Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • koje sanse u drugom poluvremenu, prava steta sto nismo uspeli da dodjemo do sva tri boda

    Comment


    • Comment


      • YNWA ‏@lfc_redscouser 21h
        @Musker_LFC hi mate. Is it true we want a DM/CM in January?
        Joseph Musker ‏@Musker_LFC 21h
        @lfc_redscouser Yes mate, at least one.
        Konacno da se sete.
        sigpic

        Comment


        • Fernanda Regesa kad bi pokupili, to bi bio posao. A s obzirom kako BR gleda igrace, ma ne bi me cudilo da po Larsa Bendera krene.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ja se samo bojim da je taj neko Vil Hjuz.

            Tek je oktobar. Ono sto je sigurno je da mora da se uzme najmanje jedan defanzivni/centralni vezni i backup krilo/napadac. Takodje BR mora da izvuce nesto iz Aspasa i da bude zahvalna backup opcija. Od Sterlinga sam digao ruke, Englez ko Englez.
            sigpic

            Comment


            • Ne budi blesav, Will nije zadnji vezni...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Ne budi blesav, Will nije zadnji vezni...
                Al' jeste centralni, kaze Musker defanzivni ili centralni. Moze Hjuz ali i jos neko. 25 miliona funti koji su planirani za Vilijana imamo sigurno tako da tu ne treba brinuti.

                Za tih 25 da se uzmu startni vezni pored Dzerarda i dva zahvalna rotaciona igraca zajebavali bi se u kojoj god oces formaciji.
                sigpic

                Comment


                • Ma puno bi ovi trazili za Hughesa, ja sam cuo neki 12 miliona. Jeste on centralni, ali takav je tip, da nije potreban za nas, nama treba razbijac.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Jedno je sta nam treba, drugo sta oni gledaju. Hjuza dosta skautiraju i sad Andre izgleda ide u Derbi na pozajmicu, rade sve da dodje ovamo.

                    Diame, Reges i Muriel pa da pevamo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Moley ‏@MoleyBTK 2h
                      Looks like Will Hughes is defo on and we will loan him out immediately , possibly to another EPL team #LFC
                      Jebo vas on vise, za te pare sto traze 2 korisna backup igraca se uzmu.
                      sigpic

                      Comment


                      • A za koje pare ??? Ne pominje se koja je lova, videcemo. Pametan potez ako bude do 5-6m...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Kojih crnih 5 miliona Freshko, to je bila ona početna cijena prije pola godine. Do kraja prijelaznog roka nabili mu cijenu na 15 milona, što je apsurdno i velika glupost bi bila za njega dati takve pare. Znaš valjda kako to ide sa Englezima, već je počelo lagano precjenjivanje. Do nekih 7-8 miliona bi se moglo ići, sve preko nikako ne valja.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Dobar je on igrac, 18 godina a vec uveliko prvotimac i reprezentativac U21. Mozda je 15 mil trenutno malo jaka cena, ali mislim da ima potencijal da se iskesira ta lova bez problema. Mi smo dali recimo 18 mil funti (sto je preko 20 mil evra) za Dzonsa, nakon jedne sezone u PL.

                            Poredjenja radi, mislim je sigurnija opcija dati 15 za njega, nego sto smo mi dali 15 za Zahu.

                            Naravno, ne verujem da ce ici cena toliko visoko.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Dobar je on igrac, 18 godina a vec uveliko prvotimac i reprezentativac U21. Mozda je 15 mil trenutno malo jaka cena, ali mislim da ima potencijal da se iskesira ta lova bez problema. Mi smo dali recimo 18 mil funti (sto je preko 20 mil evra) za Dzonsa, nakon jedne sezone u PL.

                              Poredjenja radi, mislim je sigurnija opcija dati 15 za njega, nego sto smo mi dali 15 za Zahu.

                              Naravno, ne verujem da ce ici cena toliko visoko.
                              Ma nije los ali za iste pare uzmes Regesa i napravis ogroman upgrade na poziciji koja skripi.

                              Dzouns je druga prica, u toj jednoj sezoni u PL se videlo da se radi o klasi. Fantasticno je i krenuo cim je dosao u Junajted, posle je malo stao.

                              Zajebali ste se sa Zahom, ima fizikalije i to je to. Mogao je Ferguson mozda da izvuce nesto iz njega kao sto je iz Valensije a ovako sumnjam da cete dobiti nesto od njega. Isto kao sto ni mi necemo od Sterlinga i Ajbija ali bar ih nismo platili 15 miliona, doduse jesmo velskog Cavija. Dok ne odrade reformu trenerske skole i dok sve ekipe ne pocnu kako treba da rade sa mladim igracima, ne treba uopste Engleze dovoditi dok su u razvoju, samo odresis kesu kad su afirmisani igraci ako treba ili ako vidis da ce bas da dominiraju na svojoj poziciji kao sto ce Sou.

                              Mi jedinog normalnog centralnog veznog imamo u Dzerardu i tu i tamo Henderson. Moraju bar dvojica da dodju i da budu instant pojacanja pa tek onda da pricamo o Hjuzu koji ce mozda biti igrac a mozda i nece.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sto mislis Nash da necemo obojicu uzeti ???

                                Ja mislim da ce ici neka kompenzacija, ipak im saljemo Wisdoma. Cenili su ga oni Merline, ali to sta oni traze mi necemo dati sigurno.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X