Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve mi se cini da ce nam januar biti slab, a posto nema Dannya dva meseca, bice to grcevita borba za 4. mesto, ma kakvi, ovaj decembar smo debelo najebali, cudo treba da se desi pa da prodjemo dobro, a vec smo kiksali debelo protiv Hulla. 'Ajde videcemo sta ce sutra(danas tj) biti, ako se nabije Norwich, onda i mozemo da se nadamo, ako i tu dodje kiks, onda ne znam.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      ako i tu dodje kiks, onda ne znam.
      Ma jok, to Suarez het-trik u najavi, kao sto ima obicaj protiv njih.
      sigpic

      Comment


      • Fabrizio Romano ‏@FabRomano21 2h
        #Liverpool scouts are observing Juan Manuel #Iturbe every week. He's doing great with Hellas Verona. But he is an idea just for summer #LFC
        On je izgleda ideja samo za leto, ako, neka ga skautiraju, veliki je potencijal, samo neka gura ove sezone, a treba ga posle otkupiti od Porta, cisto sumnjam, kada vidim ko je sve krilo u Portu, propali Varela i Lica, uletece u prvu odmah sledece sezone.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Pa sad ce da uzmu Kvarezmu, nemoj tako .
          sigpic

          Comment


          • Liverpool FC ‏@LFC 48s
            Confirmed #LFC team v Norwich: Mignolet, Johnson, Flanagan, Agger, Skrtel, Allen, Gerrard, Henderson, Sterling, Coutinho, Suarez
            Confirmed #LFC subs v Norwich: Jones, Toure, Sakho, Moses, Alberto, Aspas, Lucas
            Manje vise ocekivano, Lucas na klupi, ali eto Allena. Sakho opet na klupi, a Agger u prvu, videcemo kako ce ovo da izgleda.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Jel Sako povredjen, o cemu se tu radi, koji kurac ne igra u poslednje vreme? Bas me zanima kako ce da odigra maloumnik Alen, ali moramo nabiti ove kanarince, bar 3 komada da im ga metne Luis.
              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

              Comment


              • ove cemo pregaziti, u to sam ubedjen. trebo je rodzers da ubaci sakhoa, ne znam o cemu se tu radi...
                izgleda da je resio da ubaci allena da mu skine pritisak jer zna da cemo ove napuniti pa valjda misli da ovaj nece kiksirati toliko mnogo, inace da je jaca utakmica ne verujem da bi ubacio allena.

                uglavnom ocekujem laganu pobedu veceras. norvic bas nnema sta da trazi danas.nisu oni taj kalibar ekipe.

                Comment


                • Cudi me da nijedan komentar posle ove tekme nije bio da osvajamo titulu.
                  sigpic

                  Comment


                  • pa da smo dobili neki jaci tim pa ajde ali ovako ne. ocekivala se pobeda manje vise sve drugo bi bio veliki kiks. kao sto se i sledeca utakmica MORA dobiti. ako hocemo u LS. ako dobijemo wh i tot onda mozemo da pricamo o tituli. mada onda bi po obicaju sledela losa serija i nastavak sistema toplo-hladno. realno plafon nam je da se plasiramo u ls i ja sam sa tim prezadovoljan. uzmemo neke pare i posle za sledecu sezonu zadrzimo suareza i staridza i dovedemo neke dobre igrace za sredinu terena i sastavimo ekipu. a ne ova anarhija.

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Cudi me da nijedan komentar posle ove tekme nije bio da osvajamo titulu.
                      I top4 je upitan, opametili se ljudi...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Moley ‏@MoleyBTK 1h
                        looks lie 4 players coming in January LB, MF, Forward and a GK, 2 out on loan #LFC
                        Moley ‏@MoleyBTK 1h
                        GK is Lee Nichols ( defo want him ) forward is Mitrologu loos nailed on, Mvila at MF about 80% done
                        A bek je Montoja. Ono, nije lose. Jos kad bi uzeli i Regesa zajedno sa Mvilom, brutalno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni je bas jak taj Grk,ogromno samopouzdanje ima bas jebena faca
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Dobar Mitroglu, bas golgeter pravi, dzoker s klupe onako, samo se nadam da Moley ne gresi ovaj put i da dolaze i on i Mvila i Montoja koji moze na oba beka.
                            sigpic

                            Comment


                            • I meni se Mitroglou svidja, mislio sam da je nerealan, jer stvarno odlicno igra, cenio bice skup transfer, ali posle mi rece Merlin da je poslednja godina ugovora. On, M'vila i Montoya, zaista nije lose ako mene pitate. Sta znam Montoya mi je ni tamo ni vamo, upgrade sigurno nad Flannaganom, jer moze i levo i desno.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ono kad bas ne ide kao sad protiv Hala, realno mozes da silis na Mitroglua i umuljas nesto. Taj tip napadaca nemamo i moze da doprinese a u tandemu sa nekim od ove dvojice moze da gura, posebno sa Suljkanom. U kupovima ove nizeligase bi trebalo da jede, fizicki dovoljno jak za PL. Svakako ga Brendo ne planira dugorocno, dolazi jer nemamo LS da dodju bolji od njega.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X