Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rabio naravno samo ne znam koliko je to ozbiljno a i ne bi trebalo PSZ da ga pusti.

    Otici ce Mata najverovatnije u Atletiko pre ili kasnije.

    Jedno je limitirani ali korisni trkac Viktor Mozes a drugo virtuoz i jedan od TOP5 igraca lige zadnje 2 sezone Huan Mata.
    sigpic

    Comment


    • Istakao Rabiot da zeli vise vremena na terenu, i da bi zbog velike konkurencije mogao potrazi drugu sredinu u januaru, a iskreno da ti kazem, ne interesujemo se samo mi, vec i pokvareni Wenger. A imaju oni veznjaka pun djavo, mislim na PSG.

      A cuj u Atletico... Nemaju oni tu lovu...

      Ma nije meni Moses limitiran, samo je los passer, ostalo sve ima, igra sa obe noge podjednako, dribling vrh, meni uvek bio gotivan Victor, odlican razbijac po krilu. Dzaba sve sto si nabrojao za Matu, kada je on sada klupa mocnom Oscaru.
      Dovoljno je da ne igra, da ovaj zatrazi transfer i da neko iskesira lovu, tipovao bi na Arsenal, ali zaista, njima najmanje treba jos jedan ofanzivni veznjak...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Istakao Rabiot da zeli vise vremena na terenu, i da bi zbog velike konkurencije mogao potrazi drugu sredinu u januaru, a iskreno da ti kazem, ne interesujemo se samo mi, vec i pokvareni Wenger. A imaju oni veznjaka pun djavo, mislim na PSG.

        A cuj u Atletico... Nemaju oni tu lovu...

        Ma nije meni Moses limitiran, samo je los passer, ostalo sve ima, igra sa obe noge podjednako, dribling vrh, meni uvek bio gotivan Victor, odlican razbijac po krilu. Dzaba sve sto si nabrojao za Matu, kada je on sada klupa mocnom Oscaru.
        Dovoljno je da ne igra, da ovaj zatrazi transfer i da neko iskesira lovu, tipovao bi na Arsenal, ali zaista, njima najmanje treba jos jedan ofanzivni veznjak...
        Ima Atletiko taman za jedno to pojacanje i vrlo moguce da ce biti Mata.

        Sumnjam da ce Rabio kod nas, tipujem na nekog slabije primecenog i potcenjenog tipa Fernando. Ne ocekujem imena u januaru, hocu zadnjeg veznog i krilo/spica da popunimo rotaciju i da ima vise neko i da udje s one jebene klupe i nesto uradi.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ima Atletiko taman za jedno to pojacanje i vrlo moguce da ce biti Mata.

          Sumnjam da ce Rabio kod nas, tipujem na nekog slabije primecenog i potcenjenog tipa Fernando. Ne ocekujem imena u januaru, hocu zadnjeg veznog i krilo/spica da popunimo rotaciju i da ima vise neko i da udje s one jebene klupe i nesto uradi.
          Sumnjam, debeli su stekarosi ovi iz njihove uprave, zbog izgradnje novog stadiona, zato i ove nisu nista potrosili od novca Falcaa, sto je nekih 40m, 20m pojele razne agencije koje su vodile onaj "ilegalni" ugovor Radamela. Sumnjam da oni imaju da iskesiraju za Matu, ali ako to urade...

          Sto se nas tice, sve je moguce, 15m je cena za malog, a mali je hodajuca kopija Fellainia, samo 10x brza, agilnija, kreativnija, tehnicki potkovanija i bolja u pass igri kopija.
          A pazi, moguce je da mi krenemo i po Cabellu, i za njega je suma oko 15m i Montpellier je spreman da proda.
          A sto se Fernanda tice, taj je standardan, samo videcemo, BR ce nas iznenaditi sigurno.

          Ovo sa Aggerom mene muci, lik realno mozda ode u januaru. Inace, napisah ti za Montoyu, cudi me da nisi nista napisao, sta mislis o njemu kao nasledniku Glena Johnsona ???
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ma kakav Montoja, pre bih Huana Pabla Montoju nego ovog iz Barse. Moze doduse backup da bude. Zamena za Glendzu nece lako da se nadje a on nece izgleda da produzi ugovor.

            Odakle ti to za Agera? Inace mislim da ce opet zaigrati i da je samo pitanje vremena, realno je i bio u losoj formi ali sad ce Skrtel uskoro opet nesto sjebati, evo vec je imao jedan flop protiv WBA ali se ispravio tako da ce brat da se vrati gde mu je i mesto a to je prva. Skrtel je Skrtel, moze da igra jedno vreme kako treba ali u sustini budala.
            sigpic

            Comment


            • Dobar je Montoya, nemoj tako.

              A sto se Aggera tice, Telegraph objavio clanak, a i Liverpool Echo, imas dosta izvora na twitteru, ne kapiram kako nisi video.

              Asked by a Danish TV station what it would take for him to leave Liverpool, Agger said: “First of all, if I don’t play.

              “If the manager doesn’t think I’m good enough that could make me leave Liverpool. I’m here to play football, nothing else. So if I don’t play football then I don’t want to be here any more.”
              Inace Daily Fail kaze da se borimo za Salaha iz Basela.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Salah strasan igrac....veliki potencijal....samo 21 godina...a igra tako zrelo...lucidan,brz,veoma pokretljiv,dobar asistent,sjajna leva noga....fino resenje ako se dovede...kontam da bi on i Kutinjo cudo pravili...

                Comment


                • Mata koliko god bio dobra opcija, isto toliko je nerealan za januar. Iskren da budem i ne očekujem da se ide po igrača takvog tipa, vjerovatno nećemo ni finansijski biti toliko stabilni da bi ga doveli + to nije pozicija koja nam najviše škripi. Dobar zadnji vezni, više od same konkurencije Lucasu, igrač za početnih XI, te da se popuni roster sa igračima za klupe. Recimo Johnson kada se povrijedi nema ga ko adekvatno zamijeniti, tu je Toure, ali ne možeš od njega očekivati da ofanzivno odrađuje onoliko koliko i Johnson, tako da se onda cijela postavka igre mora mijenjati. Sad koji veznjak bi to mogao biti se još uvijek ne može reći, ali sam siguran da Rodgers ima u planu ako ne i više opcija, samo je pitanje vremena kada će to objelodaniti. Bilo bi poželjno da se do prijelaznog roka držimo među prva 4 tima, mislim da bi to dodatno privuklo većinu igrača.

                  http://www.liverpoolfc.com/news/late...lon-d-or-prize
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Треба задржати агера до краја сезоне за сваки случај. Јебем ли га, никад не знаш кад ће нешто непредвиђено да се деси...

                    Comment


                    • Daniel Agger @DanielAgger 6h
                      Please stop all the tweets about me leaving! I'm not going anywhere! Will be back in the team soon Y.N.W.A
                      Oglasio se i on povodom ovih prica. Da je Suarez pa da sumnjas, al' Ager jedan od malobrojnih kojima verujem. Bice on tu do kraja sezone sigurno, moguce i da zavrsi kod nas ako ga Barsa ne bude htela do kraja karijere.
                      sigpic

                      Comment


                      • E, i to je gotovo onda, ma nisam uopste verovao da ce ici, dzaba drame ovi na twitteru...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Liverpool have not given up trying to sign Alonso, there is still a good chance..

                          He likes the idea of living in London but obviously still loves the club..

                          Lets wait and see..

                          Cheers

                          Macca
                          Evo i Macca potvrdjuje da smo i dalje u igri za Alonsa. Voleo bih da ga vidim u januaru vise nego bilo koga drugog u Liverpoolu.

                          Comment


                          • Krenulo ove naše vlasnike, Red Soxi prvaci, Liverpool na dobrom putu da završi među prve 4 ekipe, a čak su i djelimični vlasnici Rome za koju znamo kakve rezultate ima do sada.

                            Xabi je ono što nam je potrebno, onaj djelić "slagalice" koji je potreban da bi ukomponovali ekipu za najviše domete - Ligu Prvaka. Opet mi sve to izgleda nerealno, barem za sada, al' gdje ima dima ima i vatre. Mislim da bi prije stigao u Liverpool nego u recimo redove Chelseaja. U januaru kad bi stigao samo on, više nam niko ne treba, a sasvim solidne igrače bi onda imali i za klupe. Ali...
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • http://www.lfc-balkan.com/2013/10/co...nitivno-vraca/

                              Comment

                              Working...
                              X