Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Januar je krucijalan za sve ekipe osim Citya, a i City ce po golmana u januaru tako da ono za sve je kljucan januar..

    Posebna draz ovom prelaznom ce biti cinjenica da je svjetsko iduce ljeto i malo ljudi koji igraju u top formi i konstantno svaku tekmu, svake sedmice, ce da se odluci da predje negdje.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Ja sada iskreno mislim da Liverpul ima podjednake sanse za titulu kao Arsenal, Siti i Celzi.

      I sa ovakvim timom, a pogotovo uz dobar januar.
      Tesko, to je ravno cudu da ostanemo do kraja konkurenti, nije to stvar manjka ambicije, nego eto, ne zeli niko leba preko pogace.
      Dubina nije dovoljna za taj podvig, uz ovakvu igru i sa ovim kadrom izgleda da je top4 sasvim realan, a znamo da treba ocekivati pojacanja.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        To hoces da nas ureknes.

        Ma jok, jedna utakmica ovo. Polako samo, meni najdraze sto smo ekipa koja najvise napreduje. Bicemo 4. jer meljemo kuci ko nenormalni. Samo 4 ekipe su beton kuci i te ce i otici u LS.
        Nikako, ako sam preziveo titulu Sitija u 94. minutu i vas preokret sa 0-3, sta je titula. Ne robujem time da vam ne zelim titulu (pogotovo kada mi nismo konkurenti).

        Mozda i ispadnete iz 4, ali na-2, uz odlican napadacki kvalitet, pokazan dovoljan kvalitet i karakter u derbijima... ne vidim zasto ne. Realnije mi da Arsenal implodira do kraja sezone.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Nikako, ako sam preziveo titulu Sitija u 94. minutu i vas preokret sa 0-3, sta je titula. Ne robujem time da vam ne zelim titulu (pogotovo kada mi nismo konkurenti).

          Mozda i ispadnete iz 4, ali na-2, uz odlican napadacki kvalitet, pokazan dovoljan kvalitet i karakter u derbijima... ne vidim zasto ne. Realnije mi da Arsenal implodira do kraja sezone.
          Nama onaj Hal uvek moze da se desi u gostima prakticno protiv bilo koga. Nece sigurno Alen, Flano, Hendo i ekipa biti na ovom nivou konstantno koliko god mi to zeleli jer su momci za 10 i ostaju duze posle svakog treninga ali nisu ta klasa. Doduse Hendo ce biti dobar ali ne uvek kao danas. Sterling je isto mlad i nekonstantan. Ima povreda dosta ove sezone i to svaki kljucni igrac je odsustvovao 4-5 utakmica.

          Plafon mozemo 3. biti jer imamo do jaja raspored ove sezone, kao da smo ga Freshko, Joe i ja 3 dana sastavljali ali to je to. Napascemo ovih godina titulu i vrlo moguce sa Brendom uspostaviti dominaciju, to sam i ranije rekao i stojim iza toga. Idemo polako, imamo put i svi verujemo u istu viziju.
          sigpic

          Comment


          • Uz dobar januar sve je moguce. Sve 4 ekipe mogu da budu sampioni i da sam navijac Liverpula gledao bih sa jakim optimizmom ka buducnosti.
            sigpic

            Comment




            • Run Hendo run
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Uz dobar januar sve je moguce. Sve 4 ekipe mogu da budu sampioni i da sam navijac Liverpula gledao bih sa jakim optimizmom ka buducnosti.
                Ovo stoji i razvaljivacemo ali nema ove sezone titule. Nece nama doci Koke i Grizman u januaru, doci ce igraci koji ce dubinu popuniti a mozda Mvila ili neko slican bude neko ko bi razliku pravio i odmah uleteo u prvu. Nas pregovaracki tim je vrlo slab, lako izvisimo za dobre igrace i retko kad uzmemo nekog da imamo konkurenciju.

                Murinjo uzima na ovaj ili onaj nacin ovu i mozda jos jednu i to mu je sto mu je.
                sigpic

                Comment


                • Ma nista preko reda, stvarno bi cudo bilo da uzmemo sa ovim igracima titulu, cak i sa januarskim pojacanjima. Nama treba prvo LS, da se konacno vise privuku zverke, jaci igraci, da se ovaj sistem pod Brendanom ispuni malo kvalitetnijim igracima, evo pominje i Stivi da je LS bitan plasman, i da je to ono sto Luis Suarez hoce, naznake da on i ostane sledece sezone, ne vidim sto ne bi.

                  Jednostavno titula je pre-nerealna, mada je najbolje da se ne pominje nista u nikakvom kontekstu, da se ne razmislja u napred, vec tekma po tekma, pa dokle stignemo, nadam se konacno do top4, mucenje je vise ne gledati Crvene u LS, pa makar ispali iz grupe, samo neka je igraju.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    To hoces da nas ureknes.

                    Ma jok, jedna utakmica ovo. Polako samo, meni najdraze sto smo ekipa koja najvise napreduje. Bicemo 4. jer meljemo kuci ko nenormalni. Samo 4 ekipe su beton kuci i te ce i otici u LS.
                    Mislis tu i na ove sto ih je Villa izotvarala 3-1?
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Suljo:

                      Also, when Flanno scored, it was a happy moment for us.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Mislis tu i na ove sto ih je Villa izotvarala 3-1?
                        Mislim, 6 od 8 imate sto je iznad vaseg proseka prethodne 2-3 sezone. Malo ko ce vam uzimati bodove kuci kolika god sobarica francuska Venger bio.

                        Nama su Sveci isto ocitali lekciju, da nije Simon imao savrsenu partiju 0:3 lagano. Sto ne menja cinjenicu da se dobar deo ekipa usere kad dodje na Enfild.
                        sigpic

                        Comment


                        • Suarez scores or assists a goal every 47.1 minutes. That is insane.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Samo 4 ekipe su beton kuci i te ce i otici u LS.
                            Nocna ptica se ne bi slozio sa tobom .

                            On nam nekim ludackim cudom predvidja realne sanse za LS.

                            Nash, verovatno necete uzeti, ali nije nerealno to tvrditi sada. Siti ima velike mane na gostovanjima, ostale ekipe imaju dosta mana i ne mogu da stavim jednu iznad druge. Ako nista, imate najboljeg igraca.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Nikako, ako sam preziveo titulu Sitija u 94. minutu i vas preokret sa 0-3, sta je titula. Ne robujem time da vam ne zelim titulu (pogotovo kada mi nismo konkurenti).

                                Mozda i ispadnete iz 4, ali na-2, uz odlican napadacki kvalitet, pokazan dovoljan kvalitet i karakter u derbijima... ne vidim zasto ne. Realnije mi da Arsenal implodira do kraja sezone.
                                @KingEri7 Koliko god vi lose otvorili sezonu, i koliko god ste ogorceni na Mojesa, ne moze covek odmah naslediti Fergija,i Rodzersu je trebalo 2 sezone da uspostavi sistem. Al u vasem slucaju vi imate kvalitetniji tim nego mi kad nas je preuzeo BR. Bice tu jos oscilacija, uspona i padova. Ali i dalje tvrdim ako se popravite kuci, i ako odradite dobro januarski prelazni, i pre svega zadrzite RVP, racunam na UTD kao ozbiljne konkurente za top 4. Al svakako tome su u ovom trenutku blizi Liverpul i Everton.

                                Ljudi, vidim na forumu se vec daju prognoze ko ce biti koji, ko ce osvajiti itd, mnogo je rano da bi se ista spekulisalo. PL je takva da je ove godine najneizvesnija, svakakvi obrti su moguci.
                                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                                Comment

                                Working...
                                X