Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Pa nisam gledao moram da pitam jbg,jedva cekam objasnjenje kad i ove sezone ne odvede ekipu u LS zasto nije to uradio

    Brendo potrosio 45 miliona na Aspasa,Sakhoa,Illorija i onog Alberta
    Do pre nedelju dana maltene si govorio kako je Liverpul sve bolji i kako se sve poklapa, kako idemo u LS, sad podjebavas tu posle 2 lose tekme. Suarez inace odigrao covek prvu losu utakmicu otkad se vratio.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Do pre nedelju dana maltene si govorio kako je Liverpul sve bolji i kako se sve poklapa, kako idemo u LS, sad podjebavas tu posle 2 lose tekme. Suarez inace odigrao covek prvu losu utakmicu otkad se vratio.
      Sprdam se braticu sta si se primio
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Sprdam se braticu sta si se primio
        Rec da nisam cuo.

        Citam ovde sta ljudi inace pisu i ide ono standardno. Posle 2 pobede napadamo titulu, posle remija i poraza necemo ni u LS. Dajte sredine malo.

        Losi danas svi do jednog. Nema potrebe bilo sta komentarisati. Idemo na 2 pobede kuci pa onda opet kiks protiv Kokoski i u krug. Bicemo 4. samo kuci da se dobija i u gostima jos 4-5 do kraja sezone a mnogo laksa su nam gostovanja u 2. delu kada cemo biti jaci za jos 2-3 igraca.
        sigpic

        Comment


        • Ma kvaran je akan, kao kvaran zub xD

          Comment


          • Jesam li ti rekao brate,desno krilo,desni bek i zadnji vezni i sigurica LS,to sam ti rekao mada generalno igra dobro Liverpool nego moram ja malo za Suareza da ubodem
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Jesam li ti rekao brate,desno krilo,desni bek i zadnji vezni i sigurica LS,to sam ti rekao mada generalno igra dobro Liverpool nego moram ja malo za Suareza da ubodem
              Koji ce mi desni bek sada kad je jedini krsten levi bek povredjen 10 nedelja.

              2 zadnja/centralna vezna i krilo/spic. Posle cemo bekove. Glendzo je car a Ture moze da uskoci po potrebi. Meni bi levo sad Ager igrao a Sako stopera ali to necemo gledati sigurno.
              sigpic

              Comment


              • danas svi losi. odakle da pocnem... prvo sto upada u oko je glen johnson koji je totalno podbacio. za njim slede moses,lucas,skrtel. Sto je najgore skrtel je odigrao vrhunski tekmu ali je krivac za dva gola. Nije konstantan i to ga jebe mnogo. Mozes i henderson se videli nisu. Sterling se borio, svaka cast. Coutinho cim je usao pokazao kakav je majstor. Suarez je mozda odigrao najlosije ali nije imao podrsku. Ne moze uvek sve sam. Nije mi jasno zasto smo za celu utakmicu sutnuli dva tri puta u okvir gola. Mi i kad primimo gol umesto da napadamo, mi se branimo. pa jel ima tu logike ???

                ali dobro nema veze, realno svako ko je ocekivao trku za prvo mesto il je lud ili preambiciozan. LS je realnost i treba teziti ka tome. Cetvrti smo na tabeli iako smo kiksnuli 5 puta do sada sto je odlican rezultat.

                YNWA

                Comment


                • Vezni red je najveci problem trenutno i to je ono sto Rodzers u januaru treba da resava. To se videlo danas, a i u mecu protiv Evertona prosli vikend. Karamele su nas bukvalno pregazile na sredini i pravo je cudo kako smo izvukli bod. Danas potpuno bezidejno, bez i jedne stvorene sanse ako izuzmemo onu akciju kad je Mozes promasio gol sa dva metra.

                  Sto se tice pojedinaca danas, manje vise svi su podbacili. Ne znam samo koliko cu jos imati stpljenja da gledam Hendersona. Kao sto sam i ranije govorio, dobar je za back-up, nikako za startnih jedanaest. Osim zalaganja, ja nista drugo ne vidim kod njega. Ista prica je i sa Leivom.

                  Doduse danas nismo imali ni srece, ali klubu kakav je Liverpool faktor srece ni ne treba da igra presudnu ulogu u mecevima sa timovima poput Hull-a i slicnim.

                  Idemo dalje, sledece dve tekme moramo dobiti i pokusati sto bolje izneti ove teske meceve sto nas cekaju do nove godine, a onda juriti preko potrebna pojacanja.

                  Comment


                  • Evo i mene, nije me bilo neko vreme na forumu. Sto se tice jucerasnje utakmice veliki kiks zaista, kompletnan tim je zakazao, poptuno rasulo, ubili nas bunkerom ceo mec, nismo mogli da prdnemo. Sto kaze Fresko brat u neku ruku smo limitirana ekipa, nikakvih resenja nismo imali na onu bunkericu Brusa, ja sam tu i racuno kiks, Hal uvek bila jebena ekipica, i plus do jucerasnjeg meca samo par golova su primili kuci. Juce se videlo koliko nam fali u timu nekakav motor, pokretac, motivator kad ne ide, jbg nece uvek Suljo i Dzi biti raspolozeni da izmisle akciju i gol. Jbg sve u svemu da se okrenemo novim mecevima, i da se nabiju Norvic i West Hem, pa posle kud koji, mili moji.

                    E sad, @Nese nadovezao bih se na tvoje racionalno misljenje, ljudi svasta pisu za lfc, jednostavno cas uzdizu tim, cas srozavaju u skladu sa rezultatima i formom, realno najvisi domet je to 4 mesto, odma sam to znao na pocetku sezone. Postoje trenutno 3 tima koja cu jaca od nasi to je evidentno. Mi cemo se boriti sa Junajtedom i Totenhemom grcevito za to mesto koje vodi u LS. Ako se odradi dobro januarski prelazni rok, tj ako se dovedu zadnji veznjak, levi bek i krilo, gotovo sigurno verujem da cemo uspeti.
                    Last edited by Nightbird; 02-12-13, 11:01.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Pastore je propao, ne bi ga doveo nikad, sem ako je cena neka smesna, ali cini mi se da PSG nece nikoga prodavati, pa ni njega.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Comment


                        • Mirror javlja da se ide po napadaca Dannya Ingsa u januaru, satro top prioritet, back up napadac I guess, Moley potvrdio da je prica tacna. 17 tekmi i 10 golova...............u Champiosnhipu.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ti napadaci u Cempionsipu bas znaju da budu macka u dzaku - Vikam, Rouds, Glen Marej, Ebans Blejk, Deni Grejem...
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma sta mi naprica...
                              Na Wickhama i zaboravio, kad su ga najavili kao neko cudo, ja ga nikad nisam gledao, ono panj zesci, malo iznad proseka.
                              Ma ovaj nista specijalno, na njega izgleda samo solucija za back up, cenim da se nece trositi neka luda suma, sve je to jer se Danny povredio, a Aspas isto povredjen, ako se i Kanibal povredi, najebali smo, morace Stivi u napad.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Mitroglou mnogo bolja opcija, za 7 miliona baš sića. Mogli bi se opeći opasno sa ovim iz Championshipa, a nakon svih ovih promašaja to je zadnje što nam treba.

                                Cissokho je kako stvari stoje vrlo blizu odlasku, što se mene tiče daleko mu kuća bila... Imao je priliku nije je iskoristio, samo što će njegovim odlaskom mnogo bosti u oči transfer politika Rodgersa i ovoljetna "pojačanja".
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X