Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo. Samo tako da nastavimo. Odlcna tekma.

    http://www.youtube.com/watch?v=Jv2haMuBgGg

    Comment




    • Carobnjak.
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment




      • Ovakva čvrstina i trka na sredini nam je trebala. Statičnog Lucasa ostaviti na klupi, jer pored ovakvog Hendersona ne može igrati, nadam se da je i Rodgers to uočio u jučerašnjoj utakmici.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Kao sto rekoh Sejo, duzan si mi bocu vinjaka.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Kao sto rekoh Sejo, duzan si mi bocu vinjaka.
            Zakazao Chelsea

            http://www.dailymotion.com/video/x15...villa_creation

            Nova asistencija majstora.

            Jucer rutinska pobjeda,tandem S&S funkcionise savrseno,za mene najjaci tandem lige trenutno.Odlicno nam je i dosla ova reprezentativna pauza nakon koje ce se vratiti vecina igraca i ako ne bude novih povreda mogli bismo protiv Arsenala napokon gledati i nas najjaci tim.

            Mignolet,Glen,Sahko,Agger,Enrique,Hendo,Stevie,Cou tinho,Moses,Suarez,Sturridge za mene.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Zakazao Chelsea

              http://www.dailymotion.com/video/x15...villa_creation

              Nova asistencija majstora.

              Jucer rutinska pobjeda,tandem S&S funkcionise savrseno,za mene najjaci tandem lige trenutno.Odlicno nam je i dosla ova reprezentativna pauza nakon koje ce se vratiti vecina igraca i ako ne bude novih povreda mogli bismo protiv Arsenala napokon gledati i nas najjaci tim.

              Mignolet,Glen,Sahko,Agger,Enrique,Hendo,Stevie,Cou tinho,Moses,Suarez,Sturridge za mene.
              Mozda pre Toure nego Sakho. Toure trenutno dominira Premier Ligom, pravi je vodja. A i da budu svi zdravi pre ce Rodgers staviti iskusnijeg Toure-a nego Sakho.

              Comment


              • Trenutno su i Škrtel i Toure u boljoj formi od Aggera, kome će trebati još vremena da se u potpunosti oporavi od povrede. Imamo širinu što je najvažnije, 4 kvalitetna štopera su tu, a po potrebi mogu uletiti još Wisdom, Ilori ili Kelly. Sad iz ove perspektive mislim da je greška što Wisdoma nisu poslali na pozajmicu jer teško da će biti mjesta za njega, čak je i nakon povrede Johnsona Rodgers forsirao Tourea. Biće na slatkim mukama šef kada je u pitanju izbor štopera.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Meni je Sakho ovih par utakmica sto je odigrao odigrao odlicno, ja sam za sada prezadovoljan sa njim. Isto je sto se tice Toure-a. Skrtel isto sasvim solidan, cini mi se da se polako ali sigurno vraca na onaj nivo iz 2011. Roster u defanzivi nam je odlican sada i posle Celzijevog mozda najjaci u ligi. Eventualno da se dovode back-up Johnsonu, ali opet tu je Kelly samo da se sto pre vrati na potreban nivo.

                  Napad odlican ova dvojica saradjuju nikad bolje i ja tu nista ne bi dirao. Voleo bi da vidim jos jednog solidnog igraca kao zamenu za Suareza i Sturidza. Cini mi se da od ovoga sto sam video Aspas ipak nije kvalitet i igrac za Liverpool, nadam se da gresim i da ce me razuveriti u nastavku sezone.

                  Na sredini nam dosta toga fali. Henderson i Leiva moraju da lete iz ekipe. Bez obzira na to koliko god dobro odigrali pojedinu utakmicu i u kakvoj god da su formi to jednostavno nisu igraci za najvise domete. U januaru pod hitno ici po zadnjeg veznog jer ovo sto Leiva igra je trenutno nas najveci problem. Pored toga sto je potpuno beskoristan u napadu sad mi ni u odbrani ne uliva neko poverenje i pored svega toga covek je ponovo pozvan u reprezentaciju. Henderson se trudi trci pokrije dosta, na zadnjem veznom i nije toliko los, medjutim na nekoliko poslednjih utakmica kriminalan ako izumemo ovu protiv CP. Ok mi je za backup ali nikako za startnih 11. Ne znam nekako mi je nedefinisan, nije mi ni los ni dobar nego onako bas kao rodjen za klupu.

                  Sto se tice same sezone jer nisam jos nista komentarisao, pa nismo mogli ocekivati i pozeleti bolji start od ovoga. Svidja mi se i sto se ne dize neka galama oko ovakvog starta nego se ide po sistemu tekma po tekma. Brendan radi sjajan posao. Ne bih sad da ih ureknem, nadam se da ce izdrzati do januara pa posle jos par kvalitetnih pojacanja da se napadne i ta liga sampiona konacno!

                  Comment


                  • Hendo tek treba da dobije priliku i da se dokaže na poziciji zadnjeg veznog. Ono što je odradio protiv CPa je bilo odlično, međutim istina je da je prethodno bio jako loš, što je plod Brendanovog pozicioniranja njega. Čovjek je igrao skoro svaku poziciju od kada je u Liverpoolu, a vrijeme je pokazalo gdje je najjači i da je ogroman potencijal u njegovoj pas igri i prije svega trkačkim sposobnostima. Nije se naigrao na ovoj poziciji, prije svega zbog činjenice da je Rodgers imao previše povjerenja u Lucasa, pa i Allena, dok je Hendu gurao na krilo, beka, 10-ku. Ipak vjerujem da je Rodgers sada uvidio da je vezni red mnogo sigurniji i čvršći sa njim i da će ga ubuduće stavljati na tu poziciju. Klasni igrač na toj poziciji je prijeko potreban i to će biti prioritet u januaru kako sada stvari stoje, jer odbrana je za sada dobro popunjena, ofanzivni dio ekipe isto, dok je ovaj dio najtanji. No, ako neko treba ići to je Lucas ili Allen, Lucas zbog katastrofalnih igara već duži vremenski period, a Allen je uglavnom bilježio padove u svojoj formi i nikako da se adaptira na onu formu u kojoj je jedno vrijeme kidao. Hendo ako ništa treba ostati kao zamjena, jer neće ni Gerrard moći iznijeti cjelokupni teret Premiershipa. Ako se dokaže u narednom periodu može i ostati kao dugoročno riješenje na toj poziciji, sa igrom kao protiv CPa što da ne.

                    Jordan Henderson - 69/75 passes completed (92% accuracy), won 7 out of 7 tackles & recovered the ball 12 times.
                    Nije niko postavio, a ja sam bio smetnuo sa uma.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Slazem se da mu pozicija zadnjeg veznog najvise lezi, zna on da bljesne i odigra fenomenalno kao protiv Junajteda recimo, ali bez obzira na to po meni on ne treba da bude u startnih jedanaest ukoliko zelimo da se borimo za najvise domete. Ne kazem da ga treba prodati vec da je trenutno po kvalitetu idealan za back-up i da nam na poziciji zadnjeg veznog momentalno treba neki kvalitetniji igrac. Sad kako ce se razvijati u buducnosti to cemo videti.

                      Opet ta statistika nista ne znaci. Pre neki dan sam video neku Leivinu iz ove sezone, da ne znam o kome se radi pomislio bih da je neka igracina u pitanju...

                      Zaboravio sam Sterlinga da pomenem, jako losa forma i cini mi se da stagnira. Mozda bi trebalo da ga posaljemo ako u januaru stignu neka adekvatna pojacanja negde na pozajmicu gde ce igrati u kontinuitetu.

                      Comment


                      • Definitivno je potrebna klasa na toj poziciji, al' mislim da ako Hendo nastavi sa dobrim partijama i ako ga Rodgers bude forsirao na ovoj poziciji sve je moguće, pa i to da se on zabetonira u početnom sastavu, a kao zamjene tu su Lucas i Allen. Sa igrom kao protiv CPa ja vjerujem da on može iznijeti taj teret i da će vremenom uz kapitena biti sve bolji. Samo da ga narednu tekmu ponovo ne prebaci na krilo, a Lucasa vrati u sredinu. Pošto bi Johnson trebao biti spreman ja bih ostavio isti sastav i samo umjesto Sterlinga ubacio Johnsona, naravno ako bude spreman. Mislim da će tako nešto i biti, jedino je dilema oko štoperskih pozicija, ostalo manje/više poznato.

                        http://www.thisisanfield.com/2013/10...ctical-genius/

                        Zanimljivo, vrijedi pročitati, iako je malo duži tekst.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Treba sto vise da cepamo ovo sa 3 pozadi. Imamo igrace za tako nesto ali ono sto nam ide u prilog je to sto u ovoj 4-2-3-1 eri koja traje vec deceniju ekipe u PL nisu naviknute na protivnike koji igraju sa 3 pozadi i pogube se. Setimo se kad je Martinez u jebenom Viganu promenio na 3-4-3 pretprosle sezone kako je useravao redom. Da je ostavio to, verovatno bi jos Vigan bio u ligi. Imamo taman dovoljno stopera. Ture, Skrtel, Sako, Ager, Keli, Vizdom, Ilori. Taman koliko treba. Keli i Vizdom nikako nisu bekovi, u 4-2-3-1 nisi siguran sa njima na stoperu ali ovako kao bocni stoperi sigurno mogu da doprinesu. Par puta prosle sezone je Andre pokidao kad je igrao desnog stopera u 3-5-2. Ilori bi isto bio rastereceniji u toj formaciji ako dobije sansu. O ovoj cetvorici ne treba pricati.

                          Sad dolazimo do problema a to je da Ali i Enrike nisu wing backovi nijedan. Stojim i dalje pri tome da je Hoze centralni vezni zarobljen na beku. Sisoka cekam da vidim jos u ovoj formaciji. Lepo bi nam tu legao Armero recimo. Ovo sa 3 pozadi ce i Lukasove greske malo da umanji, videsmo i protiv Sanderlenda da kad usere ovi ne mogu lako do gol sanse kao protivnici ranije jer neko od 3 stopera to pokrije. Dzerard takodje rastereceniji jer ne mora toliko da krpi budale pa moze da igra svoju igru, Glendzo savrsen sa ovu formaciju, Kutinjo u sredini konacno samo da se oporavi, sam u liniji a ovu dvojicu ne treba komentarisati koliko im lezi. Ne mora nijedan na krilo i zajebavaju se. Dakle, moze ovo da bude odlican novi sistem uz dovodjenje jos pravih igraca a na 4-3-3 ili 4-2-3-1 se najlakse vratiti, tu nece niko imati problema da se uklopi.

                          Mozes u tom slucaju prvi dzoker s klupe i konacno imas nekog na koga mozes ljudski da se oslonis, ko moze da promeni tok utakmice. Nadam se jos jednom backup ofanzivcu u januaru a zadnjeg veznog vise i ne treba pominjati, to zna i Suarezov sin sto se pre nedelju dana rodio.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja gledao snimak prvog poluvremena samo, i bio sam poprilicno odusevljen kako smo odigrali. Kanibal i Dani se blago receno sprdaju, oni kad su raspolozeni za igru, niko im ne moze stati na put. Hendo dobar bio, mada ume on i bolje na toj poziciji, svakako bolje od Lucasa. Moses odlican, on ima bas free roli iza ove dvojice, ima ga i na krilu, desnom i levom, bas dobar, i trebao je dati onaj gol, ne znam kako promasi ono.

                            Bitno je samo da se ovo rutinski dobija, ide ova pauza, pa Njuka, to bi trebalo isto da se dobije, nisu oni nista specijalno, ali gostovanje je, pa ce ipak to biti teza tekma. Onda WBA kod kuce, vrlo vrlo bitna tekma, a onda protiv Arsenala, gde bi bod bio kao kuca. 7 bodova odavde i to je uspeh.

                            Onda nam ide nekih pet utakmica relativno lakih tekmi, gde nam je jedino gostovanje kod Evertona zajebano, ali posle tih tekmi ide decembarsko ludilo gde mi imamo bas tezak raspored, idu Pevci, pa tekma sa Cardiffom, pa Chelsea i City i to u razmaku od dva dana sa glavnim konkurentima za titulu. I sto je najgore, sve tri ove velike tekme su gostovanja.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment




                            • Liverpool U21s: Ward, Flannagan, Cissokho, Wisdom, Paez, Rossiter, Smith (Yesil), Roddan, Morgan, Brannagan (Teixeira), McLaughlin (Peterson).

                              Cissokho je dakle spreman, vjerovatno će biti u rosteru za Newcastle. Yesil također tu nakon dugo vremena. Obratiti pažnju na asistenciju Cissokha kod 2. gola, te golčinu Smitha za 4-0.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Jesu li to McLaughlina prekomandovali na veznog ili krilo ?

                                Comment

                                Working...
                                X