Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Malo zagrejavanja za mec protiv Southamptona.
    Neverovatno koliko vise imamo samopouzdanja nego prosle sezone. Jedina mana su povrede igraca.

    Comment


    • Evo kratke najave današnjeg meča. U 5 kolu Premijer lige sastaće se Liverpul i Sautempton. Očekuje nas jedan izuzetno zanimljiv meč, biće to svakako jedan lep fudbal za gledanje. Liverpul se nalazi na prvom mestu trenutno sa 3 pobede, 1 nerešenim i bez ijednog poraza, dok je Sautempton jedanaesti sa 1 pobedom, 2 nerešena, i 1 porazom.



      U dosadašnjim sustretima Liverpul i Sautempton su odigrali 72 utakmice, Liverpul ima 35 pobede, dok Sautempton ima 19, a 18 meceva je završeno nerešeno. Što se dice golova tu je odnos 111-82 za Liverpul. Najubedljivija pobeda Liverpula se dogodila u sezoni 1998/99 i bila je 7-1, što se tiče Sautemptona to je 4-1 u sezoni 1989/90. Danas očekujem jedan otvoren meč sa puno šansi i golova. I jednima i drugima bi pobeda mnogo značila, Liverpul bi učvrstio mesto na samom vrhu, dok bi se Sautempton zadrzao u gornjoj polovini tabele. Danas je takodje prilika da Staridz koji je do sada najbolji strelac ekipe sa 4 pogotka nastavi svoj niz. Inače Sautempton je u poslednjem medjusomnom susretu slavio sa 3-1. A današnji sastav ekipa će izgledati ovako :

      Last edited by Nightbird; 21-09-13, 11:57.
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post

        Malo zagrejavanja za mec protiv Southamptona.
        Neverovatno koliko vise imamo samopouzdanja nego prosle sezone. Jedina mana su povrede igraca.
        Najava je brutalna A sto se danasnjeg meca tice ocekujem pobedu i ostanemo prvi i posle ovog kola
        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
        sigpic

        Comment


        • The Reds XI in full: Mignolet, Toure, Sakho, Agger, Skrtel, Lucas, Henderson, Gerrard, Aspas, Moses, Sturridge.

          Subs: Jones, Kelly, Sterling, Enrique, Wisdom, Ibe, Alberto.

          Sasvim očekivano, Toure na beka, vidjelo se prošlu tekmu koliko je Wisdom ostavljao prostora protivniku. Agger spreman što je odlična stvar, možda bi ga Rodgers ostavio i na klupi iz mjera sigurnosti, ali nema Johnsona tako da se mora improvizovati. Hendo vjerovatno na 10-ku, Aspas desno, ostalo klasika. Uvjeren sam u novu pobjedu i to u hendikepu, red je da nekome ubijemo volju za fudbalom.

          Samo ne znam što je Enrique ostao na klupi, vjerovatno vuče neku manju povredu, to je najlogičnije. Sakho će vjerovatno krpiti poziciju lijevog beka.
          Last edited by Merlin; 21-09-13, 14:08.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Ko ce na levog beka, Sako ili Ager? 4 stopera, tacno ste mirni za prekide .
            sigpic

            Comment


            • ja msilim da će Agger na lijevog beka, ako se ne varam u prošlosti je igrao ponekad na toj poziciji

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Ko ce na levog beka, Sako ili Ager? 4 stopera, tacno ste mirni za prekide .
                Vidjećemo kako će ih Rodgers rasporediti, sigurno je da je Toure desno i da je Škrtel na štoperskoj poziciji. Sada koga će gurnuti na lijevog beka ostaje da vidimo, ali mislim da će to biti Sakho. 4 štopera, ovo je nešto novo u Liverpoolu, biće baš zanimljivo vidjeti kako će to izgledati, al' valjda bude uspješno.
                Last edited by Merlin; 21-09-13, 14:16.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • koliko fali Kutinjo NEVERA!Ne znam sta mu je radio Enrike na klupi ubili su nas po bokovima .Citav tim slabo odigrao i polako padamo u formi...
                  Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Ko ce na levog beka, Sako ili Ager? 4 stopera, tacno ste mirni za prekide .
                    Bar nismo primili iz prekida.

                    Comment


                    • A sunce ti i Enrique je povrijeđen, Cissokho, Johnson, Coutinho, kako je krenulo... Kelly također nije 100% spreman da izdrži tempo Premiershipa pa ga zato i ne koristi, Agger isto vuče povredu. Sa ovakvim izostancima i povredama teško da se moglo više, iako je činjenica da se ovakve utakmice protiv ovakvih protivnika moraju pobijeđivati. Uvijek imamo to neko prokletstvo koje nas prati, ili su sudije, okviri gola, silne povrede... Naravno, opravdanja za poraz nema, no ovo navedeno je kumovalo porazu, ipak je Rodgers morao improvizovati, pogotovo u odbrani, mada u izostanku Coutinha i Suareza nije mnogo bolje ni u ofanzivi. Sada će nam baš odlično doći povratak Suareza, u odličnom trenutku, da se pokuša ponovo izaći iz krize i ući u seriju dobrih rezultata. Dosta uticaja imala je i mrtva reprezentativna pauza, u kakvom smo naletu bili i onda mini odmor...

                      I igra i rezultat su veliko razočarenje, da budem potpuno iskren. Tehnički smo danas bili dosta kratki, bez prepoznatljive igre, bilo je veoma očajno, i razočaravajuce za nas, kako rezultat, tako i igra.
                      Izdvojio bih ovaj citat iz izjave Rodgersa. Nije teško pogoditi zbog čega smo tehnički bili dosta kratki, zbog čega je izostao presing na protivnika koji nas je krasio na samom početku prvenstva.

                      Kolo i Mamadu su stoperi, i sa njima na bekovskim pozicijama smo izgubili ubojitost u napadu.
                      Također i ovaj dio objašnjava mnogo toga. Ne možeš od štopera ni zahtjevati da nadomjeste bekove, u defanzivi da, ali ofanzivno ipak je to ogroman nedostatak koji nas je danas koštao.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Igra Suso strašno u Almerii, par asistencija i evo sada gol. Mogao je on komotno na klupu, iako sam i ja bio za njegovu pozajmicu i kaljenje, u Španiji pokazuje sav svoj kvalitet i da bi mogao biti odlična zamjena. Samo da nastavi u ovom ritmu i da ga povrede zaobiđu.



                          Kako brani momak. Samo u ovih 5 tekmi se isplatio, da njega nije bilo vjerovatno ne bi imali ni u pola bodova koliko sada imamo. Strašan posao smo odradili njegovim dovođenjem.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Cim sam video ko su bili bekovi odmah sam znao da ce to biti mucenje. Nama su Enrique i Glenno kljuc i to veliki u igri, drugo mi danas nismo imali ideju u napadu i sve se svodilo da Moses predribla 30 igraca i iznudi faul. Sturridge vec duze vreme igra vrlo slabo, kao da je iscrpljen, vrlo izmoreno deluje na terenu.
                            Aspas i nije trebao da izadje jer je Sterling bio kriminalan. Henderson nula, Stivi vrlo slabo. Ceo vezni red vrlo jadan.

                            Ono sto me je najvise nerviralo jeste kako je su oni lako dolazili do naseg sesnaesterca, gde je zadnja veza da brani, da vrsi presing, Stivi i Lucas su debelo tu zakazali. Dobar razbijac ce nas debelo kostati top4, nema sta drugo, ja tu najvecu slabost vidim. Ajde sto nemamo igru malo duze, Cou u slaboj formi a sada i povredjen a nema ni Kanibala, ali oni ce se vratiti. Ide kup, valja to ispratiti i ponovo gledanje Suleta, valjda ce namuciti Utd...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Vama kad se Suljo vrati rijesit ce vam covjek 60% problema. Danas ga gledam pojede se hoce da igra samo sto nije preskocio onu ogradu da uleti u teren. Napaljen je i ocekujte da do kraja sezone, naravno ako ode u januaru, uvali 20 golova u PL..
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ma vise se moze bez Sulje nego bez Coutinha, taj momak nama povezuje redove i odradjuje duple sa igracima, stvara prostor. Daleko je direktniji od Sulje koji ipak voli da se igra sa protivnicima... Kad se obojica vrate, to ce biti najjaci LFC, jos cekam dan da gledam Suleta, Sturridgea, Coua i Mosesa kao osnovnu napadacku cetvorku.

                                Ali ce i dalje zadnji vezni biti problem, veliki problem, danas je to bilo izgledno, na stranu njihov gol (sto sam zaboravio prokomentarisati), ali mi smo sami njima pravili prostor, onaj prostor na terenu koji treba Lucas da pokriva, njega tamo nije bilo, a Stivi opet bio dosta slabiji.

                                Sto se gola tice, sve po spisku sam mu jos jednom opsovao, pa da li je moguce da je Agger toliko ocajan u prekidima. Definitivno od sada pa nadalje Sakho i Skrtel/Kolo u tandemu, jer ovo od Aggera ne lici ni na sta, pogotovo sto se sa povrede vratio...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X