Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma samo lagano, tekma po tekma, boriti se do kraja i videt cemo sta ce biti...Glavno je uci u LS da bi zadrzali Luisa, a i privukli konacno neke kvalitetnije igrace, samo zbog klupe ne verujem da mozemo do titule, jer Aspas,Alberto, nisu to igraci koji ce u slucaju povreda uletiti i nadoknaditi...

    Comment


    • @Night

      Ok, cak i da nas vidis kao konkurente, da bi mi bili 4, neko mora da izleti. Ko? Siti, Celzi, Arsenal, vi?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        @Night

        Ok, cak i da nas vidis kao konkurente, da bi mi bili 4, neko mora da izleti. Ko? Siti, Celzi, Arsenal, vi?
        Pazi ti i ja imamo opkladu onu gde sam ja rekao da zavrsavate u 4 a ti ne ali sad iskreno ne vidim kako to stizete. Ja ne mogu da verujem da ovo izgovaram ali Mancester Junajted je ekipa bez karaktera. Za samo par meseci mrtvilo potpuno i covek sve srusio prakticno. Ako ne dobije otkaz ne znam kako cete u 4. Mada i sa njim je to 5. ili 6. mesto na kraju ali LS ne vidim trenutno. Ni sa pojacanjima, Felaini je odlican igrac na svojoj poziciji a nista ne igra i nije jedini u Junajtedu.

        Ako bi ga smenili sad imate sanse, racunica jasna.

        Imali smo mi tu srecu da je matori otisao i da se sad uguramo u 4. Nije mogao u boljem momentu po nas da ode.
        sigpic

        Comment


        • Sacekao bih ja jos sa prognozama. Nemoj da vadim tvoje PP, gde si mi svasta pisao o Brendonu .

          Ne govorim ovo za top4 ove sezone (to je kasno), vec generalno da li ce Mojsi na kraju biti uspeh ili propast.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Sacekao bih ja jos sa prognozama. Nemoj da vadim tvoje PP, gde si mi svasta pisao o Brendonu .

            Ne govorim ovo za top4 ove sezone (to je kasno), vec generalno da li ce Mojsi na kraju biti uspeh ili propast.
            To je iz afekta jer sam znao da covek moze a nema rezultata ali moralo je vreme da prodje. Mogu ti naci postove iz sezone 11/12 gde sam pisao da sa Svonsijem radi strava posao i da je za mene menadzer sezone.
            sigpic

            Comment


            • Cela poenta price je da je potrebno vreme i par prelaznih rokova da bi mogao lepo da sudim.
              sigpic

              Comment


              • Ma da brate ali Brendan kad je dosao odmah doneo covek onaj plan na 180 strana, postavio novi sistem, videle se odmah kakve-takve konture, radio covek nesto. Kad ga slusas vidis da zna. Ja kod ovog nista nisam video ni u Evertonu a ni sad. Da ste uzeli recimo Martineza pa da ga cekas i 3-4 godine ako treba.
                sigpic

                Comment


                • Ja mislim da ti njega samo previse mrzis .

                  Rekoh ti, vreme ce mu suditi. Mislim da nije dzaba dobio ugovor na 6 godina. Mislim da ce dobiti min 2 godine bez nekih rezultata.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne mrzim ga, nek ostane sto se mene tice 20 godina.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      @Night

                      Ok, cak i da nas vidis kao konkurente, da bi mi bili 4, neko mora da izleti. Ko? Siti, Celzi, Arsenal, vi?
                      Svakako rano je za bilo kakve prognoze. Potpuno je apusrdno bilo koga, a posebno UTD otpisivati, nije ni polovina sezone. Dajte da vidimo stanje na tabeli posle Bozica, pa da vidimo gde smo brate. Slozio bih se sa Nesom, nekako od samog starta Mojes nema konkretnu viziju, kao sto je to u slucaju LFC-a BR imao. Ali moze biti u vasem slucaju presudan kvalitet individualaca, bitno je samo da dobijate kuci.
                      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                      Comment


                      • Kod nas ima mnogo problema ali mislim da su svi resivi. Cak sta, mislim da ih sve moze Mojes resiti, ali ce trebati vreme i strpljenje. Ova sezona je rezultatski otpisana (kada je PL u pitanju) i tako je treba posmatrati i iskoristiti najbolje za ciscenje sto veceg dela problema.
                        sigpic

                        Comment






                        • Ne znam koja je jaca slika

                          Inace ako uzmemo 6 bodova iz naredne 3 utakmice po meni cemo napraviti ogroman posao prema prve cetri pozicije.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • http://www.theguardian.com/football/...tez?CMP=twt_gu

                            Pun pogodak za sve tri strane
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • MrBoywunder ‏@MrBoywunder 11h
                              Rafael Benítez wants to take Daniel Agger on loan to Napoli in January. (Andy Hunter)
                              MrBoywunder ‏@MrBoywunder 11h
                              Representatives of the Italian club contacted Liverpool on Monday regarding a temporary deal. (Hunter)
                              Cim je Hanter znaci da je ozbiljna prica. Ja sam za, pod uslovom da mi u januaru ne dovedemo neki krs za backup. Ageru evidentno treba promena sredine, igracina je to a Rafi ocajnicki treba krsten stoper da ga upari sa Albiolom.
                              sigpic

                              Comment


                              • A mi se interesujemo za Caulkera, na leto deal moguc. Meni se uvek svidjao njegov potencijal, mislim da je odlican stoper, i nije mi ni dan danas jasno sto su ga se ovi odrekli.
                                Ovo za Aggera mi bas deluje kao realna opcija, ali onda ostajemo kratki u rotaciji, doduse, Sakho i Skrtel se skoro nikad ne povredjuju, a tu je i Kolo.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X