Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Procitao sam negde da Kutinjo nece poceti mec, verovatno ce ga BR ubaciti u drugom poluvremenu, ali sta je sa Mozesom oce li startovati?
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Nema umesto koga da startuje, i on ce biti udarna sila sa klupe...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment




      • Majstori danas nastavljaju svoju seriju.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Sretno danas pa nek bolji tim pobijedi
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Sme neko u avatar na mesec dana ?
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Liverpool FC ‏@LFC 1m View translation
              Confirmed #LFC team v Arsenal: Mignolet, Flanagan, Cissokho, Toure, Skrtel, Sakho, Lucas, Gerrard, Henderson, Suarez, Sturridge
              Ipak Coutinho sa klupe, ali Flanagan...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Očekivan sastav, samo što niko nije očekivao Flanagana u ovako važnoj utakmici. Johnson ponovo povrijeđen, strašno kakav je peh čovjek, ne da se usranom do potoka... Jedino što me raduje jeste što sada imamo i na klupi pouzdane igrače koji mogu prelomiti meč, tako da ako zagusti očekujem Coutinha i Mosesa, mada očekujem ih svakako da dobiju priliku u 2. poluvremenu.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Flanagan u prvoj znaci...

                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Šta ti je klocu, pokidaće kao protiv Cityja onomad, nemoj da si smiješan Freshmane.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Pa tome se jedino i nadam, da ce onako zeljan igre da pokida.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Zasto Flanagan, Zasto ?

                        Comment


                        • Podrska Flanaganu!

                          Comment


                          • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                            Zasto Flanagan, Zasto ?
                            Pa i nije imao mnogo izbora poslije povrede Johnsona, jedino Kelly ili da je gurnuo Tourea na beka, a Aggera na štopera, ali to je već mnogo lošija opcija budući da ćemo igrati sa isturenim bekovima, a to ne leži mnogo Toureu. Defanzivno da, ali ofanzivno bi već bili inferiorni. Možda je i Hendo mogao na beka, ali mislim da je Flanagan najbolja opcija u ovom trenutku...
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Sramota, Hendo ce me oterati u grob, katastrofa sredina,katastrofa odbrana, nije mi jasno zasto Agger ne igra ako nista bar znam da ce pruziti maksimum i ostaviti srce na terenu.

                              Nadam se da ce Rodgers da nauci dosta iz ove tekme, i zeleo bi da vidim sledeci put Allena umesto Lucasa jer ne moze nikako gori biti.Takodje, da se vratimo 4-3-3.
                              Batali 3-5-2, nemamo mi bocne igrace za tu formaciju.
                              Kapiram da se Glendza povredio ponovo dok sam ovo pisao, tako da ili Kelly ili Flanagan mogu da nam igraju WB .Treba nama jos kvaliteta i dubine u sastavu za nesto vise.

                              Okrenuti se tekmi sa Fulhamom koja nam je must win, pa onda protiv Evertona na tesku tekmu.
                              Last edited by bjelaksson[YNWA]; 02-11-13, 19:40.

                              Comment


                              • Cim sam video Flanagana, znao sam da nam ne gine poraz i losa igra. Prespor, preslab, nema tehniku, momak je debelo ispodprosecan igrac i ne sme ni na akademiji da bude, a kamoli u prvoj postavi LFC u derbiju protiv Arsenala. Desna strana nam nije postojala, ako je nesto bitno u ovakvoj formaciji to su all round bekovi, a mi ih nismo imali veceras. Na levoj stranil Aly koji je toliko propao da ja vise ne prepoznajem onu munju iz Porta i Lyona. Covek je prespor, limitiran u napadu, a u odbrani ga nema. Dakle mi smo danas ustvari igrali 3-3-2 formaciju.

                                Vezni red je realno tehnicki inferiorniji od Arsenala, i tu sam ocekivao da budu bolji, ali sam isto tako ocekivao da iskoristimo situaciju Artete na DMF, medjutim lik je odigrao bas vrhunski i tu nema price. Gerrard bas slabo, a ovu dvojicu necu vise nikad da spomenem da ce nekad biti dobri igraci.


                                I ostaje nam samo napad koji je nesto radio, kasnije je usao roviti Coutinho, Mosesa nisam ni video kad je usao, uglavnom nisam ni gledao poslednjih 5 minuta.
                                'Ladan tus i golcina Ramseya nas je ubila u pojam, a mogao je i Giroud da nas nacne.

                                Nije da nismo imali sanse, imao je Suarez onu jednu, Cou jednu, msm i Danni jednu, ali sve je to vrlo slabo.

                                Mislim, nije smak sveta, nije da nisam ocekivao poraz, mi se ne borimo za titulu i nemamo takav tim za tolike domete, top4 na kraju i svi ce biti zadovoljni. Da bi osigurali to mesto, u januaru nam trebaju pojacanja, zadnji vezni pod obavezno, a mozda i neki desni bek, ako Glenna ne bude bilo ovako konstantno.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X