Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joseph Musker ‏@Musker_LFC 21 Dec
    Liverpool are considering a bid for £12m rated Basel winger, Mohamed Salah (21), who The Reds have been scouting. (Echo).
    Sve se nesto bojim da ne bude promasaj ako dodje, ne znam sto, jer je vrlo dobar igrac.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Trebace mu mozda period adaptacije ali dobro pojacanje ce da bude.

      Oko Mvile se nista ne prica zadnjih dana.
      sigpic

      Comment


      • Rubin se generalno raspao, i otisao im onaj trener sto ih trenirao 10 i kusur godina. Pricalo se pre par dana da zeli da ide, i da se interesuju klubovi iz Serije A, sad ne znam koji, ali sve mi to bijemo finansijski, sem mozda Intera.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ma Salah jeste dobar igrac i talentovan, al meni je to mac sa dve ostrice, zavisi kako ce se adaptirati na premijer ligu, velika je to promena sredine.
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • Billy Liddell ‏@Liddellpool 18m

            Russian newspaper Izvestia claims that M’Vila wants out and that he wants to move to #LFC
            Trebalo bi da je pouzdana vest. Al svakako ja bih bio prilicno zadovoljan transferom.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • sigpic

              Comment




              • Oduvijek sam znao da je genije na fudbalskom terenu,ali da ce ponasanje ovako popraviti nisam ocekivao.

                A rezultati ovo kolo katastrofa,svi su iz vrha pobjedili.
                Last edited by Joe Cole 10; 22-12-13, 23:18.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Billy Liddell ‏@Liddellpool 1h
                  #Rumour #LFC prepare bid for Ryan Bertrand
                  ....
                  sigpic

                  Comment


                  • Moley ‏@MoleyBTK 11m
                    I think #salah will turn out to be a decent acquisition #lfc
                    Cini se da ce i ovo biti done deal.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Neko pojacanje ce navodno biti u prvoj nedelji januara kao Staridz prosle godine. Tipujem na Salaha.
                      sigpic

                      Comment


                      • Suarez: "My daughter is scouse, I don't understand anything she says."
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • http://talksport.com/football/liverp...et-13122372954

                          Comment




                          • Ovako, i vise ne menjati.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Apsolutno, zna Merlin da sam od pocetka sezone ubjedjen u titulu...idemo do kraja

                              Comment






                              • Momak koji me je vise iznenadio ove sezone nego Suarez,znalo se da je veliki radnik i da moze istrcati po tri utakmice,ali da mi je neko pricao da moze ovako komandovati sredinom ne bi vjerovao.Nadam se da ce odrzati formu jer ce nam dosta toga zavisiti od njega ove sezone,Stevie vise ne moze igrati kao nekad,a Coutinho nije na onom nivou od prosle sezone.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X