Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma opusteno samo neka nastave ovako, neka uzimaju bodove tamo gde se ocekuje da uzmu a u derbijima sta urade urade, vecina od nas ovde nije ocekivala da cemo uzeti tri boda protiv Junajteda pa smo ih na kraju upisali, mislim da Rodzers svakoj utakmici prilazi kranje ozbiljno. Ono sto je najbitnije je to da ekipa polako ali sigurno dobija na samopouzdanju, to pokazuju i rezultati protiv ovih nazovi manjih ekipa gde se ocekuju tri boda. Ne bih da baksuziram ali setimo se kako je to izgledalo i koliko smo bodova na taj nacin prosuli u prethodnih ne znam ni ja sam koliko godina... Kao sto sam rekao odbrana nam sada ima dubinu i tu ne treba brinuti brigu. Slozio bi se sa Neshom da je Enrike mozda i zarobljen na levom beku, sjajna tehnika i vrlo inteligentan igrac. Mozda po malo stegnut u ofanzivi ali bas iz razloga sto igra na poziciji na kojoj igra. Sjajno resava situacije jedan na jedan u defanzivi, a isto tako dobro delovao je i u napadu posle onih kritika koje mu je Brendan uputio prosle godine, bio je nas najbolji igrac u tom periodu. Ja bih ga probao kao centralnog veznog bez problema. Covek je zver.

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Jesu li to McLaughlina prekomandovali na veznog ili krilo ?
      Igrao on sad levo krilo a Smit desno. Ranije Smit levi bek a Rajan desni ali evo sad su pokidali. Ingltorp svima bukvalno rotira pozicije, dosta miksuje, zeli bas da ih razvije.
      sigpic

      Comment


      • Suarez was also happy to acknowledge the debt he owes to Steven Gerrard after a summer when he had been heavily linked with a move away from Anfield.

        "Gerrard, for me, is a legend in Liverpool and a great team-mate that helped me a lot," he added.

        "His attitude was an extra boost for me to take the decision to stay in Liverpool; both he and the fans of Liverpool influenced much for that.

        "I admire him for the great player he is worldwide. For me he will always be a benchmark and at club level he is the best player I have played with in my career, as a person and as a footballer."
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment




        • hh brat moj
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post


            hh brat moj


            Kako ludu odbranu imamo. Toure provjerena kraljina, a evo i Sakho dokazuje da se u potpunosti adaptirao. Odlična je atmosfera u ekipi što je jako bitno pred nastavak prvenstva.



            Pazi face.



            Kad smo već kod kraljevske odbrane, treba pohvaliti Aggera za ovaj gest.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • http://www.liverpoolfc.com/news/late...most-there-now

              Velški Xavi stiže jači nego ikada.

              http://bleacherreport.com/tb/dbrwz?u...aign=liverpool

              Hajde da mu ovog puta vjerujemo, iako je i prije prethodnog incidenta izjavljivao nešto slično. Za nadati da je slučaj "ujedanje" imao pozitivan efekat na njega.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment




              • Gol kapitena nakon sjajnog prodora.

                Agger dvostruki strijelac za Dansku.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • http://www.mondo.rs/a624760/Sport/Fu...e-i-unuka.html
                  Zanimljivo.
                  Inace jel neko gledao ovog Vilsona ?

                  Comment


                  • Ovo ja zovem kompletan vezni igrac.

                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.liverpoolfc.com/news/late...jury-confirmed
                      Steta. Ocekuju da se vrati pocetkom decembra.

                      Comment


                      • Confirmed #LFC team v Newcastle: Mignolet, Johnson, Cissokho, Toure, Skrtel, Sakho, Henderson, Gerrard, Moses, Suarez, Sturridge

                        Lucas je dobio kcerkicu.

                        Subs: Jones, Agger, Kelly, Flanagan, Alberto, Sterling, Allen.
                        Last edited by Joe Cole 10; 19-10-13, 11:55.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Gleno u prvoj, Hendo zadnji vezni, to cekam.

                          Cestitke Lucasu...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Gde je Enrike jbt?
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • 3 stopera,mora da igramo 3 stopera,dva wing beka,jedan zadnji vezni,Steve G sredina, i ova trojica napred...Odlicna postava,sjajno ukombinovano,danas da vidimo i Sisoka kakav je

                              Comment


                              • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                                Gde je Enrike jbt?
                                Povredjen, ali je tu munja Cissokho, bez brige...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X