Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imali smo oko 30 šuteva na gol danas
    Odlicna igra, sve za 10

    Comment


    • Suarez vec sada na prvom mestu liste strelaca,deli to mesto sa Staridzom i Aguerom.Toliko mu je trebalo.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
        Imali smo oko 30 šuteva na gol danas
        Odlicna igra, sve za 10
        Ni Bayern ne bude dominantniji.

        Liverpool made 722 passes today with a success rate of 90%.
        Ovo je ono što najviše raduje. Vezni red je napokon izgledao ozbiljno i dorečeno, za jednu od prve 4 pozicije. Slična utakmica kao i sa WBA, izgleda da nam sada dolazi sindrom inferiornosti protiv jačih ekipa, pošto ove "male" dobro apsolviramo do sada. Dobra igra trojca u sredini, Gerrard ponovo zablistao, par strašnih lopti kakve on samo može izmisliti, Hendo ponovo dobio na čvrstini i ponovo su njegovi pasovi došli do izražaja. Ni Lucas nije izgledao loše, nije se mogla ponoviti situacija kao protiv Arsenala kada su sva trojica bila 2 metra iza usamljenog Ramseya koji nam je zapečatio sudbinu. Sa ovako trkački raspoloženom i povezanom sredinom terena možemo na kraju doći do LP, potreban je još jedan klasni igrač, od onih što su se do sada povezivali sa nama svakako bi najbolja opcija bio Song ili Matić, ali vidjećemo još dosta vremena ima do januara.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • http://www.youtube.com/watch?v=Vw6fXCRXIdI

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Opet jebena pauza, daj bre neku peticiju sirom sveta da organizujemo da se ukinu reprezentacije, smorili su mnogo.
            Najgora stvar za klupski fudbal,reprezentativna pauza,smuci se svakom istinskom ljubitelju fudbala,sutra gledamo derbi na Old trafordu,a vec za vikend Linhestajn-Gruzija (na primer),mislim stvarno smesno,ali realnost je ta,da Platinija i Blatera boli uvo za to sta misli prosecan navijac.
            Sto se tice danasnje tekme, savrsenstvo od fudbala. Kuci mozemo da igramo ovako skoro stalno, siguran sam.
            Sada dominirate u tim malim utakmicama kod kuce,sto prethodnih sezona nije bio slucaj,vidan napredak,strasan tandem u napadu,ali sredina terena malo vise tanja u odnosu na Arsenal,City i Chelsea,klupa vrlo slaba,to su neke mane,ali kad se pogleda tabela,to se i ne oseca,za sada.
            sigpic

            Comment


            • Odlicna utakmica jucer,napokon i Anfield opet postaje neosvojiva tvrdjava.Suarez u nevjerovatnoj formi,samo me strah da se on i Sturridge ne pobiju oko toga ko ce biti najbolji strijelac .Po meni mane ove ekipe su Hendo i Lucas koji nisu igraci za velikih utakmica,takodjer fale nam zamjene za bekove,a pogotovo za Enrique-a i dobro bi nam doslo jos jedno krilo.Nadam se da cemo nesto od ovoga rjesiti u januaru jer steta bi bilo da iduce sezone ne budemo igrali LP opet.Naravno velike pohvale i za sefa,odusevljava me sve vise i vise.



              Suso najvise asistencija ima od igraca mladjih od 20 godina u TOP5 liga.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Swansea want to sign Raheem Sterling on loan, writes Dean Jones in the Sunday People.
                Pogubio se Sterling ove sezone, pozajmica bi mu dobro sjela.

                Ovo za sada je odlično, mislim da je ispunjen cilj za ovih prvih 11 kola. Još da danas Arsenal kiksa, a uvjeren sam da United uzima barem bod i ovo kolo će biti savršeno. Eh, ono što će pokazati našu snagu i da li smo zreli za podvig, jeste decembar kada u 4 kola gostujemo kod Tottenhama, Cityja i Chelseaja. Tu ako bi izašli iz 2 meča kao neporaženi - puna šaka brade. Januar će svakako prelomiti sezonu, ako se adekvatno pojačamo i pripremimo za završni dio sezone lako se može do top 4, ali ako ponovo ostanemo kratkih rukava, vjerujem da će to konkurenti iskoristiti, oni ne štede kakvo god stanje na tabeli bilo.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • http://www.sportske.net/vest/dzet-se...ar-153629.html

                  Ne znam da li je bilo, ali...
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Kreten sjebo ovu strasnu Panameru Turbo jebo sebe, sta bi ja dao za krug u ovome
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Jbg, umislio da je to off road auto, pa resio da oproba, nece da moze. Da je imao Toyotu Landcruiser iz 91. lagano bi izasao...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Pa jbt treba mu oduzeti vozačku zbog ovoga, onakvu mašinu da skrnavi...

                        Comment


                        • ni na terenu nije nista bolji...

                          Comment


                          • Hendov heat map protiv Fulama.



                            Mnogo bitan igrac za nas dok ne dovedemo ozbiljnog zadnjeg veznog, cak i tako bolesno limitiran.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pokidao covek tekmu, nema tu dalje price...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • E kad igrač poput Wizdoma vozi ovo onda samo mogu da zamislim šta rade Ronaldo i Messi sa svojim mašinama,novcem uopšte

                                Comment

                                Working...
                                X