Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Akane brate sve lepo, želje čestitke, ali nema titule Liverpulu sve i da Bejla dovedu. Uklet je to klub, oni tačno kada bi ušli u poslednje kolo kao prvi sa +2 u odnosu na drugog oni bi u poslednjem kolu izgubili od Sautemptona i samim tim izgubili titulu koliko nemaju sreće.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ljudi ja ne volim Suareza,ali govno bi bio da mu ne skinem kapu za ovo danas.Svaka mu cast mada je meni igrac utakmice Henderson briljantna partija,citanje igre,ofanziva defanziva sve brat pokrio.Pricali smo Nash i ja dosta i to je igrac u kojeg smo vjerovali sigurno,trebalo mu je dugo ali ove sezone sve bolji i bolji.Nisam gledao bolji Liverpool bas dugo dugo,ovo danas je bila partija velike ekipe koja ce da se bori za titulu,ako ne ove sljedece sezone sigurno i ja im to svakako zelim...

      Par pojacanja u januaru i ludilo u nastavku sezone
      Jos one sezone pod Kenijem nismo mogli da se nacudimo sta mu fali i sto ne igra bolje.

      Govorio sam uvek, Hendo ima taj pas iz prve, Hendo ima pas iz prve, Hendo ima pas iz prve i konacno danas rastavi covek neku ekipu tim loptama. Samo sad naci kontinuitet. A fizicki u TOP3 najspremnija u ligi, ceo dan moze da sprinta.
      sigpic

      Comment


      • Da ne zaboravim da pohvalim mog brata bolesnog Martina Skrtela koji je pokazao da kad pored njega igra dobar stoper da i on automatski igra jos bolje,Sakho danas objasnio neke stvari,a i on s njim odmah

        Aggeru klupa,mozda i transfer na ljeto
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Buraz Ager mozda ode vec u januaru ako bude prava ponuda.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Akane brate sve lepo, želje čestitke, ali nema titule Liverpulu sve i da Bejla dovedu. Uklet je to klub, oni tačno kada bi ušli u poslednje kolo kao prvi sa +2 u odnosu na drugog oni bi u poslednjem kolu izgubili od Sautemptona i samim tim izgubili titulu koliko nemaju sreće.
            Brate procitaj molim te sta sam napisao nije neki rebus vjeruj mi

            Zelim im ove sezone da se bore za titulu ako su u stanju,a prije svega plasman u LS koji je prioritet i vise nego realan cilj.Rekao sam ako ne ove sezone borba za titulu onda sljedece nema nejasnoca cemu replike...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • u 23:00 ima repriza cele utakmice na SK2. Ne propustite.

              Comment


              • Sakho prva, tu nema price, mene je brat kupio odmah ovim partijama, iako se secam price Akana, a i mene samog, da on nije bas pametan, dosta srlja, kiksa itd. Ali upravo je to stoperu potrebno, nekakav kontinuitet i godine, a on je bas mlad. Plus podrska i igra sto mu je BR i pruzio. Zaista dosta igraca bude bolje nego ranije, kada dodje u LFC, prvo sam mislio da je slucajno, ali nije nikako. Downing, pa Hendo prosle, sada i ove sezone, Allen poceo da pruza bolje partije, pogledajte Suareza i realizaciju, pa onda Daniel i Cou. Jos gurnuo ove mlade, zaista respekt.

                Uz par pojacanja u januaru, to ce biti sprdnja. Titula, rano je pricati o tome, ja sam prvo za plasman u LS, pa da se sledece sezone ostane u toj borbi, a uz neka pojacanja, ostanak Suareza, sto da se ne napadne...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Uz konstantan napredak po mom nekom proracunu borba za titulu bi trebalo da dodje u sezoni 15/16.
                  sigpic

                  Comment


                  • ja mislim da ce ipak najteze biti zadrzati suareza. trenutno najbolji napadac u evropi.

                    Comment


                    • Strasno mi je zao Aggera sto ga ne ide i sto nikako da udje u formu, a verovatno nece imati ni priliku vise, nikako da ispravi skok u igri tu je najslabiji. Zao mi ga je zato sto on zaista voli ovaj klub.

                      Originally posted by nikola_bg View Post
                      ja mislim da ce ipak najteze biti zadrzati suareza. trenutno najbolji napadac u evropi.
                      Ma samo da mi udjemo u ligu sampiona Suarez ostaje. Vidi se da uziva sa ovim timom, pogotovo kad su Sturridge i Gerrard na terenu.
                      Last edited by Scouser; 15-12-13, 21:09.

                      Comment


                      • Comment


                        • Kad ga je Flano zabio lagano suza u oku

                          Ni u najludjim snovima se nisam nadao ovakvoj utakmici,od Mignolet-a do do Suarez-a svako je odigrao bez greske.Sahko apsolutno nas najbolji stoper,Hendo odigrao utakmicu zivota,a Suljo pokazuje samo ono sto pricam od pocetka,top 3 na svijetu.Prije pocetka utakmice iskreno nisam bio za to da Suljo dobije kapitensku,ali apsolutno je to zasluzio,pravi vodja na terenu.I dalje bih bio zadovoljan sa 4 pozicijom,a to znaci Liga Prvaka,to znaci da Suarez ostaje i to znaci bolji igraci,a na celu sa covjek kojeg ne bi mjenjao ni za jednog trenera na svijetu.



                          YNWA
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Ja sada iskreno mislim da Liverpul ima podjednake sanse za titulu kao Arsenal, Siti i Celzi.

                            I sa ovakvim timom, a pogotovo uz dobar januar.
                            sigpic

                            Comment


                            • Gledajte reprizu na sk2. upravo je pocelo. ovo mora da se snimi ;)

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Ja sada iskreno mislim da Liverpul ima podjednake sanse za titulu kao Arsenal, Siti i Celzi.

                                I sa ovakvim timom, a pogotovo uz dobar januar.
                                To hoces da nas ureknes.

                                Ma jok, jedna utakmica ovo. Polako samo, meni najdraze sto smo ekipa koja najvise napreduje. Bicemo 4. jer meljemo kuci ko nenormalni. Samo 4 ekipe su beton kuci i te ce i otici u LS.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X