Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Nista, zadrzati tu domacu formu ako je moguce a ovi nek se vracaju jedan po jedan. Samo povrede mogu mozda da nas oteraju iz TOP4 i nista vise.
    Odličan scenario ukoliko vam se niko u tom periodu dodatno ne povredi...

    Comment


    • MrBoywunder ‏@MrBoywunder 14h
      Bascombe says Alberto is on standby to partner Allen & Lucas but Rodgers could also revert to a back three.
      MrBoywunder ‏@MrBoywunder 14h
      Rodgers could make an emergency foray into the transfer market when the window opens on January 1 to provide cover for midfield. (Maddock)
      Sta sam ti rekao Freshko neki dan za 3 pozadi.

      Nadam se tome, najbolja opcija dok su ove povrede.
      sigpic

      Comment


      • Pa s obzirom da imamo stopere, to je i realno. Bolje pokrice za vezu koja ce biti jadna. Mozda i Aly sad dobije sansu kao wing back. U svakom slucaju Cou ce igrati na svojoj poziciji, barem je to dobro. A znas o cemu sam jos razmisljao ??? Da Sterling ide na wing backa, uveren sam da moze to da pokrije u 3-5-2. Samo jos videti ko ce pored Suareza igrati, Moses verovatno, ili mozda Aspas.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Samo nek bude 3 stopera iza one dve budale da postoji kakva-takva sigurnost a bekovi se daju skrpiti nekako. Moze i Sterling da igra ako budemo igrali sa 3 pozadi jer 3 stopera + Lukas i Alen to je 5 igraca koji prakticno ne prelaze pola tako da ostala cetvorica mogu ofanzivni da budu.

          Alen je kad je dosao igrao dobro prvih 6-7 utakmica. Kad bi sad mogao opet...
          sigpic

          Comment


          • Opet sam gledao reprizu i samo sam Allena pratio. Uveren sam da je i vise nego dobar bio protiv WH. Primetio sam da je bio znatno ofanzivniji nego pre.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Opet sam gledao reprizu i samo sam Allena pratio. Uveren sam da je i vise nego dobar bio protiv WH. Primetio sam da je bio znatno ofanzivniji nego pre.
              Bio je stvarno dobar ali u tandemu sa Dzerardom i protiv slabije ekipe. Sad na zajebanom gostovanju sumnjam da ce to ponoviti. Lukas je gori svakako, to je bar sad evidentno. Za Alena se bar nadam da moze dobro da odigra, za njega ni to.

              Kad ce vise taj januar...
              sigpic

              Comment


              • S obzirom da Spursi imaju najjacu tu "zadnju vezu" u ligi, sumnjam da ce biti dobar, ali tu je da nas iznenadi. BR ide na bod garant, 3-5-2, prepusti posed i udri na kontre, zato se nadam da ce Sterling biti wing back, ako nista bar ima tu brzinu. I ocekivati od Suareza i Coutinha da stvore gol...

                Jordan Henderson is expected to be ready for the game against Spurs next Sunday. (Independent)


                Jos jedna dobra vest po nas, a losa po Spurse, Vertonghen out 4 nedelje.
                Last edited by Freshman; 10-12-13, 15:16.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • U sustini sa tri stopera i moramo igrati, nema nam druge. Mora biti bedem iza ovih specijalaca sto kaze Fresko. Za wing back-ove moze taman Dzonson desno da deluje jos ofanzivnije, a levo bi mogao Sterling, ako vec bude igrao u prvoj, a uveren sam da oce. Jeste se Sterling protiv WH propisno izmasio, ali moram pohvaliti momka, vracao se u odbranu i vrlo korektno odigrao. Mislim da bi Flanagan trebao da leti iz prve postave, momak se trudi ne mogu da gresim dusu, al jednostavno probijace nas Pevci na toj strani kao majmune. Mogao bi i Ager da odigra na toj poziciji, cisto da se zakrpi. Sto se tice Kutinja, sobzirom da podize formu, i sve vise me iznenadjuje da svojim loptama, bice ok to po nas. Al bas sam se smorio kad sam cuo vest za Taticu, nisam ocekivao 6 nedelja, zaista puno, pa to je skoro do kraja januara. Mnogo smo uklet tim, strasno. Al na muci se poznaju junaci, doveo je to BR u red. Jel se pominje neko novo ime u vezi zadnjeg veznog u januaru?
                  Last edited by Nightbird; 10-12-13, 15:26.
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                    Jel se pominje neko novo ime u vezi zadnjeg veznog u januaru?
                    Nista novo. Mvila, Banega, Song i Reges.

                    Ljudi, nije sigurno da bi odatle pobedu odneli ni u najjacem sastavu. Ne znam za vas ali ja hocu samo da vidim muda da pustimo i da ovi sto budu igrali jednom pokazu da mogu bez Dzerarda. Red bi bio posle 15 godina da to vidimo. Rezultat mi nije toliko u prvom planu sad. Sparsi nisu ni Siti ni Celsi i mozemo da igramo s njima i u ovom sastavu. Hocu to da vidim mamu mu jebem.

                    Dzerard bi mogao da se vrati tek tamo za gradski derbi kad smo mi domacini.
                    sigpic

                    Comment





                    • Koliko smo samo ozbiljnija ekipa ove sezone, stvarno steta za ove glupe povrede, al uspecemo valjda do tog top 4.
                      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                      Comment


                      • Malo optimizma, ja sam uvjeren da ne gubimo i da Suarez nastavlja svoju seriju golova...

                        3-5-2 se nameće kao logično riješenje, Sterlinga smo već oprobali u toj formaciji, bio je solidan, dobro pokrivao pozadi što će i biti primarni zadatak ako bude u početnom sastavu. Kontre već ako se ukaže prilika, a uvjeren sam da hoće, kada ih je WH mogao dotući što ne bi i mi predvođeni Suarezom. Flanagan mi je nekako blag za tu poziciju, može on pokriti, ali bih pružio priliku Cissokhu, iskusniji je ako ništa i dobro će se uklopiti u već iskusnu zadnju liniju. Što se štopera tiče, Aggera bih ostavio na klupi, trenutno je u najgoroj formi od 4 štopera koja na raspolaganju ima Rodgers. Baš me zanima kako će to izgledati sa Allenom i Lucasom, kako će se nadopunjavati i da li će uspjeti iole zatvoriti Spurse. Dobra stvar je što oba igraju prilično povučeno i rijetko kada idu naprijed.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Brendanova zelja je da svi transferi budu obavljeni u prve dve nedelje januara i on zeli dva centralna vezna ako bude bilo mogucnosti, jedan dolazi sigurno. Salah se izgleda bas juri s tim da njega hoce i Totenhem, napadac samo ako bude neki jeftin. Song bio prva zelja za zadnjeg veznog ali kazu ljudi da se stvari konstantno okrecu sto se tice maltene svih meta.
                          sigpic

                          Comment


                          • #LFC are keen on proposing a small fee to take Toivonen on loan for the remainder of the campaign. (David Maddock)
                            E ovoga sam se plasio da cemo levata pokupiti nekog...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Polako, nije to sigurno nista. Mete od ofanzivaca su Mitroglu i Salah.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma sigurno je i Ola opcija...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X