Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Brendan Rodgers : Coutinho ? "He might just be short for this weekend,I think, after the weekend, he'll be fine." #LFC
    Evo BR rekao za Coutinha, dakle ipak prerano ocekivati da ce biti za WBA.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • protiv arsenala nam treba vise nego ista, wba mora da se dobije i bez njega.

      Comment


      • Dobre vesti...protiv WBA i nekako,za Arsenal nam bas treba...

        Jedva cekam da vidim tu petorku... Moses,Koutinjo,Suarez,Staridz i Dzerard...

        p.s. Samo...zaeban je WBA.Umeju oni lepo da igraju protiv jacih ekipa.Dobili UTD-a na OT,a igrali 1:1 sa Arsenalom...;)
        Last edited by z0La; 24-10-13, 22:40.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...gusons-6240271

          Ferguson has angered many of his former players with his stories about what went on behind closed doors at Old Trafford.

          Rodgers insists he will never follow suit and repeat what goes on inside the Liverpool dressing room.

          “I’ve been a manager for a short period of time and even in that period I’ve been offered the opportunity twice to write a book: once with Swansea’s promotion to the Premier League and then coming here,” he said.

          “At this stage of my life I have absolutely no interest in it. My focus is purely on doing the best I possibly can for the club.

          “I would like to think in the changing room I have we can always speak honestly and openly. I would be bitterly disappointed if the players felt they couldn’t say something because the manager might repeat it in times to come.”
          Fino mu obrusio Brendan...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • http://www.thisisanfield.com/2013/10...est-brom-unit/

            Jedna zanimljiva analiza pred meč sa WBA, kome nije mrsko da pročita može se dobro shvatiti kako igra WBA i šta nas očekuje - jako težak meč. Bilo bi dobro da je Coutinho spreman, ali izguraće se i ova tekma nekako. Spominje se i Alberto da bi mogao početi utakmicu protiv WBA. Smiren je i staložen, ima fin pas, iako je to uglavnom prvom do sebe cijenim da bi mogao dati par upotrebljivih lopti za Suareza i Sturridgea. Ni pregled igre mu ne izgleda loše, iako ga ne bih gurao u vatru jedino zbog činjenice da još nije provjeren igrač i sumnjam da je spreman za cijelu utakmicu.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Liverpool are keen on Hannover goalkeeper Ron-Robert Zieler as competition for Simon Mignolet. He has a £7m release clause. (BILD)
              Pa sta ce nam sad ovaj momak, back up sa Simona ???
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Nece on kod vas, to je nas klinac .
                sigpic

                Comment


                • Ma znam da je on "vas", ali sve je moguce, mada ne znam stvarno koji ce nam...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Liverpool: Mignolet, Johnson, Toure, Škrtel, Sakho, Cissokho, Lucas, Gerrard, Henderson, Sturridge, Suarez.

                    Opet 3-5-2, samo ovog puta bez Mosesa, ne znam kako je ovo Rodgers zamislio sa Hendersonom, da li će igrati kao 10-ka, to mi je najlogičnije. Valjda Lucas popravi igru danas, ako bude zatvarao kao ranije loše nam se piše...
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment




                    • Nisam uspio ispratiti meč danas, ali kako vidim na snimku 4 jako lijepa gola za ubjedljivu pobjedu. Iskren da budem nisam očekivao ovakvo demoliranje sa Lucasom i Hendersonom u početnom sastavu. Po komentarima koje sam pročitao ovog puta je igra i u 2. poluvremenu bila na visokom nivou, što nije bio slučaj u prethodnim utakmicama. Kakva 2 majstora imamo u napadu, oni golovi danas su prava genijalnost, ipak je naše najveće pojačanje ovog ljeta ostanak Suareza na Anfieldu, koliko god se on ponašao arogantno.



                      I ovo je igračina, robot što bi @Brajkula rekao. Kakav osjećaj i kakva genijalnost kod ovog gola, zaista fantastično...

                      Ako neko naleti na cijelu tekmu neka postavi ovdje, bio bih mu jako zahvalan.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Ma nema Brajki pojma.

                        Sjajan mec, iako sam gledao samo drugo poluvreme, kasnije i snimak, ovako ubedljivu pobedu nisam ocekivao. Suarez bas nalozen, a Dani bez gola ne moze da prodje, a ovaj je itekako zasluzio, svaka cast...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Suarez ih je blago receno "otkinuo"...

                          Ne mogu samo da se odlucim,koji je lepsi gol...kad pravi Olssona smesnim,ili kad zakucava sa 16 metara glavom...
                          Staridz lepo sa osecajem....i da,dao im je nepostojeci penal...
                          Koliko je lepo kad se ove "manje" utakmice dobijaju kuci.Kad se samo setim nerviranja proslih sezona...ovo je extra.Samo tako nastavite momci...good job
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • E da, zaboravio sam Lucasa da nahvalim, po prvi put posle duze vremena odigrao je sjajan mec i licio na onog starog Lucasa. Hendo takodje sjajan, ali Lucas, iznenadio me vrlo pozitivno, pohapsio je ceo WBA, i velika zasluga ide njemu za onako slabu partiju WBA.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Baš čekam kad će ga neko pohvaliti, bilo bi licemjerno od mene da to učinim nakon što sam ga kritikovao svaki meč ove sezone. Trkački mnogo bolje nego ranije, što i jeste recept za dobro zatvaranje prostora ispred gola. Definitivno najbolja njegova partija od početka sezone, izgledao je motivisano što možda ima veze i zbog dobivanja kćerke. Uglavnom, ovakav Lucas nam je potreban u nastavku, bez njegovih glupih poteza i ostavljanja prevelikog prostora za protivnika što su većinom do sada kažnjavali.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Ne da je bio dobar u defanzivi, nego je cak nekim svojim pasovima otvarao zapocinjao nase napade, zaista ceo komplet pokazao juce, ali bojim se da to ne bude kratkog daha.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X