Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
    E kad igrač poput Wizdoma vozi ovo onda samo mogu da zamislim šta rade Ronaldo i Messi sa svojim mašinama,novcem uopšte
    тенк

    Comment


    • Moley ‏@MoleyBTK 5m
      Raheem sterling going on loan in January , hope he likes Brighton beach #lfc
      Ovo samo znaci da ce BR da pazari u januaru krilo, ili krilnog napadaca 100%, i da se mozda i nece mnogo davati za defanzivnog veznog.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Ovo samo znaci da ce BR da pazari u januaru krilo, ili krilnog napadaca 100%, i da se mozda i nece mnogo davati za defanzivnog veznog.
        Salah i Reges ili neki drugi nesto jeftiniji zadnji vezni.

        Treba Rahimu pozajmica, Ajbiju takodje.
        sigpic

        Comment


        • Svakako, mada ja od Sterlinga ne ocekujem mnogo, ali zato od Susa ocekujem bas velike stvari kad se vrati, jbt momak se sprda tamo u Almeriji, koliko je BR ubo sa tom pozajmicom, u pravi cas dobija utakmice, i valjda ce se vratiti nikad zreliji. Ono sto me bas raduje, je to da sada vise koristi desnu nogu, par puta dobri pasove odigrao, i cak sutnuo jako desnom nogom, bitno je da tu vezba da se ne ogranici samo na levicu, koja mu je isto opaka.

          Fernando mi bas najrealniji, kako bi sa njim uboli, prava zver koja nam treba. Salah odlican, mada ja ciljam na vise, mozda nas BR iznenadi.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • BR o Susu:

            "Suso makes things happen," said Rodgers at the time. "He is tactically very good and strong technically with the ball. I love that type of player.He knows he still has a lot to learn but he's a good kid. He has got a really good appetite for the game. He is on the same page in terms of the tactical idea for the team. If his fight matches his talent then we will have a very good player."
            Vratice se i bice nam pojacanje sledece sezone. Sto se Sterlinga tice odmah bi ga prodao.

            Za sad se pominju od krila najvise Salah i Konopljanka mada je vrlo moguce da necemo dovoditi taj tip igraca. S obzirom na to da Suarezu i Staridzu odgovara 3-5-2 i 4-2-2-2 mnogo vise nego 4-3-3 vrlo moguce je da ce se ici po nekog igraca profila Kokea koji je pravi all-rounder i koji ce ovo sto BR trazi od Hendersona da izvede duplo bolje.
            sigpic

            Comment


            • Nesto su bas pricali na twitteru o 4-2-2-2. Realno, Suso se ubio za tu poziciju, on i Coutinho bi bili bas jak tandem iza ove dvojice. Ali ne brine mene Suarez, njega izgleda gde god da stavis on ce da pokriva, tako da on ne zavisi ni od koga, ali Danny zavisi. On jednostavno mora da bude u tom centru, mada znas i sam, da kod 4-3-3, Danny i Suarez su uvek oni koji zauzimaju vise centralne pozicije, dok onaj treci u toj formaciji izigrava klasika krilo, e sad kakvo, zavisi od igraca, kada je Coutinho tu, onda je to vise "cut inside" krilo, a kada je Moses u pitanju, onda ta trojka deluje dosta raznovrsnije, po pitanju pozicija, kada u jednom momentu, svako moze igrati bilo gde na te tri pozicije, upravo zbog Mosesa koji igra na sve tri pozicije i oba krila.

              Meni se sve cini da BR hoce da uvede sistem u svaku formaciju, i da jednostavno ne zavisimo od jedne, pa se vise i ne moze govoriti o stalnoj formaciji, BR ce to stalno rotirati, normalno ne stalno, ali dovoljno da se igraci naviknu. Ovo sa Fulhamom, po sastavu delovalo kao 4-3-3, ali je bila klasicna 4-2-2-2, treca formacija koju je BR probao ove sezone. Raznovrsnost...

              Elem kad smo kod tih krila, pominje se i Sidney Sam, on bi se glat uklopio, a u poslednje vreme se pominje i Alexandru Maxim iz Sttudgarta onaj Rumun.
              Last edited by Freshman; 11-11-13, 18:22.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Sad tek shvatam sto BR nije hteo Eriksena i dobro je sto nije, decko bez trunke krvi i borbenosti. Pritom nije polivalentan i ne moze da iznese ove promene koje Brendo forsira.

                Meni je 4-2-2-2 uvek bila gotivna formacija. Gotivno mi je prakticno sve sto nije klasicna 4-4-2 i 4-2-3-1. Moze i to da bude nas fazon, mada koju god formaciju da igramo vidis prepoznatljiv fudbal. Zbog toga sam presrecan.

                Ovo 4-2-2-2 u boldovanoj dvojci zahteva kreativca(Kutinjo) i klasa radnika koji pokriva sve i svasta. Videsmo protiv Fulama da je Hendo defanzivno pomagao i u sredini i Dzonsonu desno, davao lopte, otvarao se i na krilu i vukao u sredinu, na momente cak i levo, usao i u par sansi ali mu alavi Dani nije dodao. Ipak znamo da on nije kvalitet za prvu postavu. E onda ja razmisljam, ko to sve moze da odradi na vrhunskom nivou i odjednom mi samo Kvadrado pred ocima kako leti po terenu. Desna strana mu je taman prirodna i tu se najbolje snalazi. Sa Dzonsonom bi unistavao. Pritom bi imao slobodniju rolu koju inace zeli i koju je dobio sad u Violi te bi ga bilo svuda. Odradjivao bi defanzivu, za presing je car, ubacivao bi se iz drugog plana i bio vrlo moguce i treci strelac ekipe iza ove dvojice. Idealan igrac. Pritom moze povremeno i na klasicnog beka, jebe kevu za wing backa u 3-5-2, cak i centralnog moze po potrebi. Lud lik, savrsen za nas.
                sigpic

                Comment


                • Ne mora da znaci da taj drugi mora da bude radnik, ubaci jakog zadnjeg veznog, i Glen nece imati problema na desnoj strani, realno Lucas ne moze mnogo da pokrije i tu da mu pomaze, kao ni Stivi, ali neki strasan zadnji vezni bi to glat odradjivao, samim tim ostavljajuci manje posla za to krilo na desnoj strani, a sta bi tek dva radila. A Suso se bogami dosta popravio u defanzivi i sjajno igra presing i na zadnju liniju, ali je poceo i nazad da se vraca.
                  Hendo je pravi BTB, ali njegov nivo kvaliteta nije visok, realno je da on ispadne iz formacije kada bolji dodje, samo velika borbenost i zelja ga mogu vratiti u prvih 11, na njega uvek treba racunati.
                  Bio bi zacudjen Eriksenom, pogledao sam mu heat map sa Svrakama, pokrivao ceo teren covek, ali, nije on taj lik koji ce da grize slazem se, nije takva persona, plus je najbolji kada je u centralnim pozicijama, ali pokriva dosta terena i postao je radnik, njemu samo fali da radi presing.

                  Cuadrado je idealan za mnoge timove, njega kad bi doveli, dobili bi sve sto nam treba i resili dosta problema, ali sumnjam da je on realan i finansijski dostupan, Viola ce dosta love da trazi.

                  Videcemo kakvog ce BR traziti, svakako neko krilo koje moze na obe strane da igra, a do sada se samo takva imena i pojavljuju. Zadnji vezni zna se, mora da bude top prioritet, ali sa odlaskom Raheema, trebace i taj krilni i to neki opasan, samim tim Moses pada u back up opciju, sto je i vise nego sjajno, plus, na leto ne moramo da ga otkupimo ako u januaru dodje opasan krilni, jer nam se onda i Suso vraca, i rotacija ce biti nikad jaca.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment




                  • Ode Berba po burek.

                    Valjda će Rodgers uskoro objelodaniti potencijalne mete za januar. Mada se polako to nazire, ali bi bilo dobro čuti njegovo stručno mišljenje.
                    Last edited by Merlin; 11-11-13, 18:48.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Ja sam za to da se otkupi Viktor jer je veliki radnik, dobar momak i izuzetan timski igrac. Moze oba krila i second-strikera da igra, vrlo znacajan moze da bude. BR treba vise minuta da mu da, s tim da sad mozda i taktizira s njim da ga Celsi lakse pusti na leto.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kvadrado je moj san jebote

                        Zabili smo najvise golova u PL od januara, čak 61
                        Last edited by bjelaksson[YNWA]; 11-11-13, 23:14.

                        Comment




                        • Zanimljiva komparacija, a treba uzeti u obzir i činjenicu da smo čak 5 kola igrali bez najboljeg igrača.



                          Golovi u dosadašnjem dijelu sezone.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • http://www.sportske.net/vest/transfe...ka-154163.html

                            Nadam se da je ovo samo lupanje...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • samo da se javim da sam ziv...da ne mislite da sam umro od dosade zbog jebene reprezentativne pauze...sutra subota a nema engleza...fuck my life...sta cu da radim citav vikend

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X