Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Song, Alex Song, iz Barce ???

    Sumnjam ja u to, nikad se on meni nije svidjao kao igrac, ali ako za sicu dodje, moze, mada cisto sumnjam da ce u nedostatku stopera Barca prodavati njega, doduse on i nije igrao nesto te pozicije, ko zna.
    Transfermarkt Songa procjenjuje na 18 miliona evra, vjerujem da se to može spustiti do nekih 15 miliona. Alex je i došao u Barselonu kako bi se nadomjestio nedostatak štopera ali to je po meni bila pogrešna odluka jer on baš pogubljeno igra na CB-u. Koji god klub bude baš zagrizao za Songa u zimskom prelaznom roku, relativno lako će moći da ga dovede, moje mišljenje. Jbg, umjesto da igra, on najbolje fudbalske godine provodi na klupi, ulazeći u igru povremeno pred kraj utakmice.

    Za LFC Song bi bio odlično pojačanje, stabilan zadnji vezni sa prilično tačnim pasovima.

    Comment


    • Pa i treba da pegla klupu kada je umislio da je zvezda bez koje Arsenal ne moze

      Comment


      • BR: "The reason we changed to it was because we were without a number of players. The system I will always prefer is 4-2-3-1 or 4-3-3."
        Sa konferencije. Znao sam ja da je 3-5-2 back up plan od samog pocetka, ali i kao takav, BR se pokazao kao poprilicno svestran trener. 4-3-3 kad svi budu zdravi se ocekuje, i cenim da BR zeli tog zadnjeg veznog i krilo u toj trojci, posto je Moses samo na pozajmici, a i trazi se kvalitetniji. Kad bi se nekako docepali Griezmanna...
        BR je inace rekao kako zeli da jos vise unapredi prvi tim, misleci na prvih 11, ocekujte da se kesira novac u januaru.
        Last edited by Freshman; 09-11-13, 00:22.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Confirmed #LFC team v Fulham: Mignolet, Johnson, Skrtel, Agger, Cissokho, Lucas, Gerrard, Henderson, Coutinho, Suarez, Sturridge

          Confirmed #LFC subs v Fulham: Jones, Enrique, Alberto, Moses, Sakho, Allen, Sterling

          Samo pobjeda dolazi u obzir.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Cou,Suarez,Sturridge
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • 4-3-3 posle dugo vremena... Cou levo ce biti verovatno, mada on ce dosta biti u sredini, otvarajuci Aly prostor i tako stvarati rupe pozadi...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • да видимо како ће ово да испадне. победа императив!

                Comment


                • Ima li neko dobar neki stream za Lfc,da ne trazim po netu....sad tek vidim da SK ne prenosi tekmu...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Ima li neko dobar neki stream za Lfc,da ne trazim po netu....sad tek vidim da SK ne prenosi tekmu...
                    Prenosi cetvorka

                    Comment


                    • Солидно. Сасвим.

                      Comment


                      • Ovo nam je trebalo pred gradski derbi. Sad opet dobro staro mucenje s Martinezom. Opet jebena pauza, daj bre neku peticiju sirom sveta da organizujemo da se ukinu reprezentacije, smorili su mnogo. Bice pretesko dobiti ali posle imamo Hal u gostima i Noric i WH kuci, tu moraju 3 pobede da se uzmu i posle toga bar bod protiv Pacova.

                        Sto se tice danasnje tekme, savrsenstvo od fudbala. Kuci mozemo da igramo ovako skoro stalno, siguran sam.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Opet jebena pauza, daj bre neku peticiju sirom sveta da organizujemo da se ukinu reprezentacije, smorili su mnogo.
                          Gde da potpisem???
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne znam da li sam se ikad vise radovao pauzi za repke nego sada

                            Prvo Arsenalu mogu da se vrate povrijedjeni igraci, a drugo imat cu cist vikend da ucim

                            A vama koji nemate nekih obaveza ka ucenju, vikend ce da vam bude smoran drama. I feel sorry for you
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • suso30fernandez ‏@suso30fernandez 1m
                              Well done Liverpool . I watched the game another win.
                              Happy to see Suárez scoring and my friend José Enrique back to the field xx
                              Kako ce on da kida kad se vrati...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment




                              • Hendo danas odigrao strasno, uzeo veliki broj lopti na sredini, asistencija, 100% uspesnost startova, 87% pass accuracy.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X