Comment


                          • Vidim dobismo Oldam, procitah da smo se dosta mucili u prvom poluvremenu, al u drugom smo malo dodali gasa i rutinski 2-0. Drago mi je zbog Aspasa sto je dao gol, valjda ce bar malo vratiti samopouzdanje.


                            Fin gol.
                            Last edited by Nightbird; 05-01-14, 18:36.
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • Jel se to Agger povredio ?

                              Comment


                              • Obrnuto, prvo smo bolje igrali i Oldam se branio potom kad smo dali gol napali i sabili nas i onda je usledio 2. gol koji nas je spasio.

                                Jeste, povredio se Ager. Videcemo da li je ozbiljno.

                                Li Dzonson, zapamtite to ime.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X