Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Srecan rodjendan nasem Martinu, najlepsi poklon ce biti ako odigra danas dobro odbranu, i ako uvali koji glavom pevcima.
    Last edited by Nightbird; 15-12-13, 08:22.
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Srecan rodjendan
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Moley ‏@MoleyBTK 2h
        Confirmed team Mignolet, Johnson, Skrtel, Sakho, Flanagan, Lucas, Allen, Henderson, Coutinho, Sterling and Suarez. (4-2-2-2)
        Moley ne bi trebalo da gresi.

        Bolje nemamo jbg, to nam je sto nam je. Bod moze da se izvuce, samo pametno.
        sigpic

        Comment


        • To je ta postava, nema greške. Samo što mi to više vuče na 4-5-1, negoli na 4-2-2-2, no dobro vidjećemo kako će biti raspoređeni na terenu. Treba istaknuti i to da je kapiten na današnjem susretu Suarez, po meni neočekivano jer sam očekivao da traku nosi Lucas ili Škrtel.

          Što se statistike tiče ona je dobrano na našoj strani. U 143 međusobna susreta Liverpool ima 65 pobjeda, naspram 42 pobjede Tottenhama, dok je 36 susreta završeno neriješenim rezultatom. Gol razlika također na našoj strani - 167-222. Kada su u pitanju gostovanja na WHLu tu imamo skor od 21 pobjede, 15 remija i 36 poraza. Dakle, kao što se vidi ne tako zavidna statistika kada su gostujući mečevi u pitanju.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • doslo je vreme za kidanje zivaca. dobro sam se psihicki pripremio za ovo. sok je tu, kokice na mestu. jos samo da se zavalim u fotelju i obucem srecni duks. da, sujeveran sam. ali radi ;)

            Comment


            • Ma da furamo 4-5-1, samo zanima me gde ce Henderson igrati? Danas necemo imati mnogo sansi, ali svaka ukazana se mora koristiti. A kada to kazem mislim na Suareza valjda ce imati svoj crazy day. Nisam nesto siguran da cemo se bas nadigravati sa pevcima, cekacemo kontre i to je to, primarni cilj stabilnost na sredini i odbrani.
              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

              Comment


              • Nemam reci za tekmu, ovo nisam ni sanjao da ce se desiti, nema tu sta puno komentarisati, zeleo bih Allena da pohvalim i da kazem, da za njega i dalje ima nade, i da nije za teranje, not yet...

                Suarez, 17 golova, dace 20 do nove godine...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ima nade za Sterlinga i to mi je mnogo vaznije, previse je tu talenta i bas ogromna steta da propadne. Samo pametno s njim Brendo i imas klasu dugorocno.

                  Nema sta puno da se prica, masterpiece od utakmice. Kapiten ponosan verovatno, sad samo da se ne poleti i da se dobije Kardif. To je to. Sve za 10 od prvog do poslednjeg.
                  sigpic

                  Comment




                  • Moj idol, kapa dole majstore.


                    Ima nade, trgnuli su se u poslednji cas i Alen i Sterling, sredice to Brendan jos do kraja. Al nisam ocekivao onakav pritisak tokom celog meca, besprekorna fizicka pripremljenost, zaista respect. Suareza ne treba posebno komentarisati, jednostavno nase zlato, pa boze hvala ti sto ga imamo. Bitno je samo da se ne poleti previse, samopouzdanje je tu, forma je tu, samo hladne glave dalje, bez obaziranja na tabelu. Sledeci mec da se nabije Kardif, pa pose kud koji mili moji sa Sitijem i Celsijem.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • одлична утакмица од почетка до краја. брендан одлично спремио тактику у првом полувремену константно пресинг на везни ред тотенхема што је донело резултат. у другом тотенхем је имао 10ак минута кад си ај да кажем доминирали али без праве шансе осим оног шута солдада преко гола. после сако погађа стативу, убрзо нако заслужен црвени картон за паулиња и после демонстрација силе до краја.

                      сви су одлично одиграли, похвалио бих алена и хендерсона, заиста нисам очекивао да тако покидају. ако бих морао некога да издвојим да је мало лошије одиграо, сигурно би то био глен џонсон. имао је неке грешке али ништа страшно. сако и шкртел издоминирали у одбрани.

                      И молио бих да се на овој теми више не спомиње чињеница да је виктор моузес бољи од стерлинга. тај коњ има само снагу и ништа више, класична рупа од нападача по мени. стерлинг колико је пута прошао данас свака му част, дефинитивно уз суареза играч утакмице. прави је драгуљ, још само да ојача мало и биће бог.

                      сад је најбитније да се добије кардиф и онда узети макар бод на бриџу или етихаду.

                      Колко ме у овом тренутку боли пораз од Хала....

                      Надам се да неће бити приче како ћемо да освојимо премијер лигу, треба ипак, бити реалан.


                      *YNWA*

                      Comment


                      • Sterling je pustio muda, ali opet kazem, ne zelim da pricamo previse, mora tu konstantnog rada, da pruza dobre partije u kontinuitetu i bice dobar igrac. Brendo je kljuc ovde, on iz ovih momaka vadi maksimum.



                        Hendersonova heat mapa...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Kačeno ?

                          https://vine.co/v/h20EOBVpPmr

                          caraj hanibala majstora fudbalske igre

                          Comment


                          • Koliko su svi bili srecni zbog Flanagana sto je dao prvi gol, trans bukvalno. To je prava ekipa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Najveća pobjeda danas jeste što su svi dugo osporavani igrači - Allen, Sterling, Hendo i Flanagan pokidali i odigrali najbolju utakmicu sezone. Sasvim sigurno je da će ovo biti prekretnica za neke od njih, a iskreno nadam se i za sve.

                              Flanagan je većim dijelom dobro pokrivao tu stranu, borbom je uspijevao izlaziti na kraj sa Lennonom. Imali su par poluprilika, ali ništa ozbiljno. Naprijed je već odrađivao korektno posao, nerijetko je bio ispred gola Tottenhama, iako sam siguran da mu je Rodgers kao primarni zadatak dao da pravi jednu vrstu flastera na Lennonu i da mnogo više pažnju obraća na odbranu. Gol je već stigao kao plod dobre partije i njegova vrijednost što se samopouzdanja tiče je ogromna, u to sam uvjeren.

                              Hendo i Allen su baš perfektno odradili posao i u potpunosti zatvorili Spurse. Jedan Dembele se nije vidio cijelo vrijeme, zatim skupo dovedeni Paulinho, koji je na koncu zbog isfrustriranosti popio i crveni karton. Djelovali su baš zrelo, iskusno i pobjednički i nisu ni u jednom trenutku incijativu prepustili Tottenhamu. To me je i najviše iznenadilo, budući koliko je oscilacija bilo u igri do ove utakmice, znali smo imati ogromne padove u drugom poluvremenu, ali danas je cijeli susret bio na visokom nivou. Lucas već igrao povučenije od Allena, nešto kao treći štoper, samo što je igrao između Allena i štopera i to je upalilo danas, sve je sasječeno u korjenu i nisu ni dopustili Spursima da razviju bilo kakvu igru. I još da istaknem kako me iznedadila Hendersonova moć iznošenja lopte i davanja iste u prostor. Ono što je Coutinho radio do sada to je danas Hendo radio.

                              Sterling fantastičan, od samog početka utakmice kada smo već imali par dobrih prilika preko desne strane. Nisu imali riješenja za njega igrači Tottenhama. Vidjela se velika doza smjelosti i samopouzdanja, još kada se tome doda njegova prodornost nije bilo mjesta za neuspjeh. Vjerovatno i naš najbolji igrač u prvom poluvremenu, uz Allena naravno. Onaj gol je pokazao da se polako riješava sindroma zvani ziceri, stiče prisebnost iz meča u meč i vjerujem da će i tu manu uskoro iskorijeniti. Baš je bio hladan kod pogodka, iako iskren da budem očekivao sam da ta lopta ode iznad ili pored gola.

                              Sve u svemu strašan meč, odavno nisam ovako uživao i to bez Gerrarda, Enriquea, Sturridgea. Itekako ima materijala za Ligu Prvaka, a ova 3 boda se trebaju potvrditi u narednom susretu gdje ne sumnjam u pobjedu, a onda na megdan Chelseaju i Cityju.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Ljudi ja ne volim Suareza,ali govno bi bio da mu ne skinem kapu za ovo danas.Svaka mu cast mada je meni igrac utakmice Henderson briljantna partija,citanje igre,ofanziva defanziva sve brat pokrio.Pricali smo Nash i ja dosta i to je igrac u kojeg smo vjerovali sigurno,trebalo mu je dugo ali ove sezone sve bolji i bolji.Nisam gledao bolji Liverpool bas dugo dugo,ovo danas je bila partija velike ekipe koja ce da se bori za titulu,ako ne ove sljedece sezone sigurno i ja im to svakako zelim...

                                Par pojacanja u januaru i ludilo u nastavku sezone
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X