Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbem ti sezonu i sve u kurac ako Sakho bude toliko odsustvovao, pa dokle vise bre.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ager je covek kojeg treba vratiti u formu, Dzonson takodje. Skrtel je limitirani idiot ali ova dvojica nisu, mogu 5x vise i sigurno je da iz njih moze bar jedna dobra polusezona da se izvuce.

      Nadam se da prolazimo u FA Kupu kuci Oldam i da onda izvlacimo u sledecoj rundi neko tesko gostovanje koje nije sramota da izgubimo i da cemo pustiti to takmicenje, treba nam sto manje utakmica i fokus na ligu.

      S obzirom na raspored, samo smo na 1 bod od 4. mesta, 6 od vrha i to je ok. Martinez bi kao protiv Sanderlenda i Palasa, kao i u Viganu, trebalo da prospe tu i tamo neke bodove kad se to najmanje ocekuje. Ostaje da vidimo Totenhem i Junajted koliko mogu mada mislim da Totenhem nije toliko opasan koliko Runi i Persi.

      Kruze neke price da se i Henderson povredio.
      sigpic

      Comment


      • A idu price i da je Suarez van 2-3 sedmice, mora da je neka lokalna sala u pitanju.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Billy Liddell ‏@Liddellpool 2h
          Henderson----Muscle Injury----no return date Sakho---Hamstring Injury-----no return date Allen----Groin/Pelvis Injury----no return date
          Ja sam ovo samo nasao za Hendersona, niko pouzdan za Luisa nije javio. BR je isto rekao da su Alen i Sako sigurno out neko vreme a da Henda treba pregledati dodatno. Rekao je da su juce i on i Alen igrali na 70% pod inekcijom.
          sigpic

          Comment


          • Pa mi nemamo vezni red uopste covece.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Jedino dobro sto moze iz toga da se izrodi je da ih ovo natera da dovedu veznog sto pre i da nekako dobijemo Hal desetkovani.
              sigpic

              Comment


              • Gadan maler sa povredama, moraćemo da se skrpimo nekako protiv Hala, tu bi mogao Alberto da uskoči. Ma samo da se dobije, kažu Tatica se vraća protiv Stouka u gostima. Ajde Bredno traži te veznjake majku ti poljubim. Sreća pa imamo dovoljno štopera, al zamislite da nemamo hahahaha, pa neću da mislim.


                Jack Sear ‏@JackSear 1m

                Mad day on the transfer rumours front. Sidney Sam now? MOAR wingers.
                Naletih na ovo. Izgleda da je Brendo i na njega bacio pogled, evo jos par ljudi je potvrdilo na twitu.
                Last edited by Nightbird; 30-12-13, 13:57.
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Karl ‏@Karlton81 4m
                  I know nothing of Tello, but been told Salah to #LFC is pretty much done.
                  Sam svakako 100x bolji od Tella, plus cuo sam da ima bas smesnu klauzulu, tipa 4-5m. Mislim na Sama.
                  Last edited by Freshman; 30-12-13, 14:10.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Zar Sem ne ide u Salke? Mozda je bila neka spekulacija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Naši su velike račundzije neće biti razbacivanja sa novcem, mislim da je 15m mnogo za Telja.

                      Karl ‏@Karlton81 1m

                      Price for Salah I'm told is between £8m - £12m. #LFC
                      Expand
                      Da se nađu negde između i biće ok.
                      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                      Comment


                      • Sidni se pominjao jos u oktobru da je jedan od igraca koje pratimo. Bio bi pojacanje, koristan dosta za rotaciju. Ja sam za njega na kraju januara ali prvo vezni.

                        MrBoywunder ‏@MrBoywunder 4m
                        Gerrard back in full training, probably be available for Hull. Flanagan did some training by himself.
                        Dzerard mislim da na svoju ruku ovo radi, zeljan je dobrog plasmana na kraju i uradice sve da ga obezbedi. Ne moze vise da podnese da ne igramo LS.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          Zar Sem ne ide u Salke? Mozda je bila neka spekulacija.
                          Otkazano koliko sam ja cuo, a na TM opada procenat da ce on otici tamo, dok sa Liverpool raste taj procenat.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Sidni se pominjao jos u oktobru da je jedan od igraca koje pratimo. Bio bi pojacanje, koristan dosta za rotaciju. Ja sam za njega na kraju januara ali prvo vezni.



                            Dzerard mislim da na svoju ruku ovo radi, zeljan je dobrog plasmana na kraju i uradice sve da ga obezbedi. Ne moze vise da podnese da ne igramo LS.
                            Ma jok bre neće igrati protiv Hala, nego verovatno tamo sa Stoukom u gostima. Nije još uvek dovoljno fit.
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                              Ma jok bre neće igrati protiv Hala, nego verovatno tamo sa Stoukom u gostima. Nije još uvek dovoljno fit.
                              MrBoywunder je prilicno pouzdan, vrlo moguce da ce igrati. Samo da vidimo da li ulazi sa klupe ili pocinje. Za Stouk je siguran.
                              sigpic

                              Comment


                              • Karl ‏@Karlton81 8m
                                I heard nothing on Sidney Sam either. If I don't tweet it, I don't know it. #LFC
                                Ne mora da znaci da se ne desava, Karl je uglavnom bio 90% tacan sa svojim informacijama.

                                A evo ti i za veznjaka Nash.

                                Rumours of Ian Ayre in France. Would be magnificent if he's there to negotiate for Matuïdi. One of the best DM's around, at the moment. #LFC
                                Od ovoga nema leba, ali se nadam da je barem tamo otisao da trazi bekove, ima ih dosta, samo treba scouting da se odradi.

                                Rece mi Pajo da je klauzula za Sama 2,7m.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X